Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo lubię kupować taki sprzęt, zawsze daje większą motywację do ćwiczeń i kiedy tak stoi chętnie się na niego wskoczy :)
Jestem ciekawa, co macie u siebie w domu? Czy fajnie Wam się korzysta, jakie efekty przynosi i ile osiągnęłyście dzięki niemu?

Ja mam orbitrek z 27kg kołem, można regulować obciążenie, więc na największym daje niezły wycisk i mięśnie rosną jak szalone :P
Dzięki niemu zgubiłam sporo kg (na mniejszym obciążeniu) i w czasie oglądania serialu nawet nie czuć, że się ćwiczy.
Polecam wszystkim, którzy się odchudzają! :)

Posiadam też leg magic:


Kupiłam używany na allegro za parę zł. Extra do wzmocnienia ud. Robią się takie fajne, twarde jak po rolkach, więc przed wiosną jak znalazł :) Jakiś ogromnych efektów jeśli chodzi o zrzucenie tłuszczyku z ud nie ma, ale z czasem spada kilka cm

Drążek rozporowy do drzwi:


Też super sprawa :) Kupiłam go ze względu na krzywe łopatki i garbienie się, bardzo mi pomógł, a dodatkowo ćwiczą mięśnie brzucha, piersi, ramion - w sumie całe górne partie mięśni. Każdy powinien mieć taki drążek w domu :)
Najlepsze są z neoprenowymi uchwytami - kiedy ręce się spocą, nie ma szansy się ześlizgnąć

Hantle:


Super sprawa, żeby ujędrnić biust, tylko kupiłam chyba za lekkie (2kg), więc polecam raczej takie ok 4kg.
Poza tym oczywiście rolki, hula-hop i skakanka.

Jestem bardzo ciekawa co macie u siebie w domu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-04 22:36 przez lobuzinska.

hula hop :D
i tyle :)
ale nie ejstem jakąś mega fanką sportu więc i tak cud, ze się na nigo rzuciałam

Ja mam w piwnicy całą siłownię,mój brat kiedyś ćwiczył:)
Wyprowadził się dawno temu,a sprzęty zostały :) Tyle,że mam mało czasu,żeby korzystać.

orbiter, hula hop, skakanka, ławeczka do brzuszków i chyba wszystko ;) rolki nieestety na wiosnę się rozpadły ;(

Ja mam stepper , ławeczkę do robienia brzuszków i rolki:D
No i matę do ćwiczeń:D
Z przyrządu do brzuszków prawie wcale nie korzystam, a na stepper czasem wejdę jak oglądam film.

Cytat
Amelia_25
Ja mam w piwnicy całą siłownię,mój brat kiedyś ćwiczył:)
Wyprowadził się dawno temu,a sprzęty zostały :) Tyle,że mam mało czasu,żeby korzystać.

Woow zazdroszczę :) Zawsze chciałam mieć osobne pomieszczenie do ćwiczeń

a korzystasz z tego wszystkiego? czy zbiera kurz i służy jako wieszak na ubrania?

ja mam tylko jeden 25kg hantel - ale to męża ;) do ćwiczeń zamiast małych hantelków używam butelek z wodą

Cytat
lobuzinska
Cytat
Amelia_25
Ja mam w piwnicy całą siłownię,mój brat kiedyś ćwiczył:)
Wyprowadził się dawno temu,a sprzęty zostały :) Tyle,że mam mało czasu,żeby korzystać.

Woow zazdroszczę :) Zawsze chciałam mieć osobne pomieszczenie do ćwiczeń

Fajna sprawa,tylko trzeba mieć czas,żeby regularnie ćwiczyć:)
U mnie jak na razie wszystko się kurzy :D

mam leg magic, twister, takie cóś do ściskania, chyba motylek i ciężarki i nie znoszę na tych urządzeniach ćwiczyć :d tylko mi przeszkadzają....leg magic mi się tak wyrobił swego czasu ,że się tłucze niesamowicie, ciężarków nie używam chyba od 5 lat, jedyne to akceptuje to motylek i uzywam na klatkę piersiowa i nogi no i twister jak np oglądam serial :)

Cytat
j_ulka
a korzystasz z tego wszystkiego? czy zbiera kurz i służy jako wieszak na ubrania?

ja mam tylko jeden 25kg hantel - ale to męża ;) do ćwiczeń zamiast małych hantelków używam butelek z wodą

Korzystam praktycznie codziennie :) Hantle tylko leżą od jakiegoś czasu, bo już nie czuję że w ogóle przynoszą jakiś efekt, są zdecydowanie za lekkie

Dla kobiety 25kg to chyba zdecydowanie za dużo :P
Cytat
GaBrYsiAa1996
mam leg magic, twister, takie cóś do ściskania, chyba motylek i ciężarki i nie znoszę na tych urządzeniach ćwiczyć :d tylko mi przeszkadzają....leg magic mi się tak wyrobił swego czasu ,że się tłucze niesamowicie, ciężarków nie używam chyba od 5 lat, jedyne to akceptuje to motylek i uzywam na klatkę piersiowa i nogi no i twister jak np oglądam serial :)

A widzisz, zapomniałam, że mam jeszcze w domu twister i motylek :P Tylko podobnie jak Ty nie ćwiczę na nich od dawna. A widzisz jakieś efekty po twisterze? Pomógł Ci na coś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-05 11:36 przez lobuzinska.

Cytat
lobuzinska
Cytat
j_ulka
a korzystasz z tego wszystkiego? czy zbiera kurz i służy jako wieszak na ubrania?

ja mam tylko jeden 25kg hantel - ale to męża ;) do ćwiczeń zamiast małych hantelków używam butelek z wodą

Korzystam praktycznie codziennie :) Hantle tylko leżą od jakiegoś czasu, bo już nie czuję że w ogóle przynoszą jakiś efekt, są zdecydowanie za lekkie

Dla kobiety 25kg to chyba zdecydowanie za dużo :P

no ja nie daje rady podnieść ;) ale jak pisałam wcześniej to męża sprzęt.
Moi rodzice w domu mają stół do ping ponga - świetna zabawa zawsze jak jesteśmy u nich na weekend robimy rodzinne zawody ;)

ja mam tylko hantle i hula-hop, kiedyś miałam twister, ale się pozbyłam :)

Rowerek, twister, skakanke, hula hop, którego nie używam, bo nie umiem na nim kręcic :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aquapole - z rurką w basenie