Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

33 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

24 kwi 2013 - 08:15:58

Po pierwsze za dużo kalorii przyjmujesz, mimo że dużo ćwiczysz.
Po drugie dieta a dieta to róznica, potrzebujesz diety nisko tłuszczowej i kalorycznej, za to białkowej. Jedz dużo warzyw, ryb, chudego mięsa, kaszę, zboża itp. pij dużo wody.
Po trzecie tak duży wysiłek powinnaś poprzedzić ok dwutygodniową dietą oczyszczającą, gdzie organizm przystosuje się do nawyków żywieniowych i odtruje i dopiero później powinnaś dodać ćwiczenia.
Po czwartek tydzien to tyle co nic więc się nie poddawaj.
Po piąte sądzę, że lepszy byłby aerobik albo basen zamiast ćwiczeń na siłowni.
Po szóste, nie sugeruj się wagą. Zmierz się dokładnie z rana i co tydzień porównuj swoje wymiary.

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

24 kwi 2013 - 08:26:00

zakupiłam sobie orbitreka, i przez pierwszy tydzien NIC. A codziennie ćwiczę po 30 minuut. ;)Moj chlopak twierdzi ze zaczynając cwiczenia czasem tak jest ze waga sie utrzymuje, a następnie spada. wiec nie martwie sie bo bardziej ćwicze dla przyjemnosci niż schudnąć :)

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

25 kwi 2013 - 16:51:05

bez jaj, że po tygodniu schudniesz;)
i moja taka rada, schowaj wagę na jakiś czas i się nie waż, na początku kg mogą nie spadać, a Ty będziesz się tylko zniechęcać,
zważ się np. dopiero za jakiś miesiąc

Cytat
modystka
Po pierwsze za dużo kalorii przyjmujesz, mimo że dużo ćwiczysz.


Po piąte sądzę, że lepszy byłby aerobik albo basen zamiast ćwiczeń na siłowni.

1500-1800kcal to za dużo przy regularnych ćwiczeniach?:) nie żartuj;)

żaden aerobic nie będzie lepszy, chyba, że chce się rozruszać i potańczyć zamiast dojść ładnej sylwetki;)
najlepiej to mieszać w ciągu tygodnia różne ćwiczenia
i nic bardziej mylnego, że na siłowni nie schudnie, tym bardziej, że napisała, że poza siłownią ma inne ćwiczenia

tylko średnio widzi mi się jedna rzecz, godzina na bieżni i później ćwiczenia na poszczególne partie, zamiast tego zrób porządny trening na siłowni ewentualnie po nim bieżnia, ale nie aż godzinę
i nie porywaj się z motyką na słońce ćwicząc codziennie, daj czas mięśniom na regenerację
wydaje mi się, że lepiej co drugi dzień a intensywniej
Cytat
szafiarka_
podam przykładowy jadłospis z wczoraj:
śniadanie: grahamka z serkiem kanapkowym, polędwicą drobiową (2 plasterki), sałatą, pomidorem i szczypiorem, kawa gorzka

2 śniadanie(przed siłownią) banan

2 godziny na siłowni (cardio godzina i godzina silowo-rozciagajacych na mięśnie)
po siłowni: activia naturalna, czerwona papryka

podwieczorek: 3 wafle ryzowe, kiwi, jabłko

kolacja: pół piersi z kurczaka ugotowanej + czerwone buraki
zakręcony ten jadłospis jak słoiki na zimę:P
i jesz za mało a nie za dużo raczej
gdzie np. obiad w tym dniu się podział?


Cytat
szafiarka_
anoreksje miałam dawno, spowolniony metabolizm mam po rzuceniu palenia, rzuciłam 1,5 roku temu i 12 kg przytyłam.....
spowolniony metabolizm to Ty masz po anoreksji a nie rzuceniu palenia:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-25 17:16 przez pauli05.

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

26 kwi 2013 - 10:35:32

ja ćwiczę już 3 msc, 5 razy w tygodniu, ćwiczenia aerobowe, fitness, siłowe, basen, spinnig itd, czasami 2h dziennie. Fakt bez diety. Przez ten czas zero efektów. To dopiero załamuje.

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

26 kwi 2013 - 10:37:54

Zmniejsz ilośc kalorii do 1000 i czekaj na efekty co najmniej 3 miesiące

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

26 kwi 2013 - 10:46:52

wyobrażasz sobie jest 1000 kcal dziennie a spalać 600-700? Człwiek nie miał by siły by się podnieść z łóżka a co dopiero robić poprawnie ćwiczenia?

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

26 kwi 2013 - 10:48:29

Cytat
JegoBaba
wyobrażasz sobie jest 1000 kcal dziennie a spalać 600-700? Człwiek nie miał by siły by się podnieść z łóżka a co dopiero robić poprawnie ćwiczenia?
Ty myslisz że ona na tej siłowni to dzwiga ciężary po 100kg

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

26 kwi 2013 - 10:52:11

nie wiem jak ona, ale ja mówię o sobie. Godzina stepu plus godzinka TBC (aeroby + siłowe + rozciąganie) to na bank wyjdzie 700 kcal. Godzinka na bieżni jak u założycielki wątku to też myślę, że z 600 kcal, a też nieraz ćwiczy więcej niż godzinę, więc nie musi dźwigać ciężarów. Ja na samej diecie 1000 kcal chudłam 1,2 kg tygodniowo bez ćwiczeń.

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

26 kwi 2013 - 10:53:02

ja w ciagu tygodnia schudlam 2 kg godzine cwicze na steperze w domu lub na rowerku do tego jem normalnie sniadanie obiad a kolacje ograniczylam do jogurtu i owocow nie prazyjmuje wiecej niz 1500 cal i oczywiscie zero slodyczy
i nie wydaje nic na silownie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-26 10:54 przez homopogaevkilo.

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

27 kwi 2013 - 19:00:04

jak jeszcze raz ktoś napisze, że ma jeść 1000kcal to mi ręce opadną... tyle się trąbi o tym wszystkim, a ludzie nadal myślenie 100lat za murzynami

Cytat
JegoBaba
ja ćwiczę już 3 msc, 5 razy w tygodniu, ćwiczenia aerobowe, fitness, siłowe, basen, spinnig itd, czasami 2h dziennie. Fakt bez diety. Przez ten czas zero efektów. To dopiero załamuje.
może zbyt intensywnie i zbyt często od razu zaczęłaś



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-27 19:02 przez pauli05.

niezweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 1/5

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

29 maj 2013 - 09:13:31

Cytat
modystka

Po trzecie tak duży wysiłek powinnaś poprzedzić ok dwutygodniową dietą oczyszczającą, gdzie organizm przystosuje się do nawyków żywieniowych i odtruje i dopiero później powinnaś dodać ćwiczenia.


to to jest racja, słyszałam to samo już od kilku koleżanek ;) i podobno Grycanki się tak "oczyszczały" nie wiem czym dokładnie, ale efekt widać. a popijam figurę detox i daje radę - możesz spokojnie dołączyć ją do oczyszczającej diety ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAK TO JEST ZE SPALANIEM KALORII?