Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rowerek, hantelki,duza pilka do cwiczen, guma do rozciagania

Cytat
Ifii
rowerek, hantelki,duza pilka do cwiczen, guma do rozciagania

A do jakich ćwiczeń używasz piłki? Czytałam, że można ćwiczyć na niej brzuch, choć nie mogę wyobrazić sobie w jaki sposób to zrobić :)

zweryfikowana
Posty: 451
Ostrzeżenia: 1/5

Hula hop,kołyska,twister,skakanka i abdo gain(na sprzedaż)

w domu mam tylko steper i rowerek, bieżnia stoi na strychu,siłownia cała z ciezarkami ;d

Ja poki co mam dwie pilki rehabilitacyjne,ale ich uzywam czasem do rozciagania,jak mnie w krzyzu lamie,vibroaction sie zjaral,zostal motylek.ogolnie nie cwicze(poza zabawami z maluchami ktore porownac mozna do cwiczen na silowni hehe),ale marzy mi sie steper skrętny:D

Ja mam atlas, hantle i rower stacjonarny, ale żadko używam, brak motywacjii :)

zweryfikowana
Posty: 869
Ostrzeżenia: 1/5

rowerek stacjonarny, koło do brzuszków i skakanka:)

hula-hop, skakanka, rower, ciężarki

Ja posiadam tylko rolki, rower i skakankę :p
Ale zamierzam zakupić też hula hop :)

rowerek i takie coś do brzuszków, czego fachowej nazwy nie znam :) i tylo i tak rzadko kiedy ćwiczę :) rowerkiem to wole prawdziwym na świeżym powietrzu pojeździć:)

Ja nie mam nic,radzę sobie sama :) chyba żeby liczyć zwykły rower :P

A ja mam:) hula-hop, skakanke, hantle, rowerek stacjonarny. Planuje kupic jeszcze bieżnie, ale jak narazie nie mam gdzie postawić:(

ja ma buty sportowe i karimate

Ja mam Abking do ćwiczenia mięśni brzucha, ale ostatnio bardzo się zaniedbałam z ćwiczeniami :)

W domu mam hula hop;)) i rowerek stacjonarny. Natomiast w piwnicy mąż ma siłownie tzn ławeczkę, drązki itp ale ja z tego nie korzystam;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

warto kupić?