Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

12 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biustonosz sportowy

22 kwi 2013 - 17:18:32

Jeśli faktycznie zależy Ci na podtrzymaniu biustu to tylko Panache Sport czy Shock Absorber (poziom podtrzymania 4 albo 3), można niedrogo upolować na ebayu. Te szmatki z Nike czy Decathlona nic nie dają, już lepiej mi biust trzymał normalny biustonosz niż toto ;)

Biustonosz sportowy

24 kwi 2013 - 07:53:06

w końcu kupiłam Panache sport i po pierwszej próbie mogę powiedzieć, że to pancerz a nie stanik ;)

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

Biustonosz sportowy

24 kwi 2013 - 08:06:54

Ja kupiłam w Lidlu za 29,90zł i jest superrr, a mam miseczke F

Biustonosz sportowy

24 kwi 2013 - 08:11:52

Cytat
Nicolia
Ja kupiłam w Lidlu za 29,90zł i jest superrr, a mam miseczke F

też mam jakieś lidlowe i rossmanowe, ale przy tym panache to one są naprawdę po prostu miękkimi szmatkami :)

ale ja dużo skaczę i dlatego potrzebowałam dobrego podtrzymania :)

Biustonosz sportowy

24 kwi 2013 - 08:28:09

Cytat
pepeassistance
Cytat
jaelithe
Cytat
pepeassistance
Wlasnie sprawdzilam allegro, jest duzy wybor. W wiekszosci w nizszych cenach niz 250. Tyle ze nie masz mozliwosci przymierzenia, mnie by to troche odstraszylo, moze znowu zle lezec. Hahaha jak stare skarpety!

wolę mieć trochę wiecej tłuszczyku i mieć ładny biust, niż być superszczupłą ze sflaczałym cycem ;)

Święta racja!


niestety nie każsdy ma taką możliwośc wyboru :(

Biustonosz sportowy

24 kwi 2013 - 08:38:43

Cytat
paulinka__k
Cytat
pepeassistance
Cytat
jaelithe
Cytat
pepeassistance
Wlasnie sprawdzilam allegro, jest duzy wybor. W wiekszosci w nizszych cenach niz 250. Tyle ze nie masz mozliwosci przymierzenia, mnie by to troche odstraszylo, moze znowu zle lezec. Hahaha jak stare skarpety!

wolę mieć trochę wiecej tłuszczyku i mieć ładny biust, niż być superszczupłą ze sflaczałym cycem ;)

Święta racja!


niestety nie każsdy ma taką możliwośc wyboru :(

dlaczego nie? jeśli się nad tym pracuje wystarczająco ciężko, to efekty w końcu się pojawią. Nie mówię oczywiście o różnorakich schorzeniach, bo wtedy to jest na pewno ciężka sprawa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co jeść przed i po treningu?