Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:45:09

miałam tak dobre 6,7 miesiecy, dopiero teraz zaczynam cos zauwazac, cwicze juz 9 miesiecy . nie ma sie czym załamywac, kazdy organizm inaczej reaguje

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:48:12

przy treningach najważniejszy jest sen!!! i pamiętajcie o tym! podczas snu organizm sie regeneruje. tak samo nie mozna cwiczyc codziennie bo to nie dobre dla organizmu, trzeba robic przerwy co drugi dzien aby miesnie odpoczely, zregenerowaly sie. pozatym to ze cwiczysz to nie znaczy ze robisz to dobrze...
na pewno nie poodawaj sie po miesiacu cwicz, cwicz i cwicz az zobaczysz skutki. mozesz troszke urozmaicic treningi dodajac nowe, trudniejsze, bardziej wymagajace cwiczenia.

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:51:04

Ja ćwiczę już 3 miesiące i też efekty znikome. Przez 1,5 miesiąca ćwiczyłam rano 10 min z Mel B (na przemian nogi i pośladki) a wieczorem z Ewą. Stwierdziłam, ze skoro ćwiczenia z Ewą nie przyniosły rezultatów, to zaczęłam ćwiczyć tylko z Mel. Rano 10 min (tak jak wcześniej na przemian nogi, pośladki), a wieczorem 40min zestaw ćwiczeń. Jedyne co zauważyłam, że z kolan zeszło mi odrobinkę ( max 0,5cm) i biust mi poszedł o rozmiar do góry (nie wiem płakać czy cieszyć się z tego powodu). Strasznie to demotywujące jest.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-07 16:54 przez colin225.

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:52:53

w miesiąc to możesz tylko poczuć że coś się zmienia
dopiero w 3 coś zrzucisz..
cierpliwości;)

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:56:16

A ile razy w tygodniu ćwiczysz?
Może popełniasz jakiś błąd w trakcie wykonywania ćwiczeń?

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:56:26

Cytat
asienka20
w miesiąc to możesz tylko poczuć że coś się zmienia
dopiero w 3 coś zrzucisz..
cierpliwości;)
Od miesiąca ćwiczę z Ewą, ale regularnie od początku stycznia, tylko że wcześniej ćwiczyłam z Mel B
Cytat
lilaa-93
A ile razy w tygodniu ćwiczysz?
Może popełniasz jakiś błąd w trakcie wykonywania ćwiczeń?
Zależnie od nastroju, skalpel 2 i szok trening, killer, trening z gwiazdami. Staram się ćwiczyć codziennie. Jak mam czas jeżdżę też na rowerze stacjonarnym, skacze na skakance.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-07 17:01 przez nadziaa.

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 17:03:45

Ja ćwiczę od 3 tygodni, czasami Chodakowska, czasami Mel B. Do tego odżywiam się mądrze, 5 posiłków dziennie, dużo wody. Wczoraj się ważyłam i mierzyłam. Przytyłam kilogram, mam 4 cm mniej w brzuchu, reszta bez zmian (talia, uda, bioda, łydki się nie ruszyły)

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 17:08:53

Mieszaj różne treningi. Ja ćwiczę już ponad 3 tygodnie, 11 kwietnia mam wielkie mierzenie. :) Oprócz Ewy (skalpel i turbo), ćwiczę też mel b na pośladki, brzuch i czasami uda oraz od niedawna Tiffany (na youtubie). Tiffany bardzo polubiłam. Ma ona 10 minutowe treningi które się powtarza 3x z rzędu. Przerzuć się na nią, bo jest świetna!

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 17:09:50

jak długo ćwiczysz?

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 17:10:02

a jakich efektów oczekujesz? bo jeśli spadku wagi to nic dziwnego, że go nie ma. waga nie jest wyznacznikiem tego czy schudłaś czy nie, bo jeśli ćwiczysz to mięśnie ci rosną i waga może nawet wzrastać.
Powinnaś się zmierzyć zanim zaczęłaś i teraz byłoby łatwo porównać czy coś ubyło.
Nie mierzyłaś się wcześniej czy po prostu wymiary nie drgnęły?

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 17:12:46

może zwiększ intensywność

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 17:13:50

Cytat
bunnything
a jakich efektów oczekujesz? bo jeśli spadku wagi to nic dziwnego, że go nie ma. waga nie jest wyznacznikiem tego czy schudłaś czy nie, bo jeśli ćwiczysz to mięśnie ci rosną i waga może nawet wzrastać.
Powinnaś się zmierzyć zanim zaczęłaś i teraz byłoby łatwo porównać czy coś ubyło.
Nie mierzyłaś się wcześniej czy po prostu wymiary nie drgnęły?
No właśnie mierzyłam się wcześniej i nic mi się wymaiary nie zmieniły ;/
Cytat
dzikanimfa
jak długo ćwiczysz?
Kiedyś już ćwiczyłam , potem miałam 3 miesiące przerwy, teraz regularnie od 3 miesięcy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-07 17:15 przez nadziaa.

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 17:18:47

A ja ćwiczę od ponad 1,5 miesiąca .Chodze na siłownie 3 razy w tygodniu po 2 czasem po 2,5 godziny, pot się leje strumieniami, nie widzę jeszcze jakiś rewelacyjnych efektów może ciało mam bardziej ujędrnione ,trochę smuklejsze kondycja mi się poprawiła, dochodzę do 10 km na bieżni , zobaczymy za jakiś czas :)

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 17:19:48

3 miechy ćwiczen i bez rezultatów?

Po prostu za mało ćwiczysz... ćwicz bardziej intensywnie, przykładaj sie bardziej.

Po 3 miesiacach powinno być widać efekty.

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 17:19:59

no to już coś jest nie tak. są dwie opcje: za mało ćwiczysz albo za dużo jesz. ograniczyłaś bardzo jedzenie czy tylko słodycze wyrzuciłaś? Czasem to nie wystarcza - ja np.jem o połowę mniej niż wcześniej a też mam marne efekty... no ale jakieś tam są :/

może też odkładać ci się woda - niektórzy tak mają, szczególnie jeśli nie ćwiczą wcale i nagle zaczynają. jeśli tak jest to niedługo powinien się organizm przyzwyczaić :)
EDIT: doczytałam że już 3miesiące więc zatrzymanie wody raczej odpada :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-07 17:22 przez bunnything.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposoby na zakwasy