Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej!
Mam do Was pytanie.
Czy w wieku 20 lat można jeszcze nauczyć się jazdy na nartach? Wiem, że to już koniec zimy, chociaż dziwnie pisać to na początku kwietnia ;D ale zawsze chciałam nauczyć się jezdzić na nartach. Wiem, że jest dużo kursów, moi znajomi też jezdza na stoki, ale odczuwam pewną obawę- bo szczerze mówiąc, nigdy nie jezdziłam i nigdy też nie byłam zbyt dobra z wfu więc oceniałam swoje szanse marnie. Teraz już skończyłam szkołę i oprócz roweru w lato, w ogóle nie uprawiam sportu.
Macie jakieś doświadczenia? :))
z góry dzięki! :D
nikt nie wie? :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-01 14:18 przez mausia7.

Jakbyś miała 19 lat, to może jeszcze by uszło.. ale 20? Nie! Stanowczo za stara jesteś:/

A poważnie.. co to za pytanie w ogóle:/ ja miałam 23lata jak pierwszy raz miałam narty na nogach i ani przez sekundę się nie pomyślałam o tym, czy jestem za stara.. Dodam, że nie byłam i nie jestem bardzo "wysportowana".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-01 14:20 przez freshly.

wiem, wiem- moje obawy są beznadziejne, zdaję sobię z tego sprawę doskonale :) hmm.. i jak Ci idzie? szybko się nauczyłaś?:P

ja nauczyłam się już 1 dnia ;D parę gleb było, ale dałam radę:) w tym roku kończę 20 lat. Nauczyłam się w styczniu. A teraz w marcu byliśmy na nartach i śmigałam już na stoku, że hoho;D

Nigdy nie jest za późno ;)
Ja co prawda nauczyłam się jeździć jak miałam niecałe 6 lat,ale widziałam mnóstwo starszych osób (starszych ode mnie wtedy :P),które się przewracały,a potem śmiejąc się wstawały i jechały dalej. Jak możesz to poproś jakiegoś znajomego,żeby Cię nauczył,będzie raźniej :) A jak nie to są też szkółki jazdy dla dorosłych.

Ale pytanie. Jasne, ze się nauczysz na naukę nigdy nie jest za późno

jakbyś miała 99 lat to mogłabyś się martwić że nie nauczysz się jeździć bo możesz w połowie trasy zapomnieć po co tak właściwie tam jesteś i jak się zatrzymać.

Stara nie jesteś, więc pewnie że jeszcze możesz ;)

Jak już dziewczyny Ci pisały, nigdy nie jest za późno ! Wiadomo że dzieciaczkom jest łatwiej się uczyć bo maja mniej obaw niż dorośli, ale jak tylko Ci się to spodoba to kilka wypadów na stok i będziesz chciała tam wracać co dzień ! Zycie jest za krótkie żeby bać się nowych rzeczy, ucz się jak najszybciej żebyś nie żałowała kiedyś ze nie spróbowałaś ! Pozdrowionka:)

ja swoja nauke jazdy na nartach zakonczylam po tym ,gdy po 3 próbie jazdy złamałam sobie nos. NIGDY WIECEJ . Nie wiem jak mozna się tym jarać skoro narty są okropne !

hehe ja jeżdze na desce, swją przygodę zaczęłam w wieku lat 18 ale 200kg mężczyzna mnie staranował na stoku , poprzestawiał mi kregosłup i ogólnie delikanie uszkodził ale ruszyłam od tego sezonu i chyba takich rzeczy się nie zapomina , chociaż pierwszych kilka zjazdów miałam śmierć w oczach :D jak tylko masz kogoś kto ci wszytsko wytłumaczy, będzie asekurował to warto się nauczyć :)

Cytat
coocox33
ja swoja nauke jazdy na nartach zakonczylam po tym ,gdy po 3 próbie jazdy złamałam sobie nos. NIGDY WIECEJ . Nie wiem jak mozna się tym jarać skoro narty są okropne !
heheh o złamanym nosie jeszcze nie słyszałam na nartach... musialaś się postarać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-01 15:00 przez GaBrYsiAa1996.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z rowerkiem