Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:18:46

Cytat
_basia89
Ja ćwiczyłam prawie 2 miesiące z Ewą, efektów nie zauważyłam ale szczerze to akurat mnie nie zniechęciło, niestety od 2 tyg. już nie ćwiczę bo mój kręgosłup nie dawał rady :( Na początku bolał przy ćwiczeniach, a pozniej przy każdym schyleniu. Teraz nie ćwiczę i jest wszystko ok.

to znaczy, że zle wykonywałaś ćwiczenia albo masz wadę postawy. Skonsultuj się z fizjoterapeutą, który poradzi ci jak ćwiczyć i co. Szkoda przestać

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:21:44

wszystkie dziewczyny które niedawno zaczeły lub maja zamiar zaczać ćwiczyć z Ewą zapraszam na blog http://lookforsolutionsnotexcuses.blogspot.com/ znajdziecie tu opis wszystkich dostępnych treningów z Chodakowską i ważne wskazówki jak zacząć ;)

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:36:02

Pocieszę Cię- ja w ciąży nie byłam a mam niewiele mniejszy brzuch niż Twój, także źle nie jest ;)

Ja akurat do takich ćwiczeń mam słomiany zapał więc wolę chodzić na siłownię ;)

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:41:09

szczerze to zazdroszczę Ci nóg :)

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 22:15:52

trzymam kciuki kochana !!!

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 22:20:08

pamietajcie, że 80% sukcesu to dieta ;)

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 22:24:11

no no ale 'od tyłu' prezentujesz się lepiej niż ja, która ani myśli o dzieciach (chodzi o wiek nie jakieś uprzedzenia czy inne takie tam) :)
Popieram internetowe koleżanki namawiające na próbe siłowni, może się bardziej opłacić, a nic tak nie zmusza do roboty jak nadzór profesjonalisty :)

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 22:33:35

Cytat
Ada2012
no no ale 'od tyłu' prezentujesz się lepiej niż ja, która ani myśli o dzieciach (chodzi o wiek nie jakieś uprzedzenia czy inne takie tam) :)
Popieram internetowe koleżanki namawiające na próbe siłowni, może się bardziej opłacić, a nic tak nie zmusza do roboty jak nadzór profesjonalisty :)
hehe dzięki ;) w sumie nie oglądam się od tyłu ;P
co do siłowni niestety z kilku powodów chwilowo nie mam takiej możliwości :( przede wszystkim nie mam z kim zostawić dzieci... a płacić niani + za siłownię trochę marny interes :)
narazie popróbuję w domu :)
co do wieku to ja mam 30chę na karku ;)

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 22:38:52

no to i tak o 12 wiecej ode mnie :D
no racja, może na siłkę kiedy indziej. w każdym razie dobrze pamiętać, bo póki kolega nade mną nie stanął i zaczął mierzyć wymiary, nie chciało mi się nic robić, a tak jak mam nadzór, wszystko wydaje się łatwiejsze.

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 22:40:40

super! cieszę się razem z Tobą!

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 22:43:29

polecam Mel B ABS! Najlepszy :)

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 22:46:53

tak naprawde to masz brzuszek , za to nogi bez cellulitu! wiec mimo wszystko gratuluje jak wygladasz po 2 ciazach

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 22:48:34

powodzenia ! :):):)

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 22:52:44

nie jedna by chciała tak wyglądać po ciąży:)POWODZENIA:)

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 22:54:03

dziękuje wam bardzo za miłe słowa :) :*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PURE Malta Poznań