Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 11:00:16

Dziewczyny, a zwłaszcza biuściaste dziewczyny! Ćwiczę, skaczę, kręcę się na różne strony i czasem od tego bolą mnie piersi, stąd moje pytanie - jakie sportowe biustonosze polecacie?
Czytałam dziś sporo o Shock Absorber, ale jak na razie to chyba zbyt wysoka półka cenowa(ok 250 zł), mierzyłam też biustonosz Nike(nie pamiętam modelu), jednak to chyba nie to - taśma pod biustem była luźna a piersi góra prawie mi wyłaziły.

Jak i gdzie kupić biustonosz do 150 zł, dobry i trzymający biust?

Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 11:03:30

Powiem Ci tak, nie mam dużego biustu, ale podczas ćwiczen i tak mi przeszkadza. Kupiłam w UK Shock absorber - no jest po prostu REWELACYJNY! Znalazlam go w obniżonej cenie w TK maxx moze i Tobie uda sie gdzies na neigo trafic? Polecam też koszulki Nike (Dry Fit) z wbudowanymi biustonoszami. Kupuje rozmiar mniejsze, wtedy wszystko trzyma sie w miejscu ;)

Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 11:05:42

Cytat
pepeassistance
Powiem Ci tak, nie mam dużego biustu, ale podczas ćwiczen i tak mi przeszkadza. Kupiłam w UK Shock absorber - no jest po prostu REWELACYJNY! Znalazlam go w obniżonej cenie w TK maxx moze i Tobie uda sie gdzies na neigo trafic? Polecam też koszulki Nike (Dry Fit) z wbudowanymi biustonoszami. Kupuje rozmiar mniejsze, wtedy wszystko trzyma sie w miejscu ;)

do najbliższego tk maxx mam chyba ze 150 kilometrów, więc myślę raczej o zakupach internetowych. Może jeszcze w decathlonie znajdę coś, bo nie chcę mieć za kilka miesięcy biustu jak starej skarpety ;)

Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 11:08:28

Wlasnie sprawdzilam allegro, jest duzy wybor. W wiekszosci w nizszych cenach niz 250. Tyle ze nie masz mozliwosci przymierzenia, mnie by to troche odstraszylo, moze znowu zle lezec. Hahaha jak stare skarpety!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-22 11:08 przez pepeassistance.

Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 11:10:31

Cytat
pepeassistance
Wlasnie sprawdzilam allegro, jest duzy wybor. W wiekszosci w nizszych cenach niz 250. Tyle ze nie masz mozliwosci przymierzenia, mnie by to troche odstraszylo, moze znowu zle lezec. Hahaha jak stare skarpety!

wolę mieć trochę wiecej tłuszczyku i mieć ładny biust, niż być superszczupłą ze sflaczałym cycem ;)

Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 11:16:34

Sportowce firmy Panache są nieco tańsze, a jeszcze tańsze - Royce (w sklepie Onlyher.pl można kupić za 159 zł).

Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 11:18:31

Cytat
jaelithe
Cytat
pepeassistance
Wlasnie sprawdzilam allegro, jest duzy wybor. W wiekszosci w nizszych cenach niz 250. Tyle ze nie masz mozliwosci przymierzenia, mnie by to troche odstraszylo, moze znowu zle lezec. Hahaha jak stare skarpety!

wolę mieć trochę wiecej tłuszczyku i mieć ładny biust, niż być superszczupłą ze sflaczałym cycem ;)

Święta racja!

Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 11:19:43

Polecam Nike Dri-fit, biustonosze jak i koszuli z wbudowanym biustonoszem. Ja mam miseczke D i super utrzymują mój biust tylko trzeba dobrze dobrac rozmiar.


Oto jeden z moich biustonoszy.


Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 11:23:52

Cytat
karolina221_2005
Polecam Nike Dri-fit, biustonosze jak i koszuli z wbudowanym biustonoszem. Ja mam miseczke D i super utrzymują mój biust tylko trzeba dobrze dobrac rozmiar.


Oto jeden z moich biustonoszy.

[attachment 864397 CIMG0042.JPG]

mogłabyś powiedzieć coś więcej? Ja byłam w sklepie Nike ostatnio i mieli tylko dwa modele. Powiedzcie mi Dziewczyny, czy oni tam mają kolekcje czy zawsze można dostać te same modele? (Shame on me, nigdy nie zaglądałam do takich sklepów)

Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 11:27:30

Ja kupowałam na allegro ale ten czarny to XS i troche jest mi ciasny teraz wiem że mój rozmiar to S. W sklepie Nike w moi mieście niestety nie ma takich modeli, wiec musiałam kupić na oko.

Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 11:27:58

Biustonosz Karoliny jest ok ale dla malych/srednich piersi (btw. bardzo mi sie podoba) ale jesli masz wiekszy rozmiar, wybierz raczej cos z wykrojona miseczka;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-22 11:31 przez pepeassistance.

Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 11:38:04

właśnie czytałam, żeby te dla większych biustów miały "oddzielone" piersi, albo chociaż dwie warstwy, w tym jedną ze szwami, bo te koszulkowe są dla mniejszych :)

i własnie w tym momencie zazdroszczę małobiuściastym!

Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 11:42:41

Daj spokoj, nie ma czego zazdrościć. Ja znowu całe życie chciałam mieć większy biust ;) Nie kupuj na siłe, bo będziesz niezadowolona. Sprobuj w tym Decathlonie może masz niedaleko siebie jakis outlet centre?

Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 11:47:09

Cytat
karolina221_2005
Polecam Nike Dri-fit, biustonosze jak i koszuli z wbudowanym biustonoszem. Ja mam miseczke D i super utrzymują mój biust tylko trzeba dobrze dobrac rozmiar.


Oto jeden z moich biustonoszy.

[attachment 864397 CIMG0042.JPG]


bardzo fajny ;)

Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 11:47:31

Cytat
pepeassistance
Daj spokoj, nie ma czego zazdrościć. Ja znowu całe życie chciałam mieć większy biust ;) Nie kupuj na siłe, bo będziesz niezadowolona. Sprobuj w tym Decathlonie może masz niedaleko siebie jakis outlet centre?

mam! jutro koniecznie muszę tam zajrzeć.

Dziękuję Dziewczyny zw rady, jak zwykle jesteście niezastąpione :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co jeść przed i po treningu?