Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

6 minut temu

Budowa domu

11 minut temu

Projekt wnętrza

44 minut temu

usługi stomatologiczne

47 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Reebok Traintone Slimm opinie

25 kwi 2013 - 22:41:25

berciaaa11, podaj źródło.


Cytat
Aloo89
Hmm, to mnie teraz zdziwiłyście, że nie można w nich biegać...a właśnie do tego chciałam je kupić, żeby sobie bezpiecznie biegać i nie obciążać tak stawów...To może zamiast TrainTone wybrać RunTone?
Ja biegam (z braku innych) w easytone'ach i jest ok, jeśli nie biegasz więcej niż 2-3 razy w tygodniu i na krótkie dystanse (mniej niż 10km) to na chwile Ci się nadadzą, jak myślisz o butach typowo biegowych to idź do sklepu sportowego, tam sprawdzą jaki masz typ stopy, jak biegasz, jak ustawiają Ci się kości stopy podczas biegania, zapytają na jakim podłożu biegasz itd. i dobiorą odpowiednie obuwie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

Reebok Traintone Slimm opinie

25 kwi 2013 - 22:48:53

Cytat
berciaaa11
to nie sa buty treningowe ani biegowe, reebok poczatkowo tak nazwal te buty i mowil o takim przeznaczeniu ale potem za to placili ogromne kary gdyz te buty nadaja sie tylko do spokojnego chodu, bo sa bardzo niestabilne i przy szybkich nieprzemyslanych ruchach mozna skrecic stope


Dokładnie. To są buty do spacerów, chodzenia na codzień. Ćwicznie w nich lub bieganie może doprowadzić do kontuzji. Jeśli chcesz kupić buty do biegania to wybieraj coś z serii run.

Reebok Traintone Slimm opinie

25 kwi 2013 - 23:54:23

Cytat
alpina
Cytat
berciaaa11
to nie sa buty treningowe ani biegowe, reebok poczatkowo tak nazwal te buty i mowil o takim przeznaczeniu ale potem za to placili ogromne kary gdyz te buty nadaja sie tylko do spokojnego chodu, bo sa bardzo niestabilne i przy szybkich nieprzemyslanych ruchach mozna skrecic stope


Dokładnie. To są buty do spacerów, chodzenia na codzień. Ćwicznie w nich lub bieganie może doprowadzić do kontuzji. Jeśli chcesz kupić buty do biegania to wybieraj coś z serii run.

Co do tego, ze seria RunTone jest do biegania to się zgadzam, ale TrainTone nie są do chodzenia tylko, tak mi się zdaje:>
Obrazek na potwierdzenie:D:D:D


Reebok Traintone Slimm opinie

25 kwi 2013 - 23:58:54

Cytat
gala-gradiva
Nie mam i bym nie kupiła - brzydkie sa.

buty sportowe najpierw dobiera się do stopy a potem pod względem koloru.

Autorko na oko fajne ale czy do twojej nogi to nie wiem tego

Reebok Traintone Slimm opinie

26 kwi 2013 - 00:22:23

Cytat
Zuosnica
berciaaa11, podaj źródło.

moim zrodlem są szkolenia, bo pracuje w sklepie Reeboka wiec informacje mam z pierwszej ręki i takie tez mam przekazywać sprzedając cokolwiek :P

z runtonami sie nie spotkałam jeszcze bo my ich nie mamy, ale wydaje mi sie ze wszystkie buty z seri TONE to buty niestabilne , z owymi poduszkami z powietrzem i nie nadaja sie do biegania , mimo tego ze tak sie glosilo :)
poprostu Reebok wycofal potem te wszystkie "stwierdzenia" dotyczace tych butow bo duzo osob zrobilo sobie w nich krzywde i placili wysokie kary.
Teraz juz w zadnych katalogach na kolejne sezony nie ma Easy Tonow bo zostaly wycofane dla bezpieczenstwa ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-26 00:22 przez berciaaa11.

Reebok Traintone Slimm opinie

26 kwi 2013 - 16:23:53

Cytat
berciaaa11
duzo osob zrobilo sobie w nich krzywde i placili wysokie kary. Teraz juz w zadnych katalogach na kolejne sezony nie ma Easy Tonow bo zostaly wycofane dla bezpieczenstwa ;)
Poważnie? Ludzie (kobiety) są doprawdy niesamowici, na 15cm szpilach biegają codziennie na autobus i po 10 godzin dziennie w nich stopy krzywią i jest ok, ale na butach z poduszkami wystającymi na 1cm robią sobie krzywdę i żądają odszkodowań. Niebywałe:)

Reebok Traintone Slimm opinie

26 kwi 2013 - 16:26:56

Mojemu chłopakowi kupiłam takie męskie na siłownie były za 150zł :D Jest nimi zachwycony. Mówi, że bardzo wygodne i świetne do biegania.

Reebok Traintone Slimm opinie

26 kwi 2013 - 16:27:39

EasyStone były niewypałem i musieli je wycofać z produkcji teraz są te ale pamiętaj że to są buty do biegania a raczej do marszu, fitnesu itp
Pomyliłam się tam miało być to nie są buty do biegania:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-26 16:30 przez malwina-kocaj.

Reebok Traintone Slimm opinie

27 kwi 2013 - 13:31:31

rozne głosy słyszałam o tych easy ale o train niewiele...Ale chyba jednak kupie...Zuosnica ma rację co do szpilek:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hula Hop z masażerem