Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ćwiczenia hula hop

28 mar 2013 - 15:03:42

zakupiłam sobie hula hop z kuleczkami. wczoraj zaczełam na nim ćwiczyć ale pokręciłam tylko ze 3 minuty bo tak mnie wszystko zaczeło bolec i zaraz na całym brzuchu mam wielkie siniaki. dzisiaj tak mnie wszystko po tym boli że szok, czy wogole hula hop daje jakies efekty na brzuch, tez macie siniaki po cwiczeniach??? dzisiaj nawet nie moge dotknac brzuch bo mnie boli wzielam sie wkoncu za siebie bo juz nie moge patrzec na siebie. mam 160cm wzrostu a waze 75kg wiec nie wygladam najlepiej. od jakiegos czasu mam tez orbitreka, cwiczylam tylko kilka razy bo sadze ze po nim jeszcze bardziej bede miala grubsze i twardsze lydki, czy to prawda?

ćwiczenia hula hop

28 mar 2013 - 15:07:22

ja mialam siniaki jak ktos by piesiacami mnie bil i sprzedalam hula hop :) ewcia ma fajne cwiczenia wiec radze z jej cwiczen korzystac efety sa super ;) sama mam 160 i wiem cos o tym..

ćwiczenia hula hop

28 mar 2013 - 15:07:33

ja tez cwicze na takim hula hop, od kilku miesiecy.
na poczatku mozesz byc troche 'obolala', ale siniaki znikna i przyzwyczaisz sie do krecenia :)
efekty daje.
ja stracilam przez 2 miesiace 5 cm w talii i 2 cm w biodrach :)

ćwiczenia hula hop

28 mar 2013 - 15:10:51

Dużo dziewczyn przed Tobą narzekało tu na siniaki po hula-hop ;) Może lepiej zrób sobie przerwę, a gdy siniaki znikną, spróbuj ponownie.
A ta Chodakowska to już mi bokiem wychodzi...

ćwiczenia hula hop

28 mar 2013 - 15:15:29

zrobie sobie kilka dni przerwy i moze siniaki zejda i nie bedzie mnie tak brzuch bolal i wtedy znowu zaczne krecic. a moze zamiast tego hula hop to lepsza skakanka by byla? a co jeszcze bedzie dobre na rece bo nie dosc ze ramiona sa bardzo szerokie to jeszcze sa grube



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-28 15:16 przez puszysta23.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zgubić parę centymetrów w brzuchu ?