Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Orbitrek mam,bieżnię ,hula hop, skakankę, mnóstwo płyt z ćwiczeniami .
Rolki mam ,a nawet rower w piwnicy tylko jakoś chęci i towarzystwa brak do ćwiczeń;/
i jest ZONK.

ze sprzetu do ćwiczeń to ma odkurzacz - rewelacja spala idealnie kalorie jak latach po 100 metrach z tym badziewiem :P
dodatkowo na miesnie ramion i przedramion mam w kuchni zainstalowany zlew :)

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

Faceta w łóżku to mi wystarczy;)

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Hi hi, dziewczyny, niezłe jesteście :P Odkurzacz i facet to chyba dwie najlepsze odpowiedzi ;-)) Ale żarty na bok :D Przyszłam się pochwalić, bo wczoraj się mierzyłam i dzięki ćwiczeniom oraz diecie straciłam kilka cm w obwodzie :D W talii mam już tyle samo, co 10 lat temu, co uznaję za spory sukces :D

Ja mam hantle, skakankę, rowerek stacjonarny, zwykły rower,

miałam hula hop, ale nie umiałam nim kręcić, więc jak przyjechał siostrzeniec chłopaka to je dorwał i rozwalił - nie było mi żal

i matę jeszcze mam :P

atlas, orbitrek, lawka skosna/prosta, modlitewnik, szatngi - proste, lamane, hantle, vibro max, drążek i jeszcze troche tego jest

Mam hantle, skakankę, stepper, obciążniki na kostki. Czasami ćwiczę tylko jogę. A od niedawna najbardziej mnie satysfakcjonuje mnie bieganie po mojej nowej bieżni Kingsmith Walking Pad R1 Pro super Uwielbiam ją. Wolę sobie pobiegać niż machać obciążnikami i hantlami. oczko

Sprzęty treningowe są różne, ale faktycznie jak ktoś nie ma dużo miejsca to rozmiar będzie się liczył i tutaj temat jaki podrzucają influencerzy jest dość ciekawy, szczególnie że widziałem pojawiające się sprzęty między innymi od K-Sport w filmikach od Mateusza Milczuka.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-12-28 14:24 przez Dudka22.

Na czym ustawiacie sprzęt do ćwiczeń?
Czy na tym - https://hop-sport.pl/maty-puzzle-ochronne/ ?
To wystarczy, żeby zabezpieczyć podłogę?
Nie chcę jej uszkodzić. Macie coś pewnego?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ćwiczenia a praca