Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 14:56:18

od wczoraj zaczęłam ćwiczyć - skalpel Ewy Chodakowskiej
potrzebuję motywacji i opinii dziewczyn, którym się udało zrzucić brzuch po ciąży...
ja jestem po dwóch i niestety mimo wielu ćwiczeń brzuch dalej pozostaje :(




zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 14:58:09

Życzę powodzenia :)

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 14:58:58

masz rację trzymam kciuki

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:00:24

ja po dwóch ciążach to wyglądasz bardzo dobrze;) ale trzymam kciuki;) i pozdrawiam;)

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:01:23

Cytat
materkosia
ja po dwóch ciążach to wyglądasz bardzo dobrze;) ale trzymam kciuki;) i pozdrawiam;)
dzięki wielki :) miło cos takiego słyszeć :) niestety druga ciąża zniszczyła mi właśnie brzuch oberwała mięśnie :(

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:01:46

Powodzenia!

Ale dla pocieszenia powiem, że chociaż brzuszek jest (nie da się ukryć), to nogi i pupa nie pozostawiają wiele do życzenia. Brak cellulitu itp. Myślę, że ćwiczenia je ujędrnią i będziesz seksi mamusią;) Grunt to silna motywacja i konsekwencja. Wróżę sukcesy!

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:03:47

ja też chciałabym zrobić coś dla swojego ciała i dla siebie :) ale nie mogę się za to jakoś zabrać, więc trzymam kciuki i życzę sukcesów! :)

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:03:55

ćwiczenia na pewno pomogą, poza brzuchem, nad którym trzeba popracować masz ładne nogi i ramiona, a ćwiczenia dodatkowo wyrzeźbią pośladki, więc do lata będzie super :) tylko skalpel na początek, bo to są łatwe ćwiczenia, a trzeba sobie podnosić poprzeczkę i nie nudzić się ;)

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:07:09

dajesz kochana! ja też dziś zaczynam z Ewą ;P
POWODZENIA :) na wszystko trzeba czasu

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:07:28

Cytat
miamiu
Powodzenia!

Ale dla pocieszenia powiem, że chociaż brzuszek jest (nie da się ukryć), to nogi i pupa nie pozostawiają wiele do życzenia. Brak cellulitu itp. Myślę, że ćwiczenia je ujędrnią i będziesz seksi mamusią;) Grunt to silna motywacja i konsekwencja. Wróżę sukcesy!
dziękuję Ci bardzo :)

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:07:32

No troszku roboty przed Toba,powodzenia;)

zweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:08:35



zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:14:34

treningi jak wyzej (mel b) pomoga ci wyrzezbic brzuch, a moim zdaniem waznejsze jest spalenie nadmiaru tkanki tluszczowej. najszybciej i najlepiej robi sie to biegajac, skaczac, robiac treningi interwalowe i cardio (polecam treningi cardio Mel B, turbo Ewy, oraz MEGA POLACAM:





trening jest wyzcerpujacy, za to nie dluzy sie a efekty marzenie :D
no i fitness, aerobik :) jak najwiecej ruchu ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-04 15:15 przez minia94.

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:14:56

Ja ćwiczyłam prawie 2 miesiące z Ewą, efektów nie zauważyłam ale szczerze to akurat mnie nie zniechęciło, niestety od 2 tyg. już nie ćwiczę bo mój kręgosłup nie dawał rady :( Na początku bolał przy ćwiczeniach, a pozniej przy każdym schyleniu. Teraz nie ćwiczę i jest wszystko ok.

zaczynam ćwiczyć!!

04 kwi 2013 - 15:17:56

Przejdź się do jakiejś dobrej siłowni, zapytaj instruktora jak ćwiczyć na siłowni i jak w domu. Myślę, że tam osiągniesz lepsze efekty, niż sama w domu z poradami koleżanek z forum. Nie wszystkie programy popularne w necie nadają się dla każdego, np. program MelB 10-cio minutowy może czasem narobić więcej szkód, niż pożytku. Idź i skonsultuj się z profesjonalistą, a nie licz na "cudowne" filmiki z youtuba. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PURE Malta Poznań