Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hula Hop z masażerem

26 kwi 2013 - 15:50:04

Cześć dziewczyny!
Chciałabym kupić hulla hop z masażerem. Czytałam opinie dziewczyn,że naprawdę działa cuda :)
Zastanawiam się nad tym: http://www.athleticsport.pl/product,pl,1932,hula_hop_2_wide.html
lub tym: http://www.athleticsport.pl/product,pl,1933,hula_hop_anion_2.html
Może, któraś z Was poradziłaby mi które?:)
Dodam,że będzie to moje pierwsze hulla hop z masażerem:)
A może Wy też używacie, i widzicie efekty?
;)

Hula Hop z masażerem

26 kwi 2013 - 15:57:38

ja mam takie hula hop i kręce juz jakies 2 tygodnie i schudłam juz 2 kg , ale nie wiem czy to efekt hula hop czy diety ( bo jestem tez na diecie),
jednak nigdy wcześniej nie kreciłam hula hop bo nie umiałam , ale na tym sie nauczyłam i w pierwszy dzien 25 min , w drugi ddzien 30 min i kolejne dwa dni po 1 godzinie i po tym wyskoczyly mi siniaki , na poczatku nie byly grozne , ale jak krecilam to bolalo , ale dalej krecial i w koncu juz nie mogłam krecic bo był to ból kiedy hula hop najedżało mi na te siniaki ( całe lewe biodro , sine , czerwonawe ) i po jakichs niecałych 2 tygodniach siniaki znikły , ale zostały mi jakieś dwie gulki , guzy ....i nie wiem dlaczego one mi zostały i co to tak jest na prawdę , ale to pewnie dlatego ze przesadzialam z tym kreceniem

Hula Hop z masażerem

26 kwi 2013 - 16:00:18

Cytat
chaaneel
ja mam takie hula hop i kręce juz jakies 2 tygodnie i schudłam juz 2 kg , ale nie wiem czy to efekt hula hop czy diety ( bo jestem tez na diecie),
jednak nigdy wcześniej nie kreciłam hula hop bo nie umiałam , ale na tym sie nauczyłam i w pierwszy dzien 25 min , w drugi ddzien 30 min i kolejne dwa dni po 1 godzinie i po tym wyskoczyly mi siniaki , na poczatku nie byly grozne , ale jak krecilam to bolalo , ale dalej krecial i w koncu juz nie mogłam krecic bo był to ból kiedy hula hop najedżało mi na te siniaki ( całe lewe biodro , sine , czerwonawe ) i po jakichs niecałych 2 tygodniach siniaki znikły , ale zostały mi jakieś dwie gulki , guzy ....i nie wiem dlaczego one mi zostały i co to tak jest na prawdę , ale to pewnie dlatego ze przesadzialam z tym kreceniem
a jaki masz model?
może posiadasz za ciężkie, i za długo na początku ćwiczyłas i dlatego pojawiły Ci się siniaki.. trzeba wszystko stopniowo..:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rolki Screw