Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

23 kwi 2013 - 12:45:07

Dziewczyny, jestem na diecie "zdrowej" bez smażonego, makaronu, ziemniaków itp od 3 miesięcy, na takiej 1500-1800kcal od tygodnia, dodatkowo razem z tą niskokaloryczna dietą zaczęłam ćwiczenia na siłowni, codziennie godzinka bieżni (szybki marsz, ok 6km/h, czasem dodaję biegi na kilka min i tak na przemian), spalam na niej ok 600-650kcal (jest licznik bo wpisuje się wagę przed ćwiczeniami), dodatkowo co 3 dzień druga godzinka po bieżni ćwiczeń na poszczególne partie (ramiona, brzuch, pośladki itp, pod okiem trenera żeby robić ćwiczenia dobrze:)), 2 razy w tyg godzinka sauny po ćwiczeniach, dodatkowo inny ruch, spacery, prasowanie, domowe obowiązki itp, nie schudłam w ciagu tego tyg ani jednego kilograma, ani jednego centymetra nigdzie, czy coś robię nie tak czy za dużo oczekuję w krótkim czasie i efekty przyjdą później?Bo złość mnie dopadła:(

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

23 kwi 2013 - 12:48:30

Tydzień to bardzo mało - zdecydowanie za wiele oczekujesz w tak krótkim czasie. Po kilku tygodniach rezultaty z pewnością będą :). Powodzenia!

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

23 kwi 2013 - 12:50:42

Litośći... codziennie ten sam problem ' brak efektów po tygodniu, co jest?!?!??!?!'. Sprawdź po miesiącu, a nie po tygodniu. :]

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

23 kwi 2013 - 12:52:15

Poczekaj jeszcze... Ja ćwiczę już 8 miesięcy i jeszcze nie mam takiej sylwetki, jaką bym chciała... Bo dążę do kaloryfera na brzuchu. ;d

Nie oczekuj cudu, do tego potrzeba czasu, cierpliwości i dużo wylanego potu. Powodzenia w dalszych ćwiczeniach, efekty na pewno będą. ;d

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

23 kwi 2013 - 12:52:18

Odnośnie diety to ja zawsze tak jem 1500-1800 nie będąc na diecie więc może w tym problem?

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

23 kwi 2013 - 12:53:36

ale jak ktoś daje z siebie wszystko to chociaż ten kg mniej dal by większa motywację, a tak jak wylewasz z siebie siódme poty, odmawiasz wszystkiego myśląc że na darmo to złość ogarnia człowieka.....tak bym dostała jakiegoś "kopa", powera żeby działać dalej.....żebym nie wiem jak wcześniej się obżerała to rozumiem że przytyłam ,ale słodkiego nigdy nie jadłam, przytyłam dychę po rzuceniu palenia jedząc zdrowo, mam kiepską przemianę i trudno mi zrzucić mimo że nie używałam nawet przed dieta masła, cukru itp.....

Cytat
skarbek2012
Odnośnie diety to ja zawsze tak jem 1500-1800 nie będąc na diecie więc może w tym problem?

zależy ile masz wzrostu i ile ważysz, jaki tryb życia prowadzisz, to wcale nie jest duzo, co mam same gotowane warzywa jeść?mniej nie chcę bo murze miec siłe po pierwsze na ćwiczenia, które godzinę dziennie co najmniej wykonuje, po drugie na zajmowanie sie domem i dzieckiem, nie chce sie głodzic jedząc 3 jogurty dziennie, miałam kiedyś anoreksje i bylam w szpitalu bardoz długo, odbiło sieto na moim zdrowiu takze nigdy więcej diety 10kg w miesiąc.....zjadam te 1800max, ale ok 600 z tego spalam na bieżni wiec zostaje 1200



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 12:56 przez szafiarka_.

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

23 kwi 2013 - 12:54:37

noo po tygodniu to można jedynie czuć zakwasy heeh

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

23 kwi 2013 - 12:55:13

Czego Ty chcesz po tygodniu??Weź wyluzuj.Aby schudnąć to potrzeba czasu,a nie "jednego dnia"

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

23 kwi 2013 - 12:57:13

No niestety każdy ma inną przemianę materii. Ja jem te 1500-1800 żeby utrzymać wagę, a wiem że wiele osób jedząc tyle samo chudnie i to sporo... to samo tyczy się ćwiczeń, ja się męczę od paru miesięcy żeby był jakiś mizerny efekt a inna osoba przez miesiąc poćwiczy sobie Chodakowską i już chudnie parę kilo.

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

23 kwi 2013 - 12:57:29

czego oczekujesz od tygodnia?
ja od ponad dwóch mcy chodzę na zumbę, na siłownię i na różne aerobiki typu ( body shape,basic step) i dopiero dwa kg zrzuciłam.
Spokojnie na wszystko potrzeba czasu,teraz dodatkowo od tygodnia wspomagam się fat brunerem i jest dużo lepiej

dodatkowo rano na sniadanie otręby,jogurt naturalny i ziarna słonecznika



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 12:58 przez Edycik.

