Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:06:20

Hej, już miesiąc ćwiczę z Ewą Chodakowską, mimo to nie schudłam, moje wymiary tez się nie zmieniły. Jem zdrowo, wiadomo czasem zjem coś czego nie powinnam, ale dosyć rzadko. Wzmocniły mi się mięśnie brzucha, co czuję, ale nie widać efektów. Jestem wkurzona i zaczyna mi brakować motywacji :/. Co powinnam zmienić?

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:11:41

moim zdaniem moze zwieksz treningi? i staranniej cwicz bo to ze robisz to nie znaczy ze robisz to dobrze, sprobuj moze 6 Weidera

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:16:29

im mniej kg masz do zrzucenia tym trudniej je zrzucić, może dlatego nie widzisz jeszcze efektów?

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:17:32

na pewno nie powinnaś rezygnować, bo to najgorsze, co teraz możesz zrobić. Zwiększ intensywność treningów. Gdzieś wyczytałam, że czasem trzeba sobie zrobić małą przerwe, np dwa dni, a później znów wrócić do treningów. NIE PODDAWAJ SIĘ :)! trzymam kciuki :)

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:21:05

zgadzam się z kasia, sama chciałam schudnąć jakieś 2-3 kg, jednak nie jestem grubą osobą, raczej szczupłą. robiłam skalpela ewy właśnie + mel b i również nie widziałam żadnych efektów, tyle że tyłek zrobił mi się chyba bardziej jędrny :D ale zniechęciłam się i już nie ćwiczę, teraz jem mniej - może to pomoże zrzucić te zbędne 2-3 kg :)

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:23:23

jeśli masz dużo do zrzucenia, to pomyśl o tym że nie tylko zewnętrznie masz tłuszcz ale też otłuszczone są organy wewnętrzne i to z nich najpierw schodzi nadmierny tłuszczyk. dlatego grubsze osoby nie widzą efektów i szybko rezygnują.Poczekaj a na pewno będą efekty;)

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:24:25

Też chcę się pozbyć 3 kg ;/
Ciężko a do lata coraz bliżej! Nie mam zamiaru się głodzić :(
Ćwiczę z Chodakowską, poczekam na efekty!
Nie poddawać się, może zmień ćwiczenia, albo ćwicz dłużej.

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:26:19

Nie rezygnuj! Czasami na początku jest ciężka, czasem nawet pod górkę. Jak załapiesz formę i zwiększysz treningu dodając np. bieganie to masz sukces w dloni :)

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:28:33

Ja ćwiczyłam z Ewą 3 miesiące i efektów brak. Teraz od dwóch ćwiczę z Mel B i cos tam ruszyło ale to bardziej wizualnie mam lepsze ciało w obwodach niestety prawie bez zmian.

niezweryfikowana
Posty: 323
Ostrzeżenia: 1/5

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:30:14

Zamiast cwiczyc w domu co malo daje trzeba ruszyc sie BIEGAC lub isc na rower:)
trzeba duzo sie meczyc, pocic i schudniesz:)
Bo cwiczenia gdzie lczysz rece i podnosiz noge wiele ci nie da



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-07 16:30 przez lovemakeupclothes.

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:31:21

Ja już od kilku lat staram się dbać o moją sylwetkę i co jakiś czas robię ćwiczenia na brzuch, uda i posladki. Ogólnie schudnąć nie chce, chce tylko pozbyć się fałdek z brzucha i ujędrnić tyłek i nogi ;) Jeżeli masz do stracenia trochę tłuszczyku z brzucha to polecam Ci kupić na allegro pas neoprenowy. Zapinasz go na brzuchu i on zatrzymuje Ci ciepło, które wydzielasz podczas ćwiczeń i bardziej się pocisz w tym miesjscu. Kosztuje około 9zł (tylko trzeba uważać na podróbki). Dwa tygodnie temu zaczęłam trening i od tego czasu z tym pasem straciłam już 3cm w talii ^^

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:32:20

Z tego co kojarzę, to ćwiczenia Chodakowską sa na wzmocnienie mięśni, a nie spalanie. Dlatego mozliwe że schudłaś, spaliłaś tłuszczyk, ale na jego miejsce weszły mięśnie więc waga nie drgnęła, a nawet może iść w góre.

Nie wiem ile ważysz wyjściowo, jaką masz dietę - dla jednego zupka z torebki jest pozywnym, zdrowym posiłkiem dla innego będą to warzywa na parze z rybą itp. Dieta a dieta to różnica, tym bardziej jesli się ćwiczy.

Cytat
agajaaga
jeśli masz dużo do zrzucenia, to pomyśl o tym że nie tylko zewnętrznie masz tłuszcz ale też otłuszczone są organy wewnętrzne i to z nich najpierw schodzi nadmierny tłuszczyk. dlatego grubsze osoby nie widzą efektów i szybko rezygnują.Poczekaj a na pewno będą efekty;)
Nie do końca się zgodzę. Grubszej osobie łatwiem jest zrzucić 5 kilo i szybciej widać efekty niż u osoby z regularną wagą. Przyczyną tego jest fakt, że osoby grubsze muszą włożyć więcej wysiłku i energii w każdy ruch niż chudsza osoba, do tego wystarczy ograniczyć zbyt duże porcje i pozbyć się nadmiary wody w organizmie, a efekt będzie szybko widoczny ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-07 16:35 przez modystka.

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:33:52

Cytat
skarbek2012
Ja ćwiczyłam z Ewą 3 miesiące i efektów brak. Teraz od dwóch ćwiczę z Mel B i cos tam ruszyło ale to bardziej wizualnie mam lepsze ciało w obwodach niestety prawie bez zmian.
Wcześniej też ćwiczyłam z Mel B, ale jedynie mi się ręce wyrobiły, także przerzuciłam się na Ewę ;)

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:40:30

Cytat
agajaaga
jeśli masz dużo do zrzucenia, to pomyśl o tym że nie tylko zewnętrznie masz tłuszcz ale też otłuszczone są organy wewnętrzne i to z nich najpierw schodzi nadmierny tłuszczyk. dlatego grubsze osoby nie widzą efektów i szybko rezygnują.Poczekaj a na pewno będą efekty;)

Brak efektów mimo starań :(

07 kwi 2013 - 16:42:29

ja ćwiczyłam z Ewą i zaczęłam chodzić na fitness, siłownię, basen, spinning i jak na razie 2msc i tydzień i jeśli chodzi o wagę efektów brak, ale to pewnie dlatego, że jem normalnie, a nawet gorzej niż normalnie, bo chipsy wieczorem to standard. Niestety po ciałku też mało widać. Na szczęście polubiłam aktywność. Mam nadzieję, że jak minie pół roku to tłuszczyku na brzuszku nie będzie, no i że uda się wysmuklą :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposoby na zakwasy