Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

Jaki fotelik samochodowy

15 minut temu

zabawki dla chłopców

36 minut temu

Urlop w górach

godzinę temu

Domek w górach

godzinę temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 400
Ostrzeżenia: 1/5

Ćwiczenia - przeczytaj :)

29 kwi 2013 - 23:26:39

Witam. Dziewczyny piszę do was z wielką prośbą. Ćwiczę już od grudnia. Zaczynałam jako grube babsko bez kondycji, bez sił i z wielką zadyszką za każdym razem. Niestety, taka jest prawda. Zaczęłam ćwiczyć Mel B. Codziennie robiłam brzuch, pośladki,nogi i ramiona. Po każdym treningu byłam tak zmęczona, że jak szłam do łazienki się myć to cała drżałam, bo tak mi mięśnie pracowały. W lutym dodałam sobie Chodakowską skalpel i killera. Mel robiłam z łatwością przy Ewie się pociłam strasznie. Teraz już po 4 miesiącach moja kondycja jest świetna. Przy Mel ani Ewie w ogóle się nie męcze. Zaczęłam nawet biegać.Te ćwiczenia i jogging to dla mnie pestka. Schudłam 6 kg.

Moja prośba jest taka. Czy mozecie mi polecić jakieś ćwiczenia przy, których mocno się zmęcze i spocę?
Proszę pisać czekam na odpowiedź :)

Ćwiczenia - przeczytaj :)

29 kwi 2013 - 23:32:56

Ciekawie, też chętnie się dowiem:)

Ćwiczenia - przeczytaj :)

29 kwi 2013 - 23:32:58

Cytat
maxfactor
Witam. Dziewczyny piszę do was z wielką prośbą. Ćwiczę już od grudnia. Zaczynałam jako grube babsko bez kondycji, bez sił i z wielką zadyszką za każdym razem. Niestety, taka jest prawda. Zaczęłam ćwiczyć Mel B. Codziennie robiłam brzuch, pośladki,nogi i ramiona. Po każdym treningu byłam tak zmęczona, że jak szłam do łazienki się myć to cała drżałam, bo tak mi mięśnie pracowały. W lutym dodałam sobie Chodakowską skalpel i killera. Mel robiłam z łatwością przy Ewie się pociłam strasznie. Teraz już po 4 miesiącach moja kondycja jest świetna. Przy Mel ani Ewie w ogóle się nie męcze. Zaczęłam nawet biegać.Te ćwiczenia i jogging to dla mnie pestka. Schudłam 6 kg.

Moja prośba jest taka. Czy mozecie mi polecić jakieś ćwiczenia przy, których mocno się zmęcze i spocę?
Proszę pisać czekam na odpowiedź :)

Moze poprostu rob wszystko szybciej i dwa razy więcej?
Ja dziś się zlałam potem jak na orbitreku byłam 40 min. Dałam sobie srednie obdiążenie i zapieprzalam jak nie wiem co :D

Ćwiczenia - przeczytaj :)

29 kwi 2013 - 23:35:12

spinning, ale to w fitness clubie

Ćwiczenia - przeczytaj :)

29 kwi 2013 - 23:35:25

Turbo spalanie Ewy Chodakowskiej też jest godne uwagi.

Ćwiczenia - przeczytaj :)

29 kwi 2013 - 23:37:01

hehe ja sie schyle kilka razy i już jestem zmęczona ,wiec nic nie poradze....

Ćwiczenia - przeczytaj :)

29 kwi 2013 - 23:41:23

Zakupiłam orbitreka, aby zrzucic troszkę, ujędrnić skórę, ogolnie aby biegać na nim i sie zmęczyć. W sumie to nie liczyłam na super rezultaty, ale czuje sie świetnie, cwicze 40 minut dziennie, po 20 minutach zaczynam sie pocic, raz biegne szybciej raz wolniej, wykancza mnie to, ale pozytywnie :) a pamiętam jakie początki byly straszne, po 10 minutach zadyszka na maksa ;)

Ćwiczenia - przeczytaj :)

29 kwi 2013 - 23:44:44

Może spróbuj Tiffany Rothe, ona ma ciekawe ćwiczenia:) albo dodaj obciążniki, ja, kiedy robiłam już Mel B bez większego problemu dołożyłam sobie obciążniki po 1,5kg na nogę i jest fajnie:)

Cytat
pinezka_86
px90
p90x :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-29 23:45 przez Zuosnica.

Ćwiczenia - przeczytaj :)

29 kwi 2013 - 23:46:00

Kanał na You Tube o nazwie Fitness Blender- nie znam człowieka, który nie zmęczyłby się przy ich ćwiczeniach :)

Ćwiczenia - przeczytaj :)

29 kwi 2013 - 23:53:22

aerobiczna 6 weidera w połowie serii na pewno się zmęczysz;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

Ćwiczenia - przeczytaj :)

29 kwi 2013 - 23:54:23

Insanity :)

Cytat
lilijka18
Kanał na You Tube o nazwie Fitness Blender- nie znam człowieka, który nie zmęczyłby się przy ich ćwiczeniach :)


Może i się zmęczysz, ale przy okazji zanudzisz na śmierć :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-29 23:55 przez kaaaami.

Ćwiczenia - przeczytaj :)

29 kwi 2013 - 23:59:57

Polecam zumbę, przyjemne a jak się męczę...:P

Ćwiczenia - przeczytaj :)

30 kwi 2013 - 00:00:22

TRIO w fitness klubie ja chudzina padam jak mucha nie chodze zeby schudnac ale nabrac kondycji bo miałam fatalna własnie a teraz coraz lepiej jest choc wuchodze z zajec jak z wanny dalej.

zweryfikowana
Posty: 400
Ostrzeżenia: 1/5

Ćwiczenia - przeczytaj :)

30 kwi 2013 - 23:02:44

któraś jeszcze coś doda? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lato na kajaku