Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przed wcale nie byłaś gruba i też było w porządku, ale znacząco zeszczuplały Ci uda w górnej części, super!

zweryfikowana
Posty: 537
Ostrzeżenia: 1/5

Rozpowszechnianie zdjęć w takiej bieliźnie powinno być zabronione:/

No moze troche uda szczuplejsze,ale ja zbytnio roznicy nie widzę...
i nie jest to wredne ;P szczupla jestes i szczupla bylas

ktoś widzi jeszcze jakąś róznicę?

Ja nie widzę żadnej szczerze mówiąc... Może dlatego, że na jednym zdjęciu masz majtki, a drugim spodenki. Ale nie przestawaj, ćwicz dalej:) Do lata będzie super.

Ja roznicy nie widze, slepa jestem pewnie :P
Ale gratuluje wytrwalosci!

Pokaż zdjęcie też w normalnych majtkach, a nie spodenkach. Bo tak to zakryłaś różnicę, która może i jest widoczna, ale na pewno w innym stroju.

Mam tyle samo wzrostu i wagi ;p

to dziwne, że nie widzicie, mi waga pokazuje 4,5 kilo mniej i czuję po spodniach i majtkach,że są luźniejsze. mama i chłopak też mi mówią,że schudłam.

Tylko na udach delikatnie widac;)

szczerze, to dużej różnicy nie widzę, no moze tylko górna część ud zeszczuplała

Cytat
meow-meow
Ja roznicy nie widze, slepa jestem pewnie :P
Ale gratuluje wytrwalosci!
W takim razie też jestem ślepa ;/

Cytat
BeautyLiquid
to dziwne, że nie widzicie, mi waga pokazuje 4,5 kilo mniej i czuję po spodniach i majtkach,że są luźniejsze. mama i chłopak też mi mówią,że schudłam.
Raczej nie dziwne, 4,5kg to nie zawsze jest różnica którą można łatwo dostrzec. Może spadł Ci tłuszczyk ale rozrosły się mięśnie i dlatego aż tak bardzo tego nie widać. Zresztą byłaś szczupła już wcześniej więc efekty nigdy nie będą tak spektakularne jak u grubszych osób. Ale to chyba nie jest najważniejsze czy my widzimy różnice? Przestań ćwiczyć dla innych, zacznij dla siebie, własnego samopoczucia. Ludzie uprawiający sport czują się ładniejsi i pewniejsi siebie;)

A ja widzę różnicę ! :)
Szczuplejsze uda, brzuszek bardziej wyrobiony, co to pośladków nie widać ale na pewno też jest poprawa :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

warto kupić?