Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Sklep internetowy

21 minut temu

Biznes

25 minut temu

tabernakula sklep

44 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo lubię kupować taki sprzęt, zawsze daje większą motywację do ćwiczeń i kiedy tak stoi chętnie się na niego wskoczy :)
Jestem ciekawa, co macie u siebie w domu? Czy fajnie Wam się korzysta, jakie efekty przynosi i ile osiągnęłyście dzięki niemu?

Ja mam orbitrek z 27kg kołem, można regulować obciążenie, więc na największym daje niezły wycisk i mięśnie rosną jak szalone :P
Dzięki niemu zgubiłam sporo kg (na mniejszym obciążeniu) i w czasie oglądania serialu nawet nie czuć, że się ćwiczy.
Polecam wszystkim, którzy się odchudzają! :)

Posiadam też leg magic:


Kupiłam używany na allegro za parę zł. Extra do wzmocnienia ud. Robią się takie fajne, twarde jak po rolkach, więc przed wiosną jak znalazł :) Jakiś ogromnych efektów jeśli chodzi o zrzucenie tłuszczyku z ud nie ma, ale z czasem spada kilka cm

Drążek rozporowy do drzwi:


Też super sprawa :) Kupiłam go ze względu na krzywe łopatki i garbienie się, bardzo mi pomógł, a dodatkowo ćwiczą mięśnie brzucha, piersi, ramion - w sumie całe górne partie mięśni. Każdy powinien mieć taki drążek w domu :)
Najlepsze są z neoprenowymi uchwytami - kiedy ręce się spocą, nie ma szansy się ześlizgnąć

Hantle:


Super sprawa, żeby ujędrnić biust, tylko kupiłam chyba za lekkie (2kg), więc polecam raczej takie ok 4kg.
Poza tym oczywiście rolki, hula-hop i skakanka.

Jestem bardzo ciekawa co macie u siebie w domu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-04 22:36 przez lobuzinska.

hula hop :D
i tyle :)
ale nie ejstem jakąś mega fanką sportu więc i tak cud, ze się na nigo rzuciałam

Ja mam w piwnicy całą siłownię,mój brat kiedyś ćwiczył:)
Wyprowadził się dawno temu,a sprzęty zostały :) Tyle,że mam mało czasu,żeby korzystać.

orbiter, hula hop, skakanka, ławeczka do brzuszków i chyba wszystko ;) rolki nieestety na wiosnę się rozpadły ;(

Ja mam stepper , ławeczkę do robienia brzuszków i rolki:D
No i matę do ćwiczeń:D
Z przyrządu do brzuszków prawie wcale nie korzystam, a na stepper czasem wejdę jak oglądam film.

Cytat
Amelia_25
Ja mam w piwnicy całą siłownię,mój brat kiedyś ćwiczył:)
Wyprowadził się dawno temu,a sprzęty zostały :) Tyle,że mam mało czasu,żeby korzystać.

Woow zazdroszczę :) Zawsze chciałam mieć osobne pomieszczenie do ćwiczeń

a korzystasz z tego wszystkiego? czy zbiera kurz i służy jako wieszak na ubrania?

ja mam tylko jeden 25kg hantel - ale to męża ;) do ćwiczeń zamiast małych hantelków używam butelek z wodą

Cytat
lobuzinska
Cytat
Amelia_25
Ja mam w piwnicy całą siłownię,mój brat kiedyś ćwiczył:)
Wyprowadził się dawno temu,a sprzęty zostały :) Tyle,że mam mało czasu,żeby korzystać.

Woow zazdroszczę :) Zawsze chciałam mieć osobne pomieszczenie do ćwiczeń

Fajna sprawa,tylko trzeba mieć czas,żeby regularnie ćwiczyć:)
U mnie jak na razie wszystko się kurzy :D

mam leg magic, twister, takie cóś do ściskania, chyba motylek i ciężarki i nie znoszę na tych urządzeniach ćwiczyć :d tylko mi przeszkadzają....leg magic mi się tak wyrobił swego czasu ,że się tłucze niesamowicie, ciężarków nie używam chyba od 5 lat, jedyne to akceptuje to motylek i uzywam na klatkę piersiowa i nogi no i twister jak np oglądam serial :)

Cytat
j_ulka
a korzystasz z tego wszystkiego? czy zbiera kurz i służy jako wieszak na ubrania?

ja mam tylko jeden 25kg hantel - ale to męża ;) do ćwiczeń zamiast małych hantelków używam butelek z wodą

Korzystam praktycznie codziennie :) Hantle tylko leżą od jakiegoś czasu, bo już nie czuję że w ogóle przynoszą jakiś efekt, są zdecydowanie za lekkie

Dla kobiety 25kg to chyba zdecydowanie za dużo :P
Cytat
GaBrYsiAa1996
mam leg magic, twister, takie cóś do ściskania, chyba motylek i ciężarki i nie znoszę na tych urządzeniach ćwiczyć :d tylko mi przeszkadzają....leg magic mi się tak wyrobił swego czasu ,że się tłucze niesamowicie, ciężarków nie używam chyba od 5 lat, jedyne to akceptuje to motylek i uzywam na klatkę piersiowa i nogi no i twister jak np oglądam serial :)

A widzisz, zapomniałam, że mam jeszcze w domu twister i motylek :P Tylko podobnie jak Ty nie ćwiczę na nich od dawna. A widzisz jakieś efekty po twisterze? Pomógł Ci na coś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-05 11:36 przez lobuzinska.

Cytat
lobuzinska
Cytat
j_ulka
a korzystasz z tego wszystkiego? czy zbiera kurz i służy jako wieszak na ubrania?

ja mam tylko jeden 25kg hantel - ale to męża ;) do ćwiczeń zamiast małych hantelków używam butelek z wodą

Korzystam praktycznie codziennie :) Hantle tylko leżą od jakiegoś czasu, bo już nie czuję że w ogóle przynoszą jakiś efekt, są zdecydowanie za lekkie

Dla kobiety 25kg to chyba zdecydowanie za dużo :P

no ja nie daje rady podnieść ;) ale jak pisałam wcześniej to męża sprzęt.
Moi rodzice w domu mają stół do ping ponga - świetna zabawa zawsze jak jesteśmy u nich na weekend robimy rodzinne zawody ;)

ja mam tylko hantle i hula-hop, kiedyś miałam twister, ale się pozbyłam :)

Rowerek, twister, skakanke, hula hop, którego nie używam, bo nie umiem na nim kręcic :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aquapole - z rurką w basenie