Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Ja mam orbitrek, kołyskę do brzuszków i skakankę :D no i do tego ćwiczę na PS3 z Mel B :)

Cytat
KatherinePierce
xbox, hah :)

Hmmm :D To jest myśl!

kurcze nie wiem czy coś pomógł bo oprócz niego ćwiczę na talie inny zestaw. a twister to tak raczej do relaksu :d zeby się pobujać, chociaż ostatnio się kręciłam 43 inuty serialu i rano na następny dzien lekko brzuch czulam, więc na pewno przy regularnym stosowaniu coś daje ;)

Mam w domu wydzielony pokój w którym jest mini siłownia - orbitrek, bieżnia, ciężarki, steper, atlas, skakanka, hula hop. Niestety nie mam za dużo czasu, aby z tego korzystać.

ja mam bieżnię ;) i hantelki hehe ;) bieżnia wiadomo, na początku był szał i biegałam codziennie, a teraz sporadycznie, bo chodzę na fitness i jakoś czasem się na tą bieżnię już nie mogę zmusić, choć nie powiem, wczoraj np biegałam :)



orbitrek, ale jakoś trudno się przybrać chociaż chcę ;p . Ciągle mówię - jutro. ;p grr.

Cytat
_Maya_
Mam w domu wydzielony pokój w którym jest mini siłownia - orbitrek, bieżnia, ciężarki, steper, atlas, skakanka, hula hop. Niestety nie mam za dużo czasu, aby z tego korzystać.

Raju, co ja bym oddała za taki sprzęt :)

A używałyście kiedyś o drążka do brzuszków?


Przymierzam się do jego kupna od jakiegoś czasu i jestem ciekawa czy faktycznie można wypracować na nim brzuch?

Sprzętu nie mam bo nie mam warunków żeby to wszystko pomieścić,ale codziennie znoszę i wnoszę wózek z synkiem a to jakieś 25kg razem ( mieszkamy na 1 piętrze,ale jest dużo schodów). Kiedyś miałam hula hop ,ale to za czasów liceum. Chciałabym mieć taka mini siłownię w domu...

ja mam tylko rowerek stacjonarny i hantle

Ja mam stepper, ale leży, bo nie mogę na nim ćwiczyć. I najprostszy twister, który też leży, bo nie lubię na nim się kręcić :D

zweryfikowana
Posty: 1.787
Ostrzeżenia: 1/5

Ja mam ławeczkę do brzuszków, hantle o różnych wagach i rowerek stacjonarny ;)

Cytat
lobuzinska
Cytat
_Maya_
Mam w domu wydzielony pokój w którym jest mini siłownia - orbitrek, bieżnia, ciężarki, steper, atlas, skakanka, hula hop. Niestety nie mam za dużo czasu, aby z tego korzystać.

Raju, co ja bym oddała za taki sprzęt :)

A używałyście kiedyś o drążka do brzuszków?


Przymierzam się do jego kupna od jakiegoś czasu i jestem ciekawa czy faktycznie można wypracować na nim brzuch?


Ja ćwiczyłam z tym na siłowni, ale strasznie ciężko to szło, bo mam ramiona za słabe i nie były w stanie mnie utrzymać w powietrzu:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-05 12:19 przez andziula704.

Cytat
andziula704
Ja mam ławeczkę do brzuszków, hantle o różnych wagach i rowerek stacjonarny ;)
Cytat
lobuzinska
Cytat
_Maya_
Mam w domu wydzielony pokój w którym jest mini siłownia - orbitrek, bieżnia, ciężarki, steper, atlas, skakanka, hula hop. Niestety nie mam za dużo czasu, aby z tego korzystać.

Raju, co ja bym oddała za taki sprzęt :)

A używałyście kiedyś o drążka do brzuszków?


Przymierzam się do jego kupna od jakiegoś czasu i jestem ciekawa czy faktycznie można wypracować na nim brzuch?


Ja ćwiczyłam z tym na siłowni, ale strasznie ciężko to szło, bo mam ramiona za słabe i nie były w stanie mnie utrzymać w powietrzu:P

No właśnie, byłam ciekawa czy siła ramion też jest potrzebna, bo wygląda to samo w sobie trochę niewinnie - można w końcu wygodnie oprzeć ręce

Rowerek stacjonarny
Hula hop
Skakanka
Hantle
Guma taka do rozciągania
Matę do ćwiczeń
Rolki

I tyle :)Chciałam jeszcze orbiter :)

skakanka, hantle, pilka do cwiczen i trzy psy do biegania z nimi;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja figura po 2 miesiącach regularnych ćwiczeń