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

23 kwi 2013 - 12:57:56

ok, dzieki dziewczyny, potrzebowałam zapewnienia że "będzie dobrze" ,wsparcie sie przydaje, ale jak za miesiąc nie schudnę nic to nowy wątek założę:)

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

23 kwi 2013 - 12:58:01

Cytat
skarbek2012
Odnośnie diety to ja zawsze tak jem 1500-1800 nie będąc na diecie więc może w tym problem?

To ile ma jeść 500 kcal, przy intensywnym treningu? To jaką ilość kalorii możemy spożywać, zależy od wagi, trybu życia, płci itd.
Cytat
skarbek2012
No niestety każdy ma inną przemianę materii. Ja jem te 1500-1800 żeby utrzymać wagę, a wiem że wiele osób jedząc tyle samo chudnie i to sporo... to samo tyczy się ćwiczeń, ja się męczę od paru miesięcy żeby był jakiś mizerny efekt a inna osoba przez miesiąc poćwiczy sobie Chodakowską i już chudnie parę kilo.

Nie przejmuj się ja też tak mam :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 12:59 przez Evans18.

zweryfikowana
Posty: 106
Ostrzeżenia: 1/5

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

23 kwi 2013 - 13:02:49

ja po tygodniu schudlam tylko kg ale nie jem chleba makaronow ziemniakow nic smazonego slodyczy fast foodow a cwicze po 20min co drugi dzien bo nie mam wiecej czsu. takze trzeba cierpliwosci bo tez chcialabym wazyc mniej o 5kg:) cierpliwosc + konsekwencja w postanowieniu i efekt murowany:)

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

23 kwi 2013 - 13:02:56

Cytat
szafiarka_
ale jak ktoś daje z siebie wszystko to chociaż ten kg mniej dal by większa motywację, a tak jak wylewasz z siebie siódme poty, odmawiasz wszystkiego myśląc że na darmo to złość ogarnia człowieka.....tak bym dostała jakiegoś "kopa", powera żeby działać dalej.....żebym nie wiem jak wcześniej się obżerała to rozumiem że przytyłam ,ale słodkiego nigdy nie jadłam, przytyłam dychę po rzuceniu palenia jedząc zdrowo, mam kiepską przemianę i trudno mi zrzucić mimo że nie używałam nawet przed dieta masła, cukru itp.....
Cytat
skarbek2012
Odnośnie diety to ja zawsze tak jem 1500-1800 nie będąc na diecie więc może w tym problem?

zależy ile masz wzrostu i ile ważysz, jaki tryb życia prowadzisz, to wcale nie jest duzo, co mam same gotowane warzywa jeść?mniej nie chcę bo murze miec siłe po pierwsze na ćwiczenia, które godzinę dziennie co najmniej wykonuje, po drugie na zajmowanie sie domem i dzieckiem, nie chce sie głodzic jedząc 3 jogurty dziennie, miałam kiedyś anoreksje i bylam w szpitalu bardoz długo, odbiło sieto na moim zdrowiu takze nigdy więcej diety 10kg w miesiąc.....zjadam te 1800max, ale ok 600 z tego spalam na bieżni wiec zostaje 1200
Wiesz ja też kiedyś miałam anoreksję i wiem co to znaczy. Również nigdy nie myslę stosowac diet. To co jem to wcale nie jest mało. Zjadam codziennie 4-5 posiłków w zalezności od dnia i wcale nie chodze glodna. Nie napisałaś ile masz lat ale z wiekiem przemiana materii jest coraz wolniejsza i mając 30 lat nie będziemy jeść tyle co mając lat 18. Ja myślę że ty masz po porstu spowolniony metabolizm jeszcze przez tę anoreksję. Przynajmniej u mnie tak jest. Fakt że ja jem te 1800 kcal nie mając wielkiego wysiłku fizycznego, bo ćwiczę tylko w domu po 45 minut i to raczej lekkie ćwiczenia.
Cytat
Evans18
Cytat
skarbek2012
Odnośnie diety to ja zawsze tak jem 1500-1800 nie będąc na diecie więc może w tym problem?

To ile ma jeść 500 kcal, przy intensywnym treningu? To jaką ilość kalorii możemy spożywać, zależy od wagi, trybu życia, płci itd.
Cytat
skarbek2012
No niestety każdy ma inną przemianę materii. Ja jem te 1500-1800 żeby utrzymać wagę, a wiem że wiele osób jedząc tyle samo chudnie i to sporo... to samo tyczy się ćwiczeń, ja się męczę od paru miesięcy żeby był jakiś mizerny efekt a inna osoba przez miesiąc poćwiczy sobie Chodakowską i już chudnie parę kilo.

Nie przejmuj się ja też tak mam :/
Absolutnie nie 500 kcal. Myślałam żeby jadła powiedzmy codziennie te 1500, bo 1800 to już jest spora różnica.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 13:04 przez skarbek2012.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

BRAK EFEKTÓW PO SIŁOWNI:(

23 kwi 2013 - 13:04:20

po jednym tygodniu chcesz efektów ? bez przesady.... poza tym jak dużo ćwiczysz to przez jakiś czas może nawet waga się zwiększać bo tłuszcz przerabia się w mięśnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAK TO JEST ZE SPALANIEM KALORII?