Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

37 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Zwykłe hula hop

26 mar 2013 - 22:13:59

Jeśli powielam jakiś wątek to z góry przepraszam, ale wszystkie wątki z hula hopem dotyczyły tego z wypustkami. Ja natomiast ponieważ nie stać mnie obecnie na zakup porządnego hula, kupiłam na razie takie zwykłe - jak dla dzieci. Moje pytanie tylko do osób, które ćwiczyły tez przy pomocy zwykłego - czy ma to jakieś znaczenie jeśli kręcę tylko w jedną stronę? ;p może głupie pytanie ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Umiem kręcić tylko w jedną, w druga za nic nie wychodzi...

Zwykłe hula hop

26 mar 2013 - 22:16:54

jesli trzymasz nogi rowno (tzn zadna nie idzie ci do przodu) to wszystko w porzadku :)

Zwykłe hula hop

26 mar 2013 - 22:17:56

a co to daje?

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Zwykłe hula hop

26 mar 2013 - 22:19:39

Cytat
Ada2012
a co to daje?

można trochę brzucha zgubić i wysmuklić talię ;)

Zwykłe hula hop

26 mar 2013 - 22:23:50

fajnie, bo akurat sobie kupiałam, tez zwykly :D
ale w sumie nie widzę efektów, jest jakiś program"?
ileś minut, jakieś ćwiczenia itd?

Zwykłe hula hop

26 mar 2013 - 22:26:36

a ile dalas za to zwykle? tez planuje kupic

Zwykłe hula hop

26 mar 2013 - 22:28:37

Ja zawsze słyszałam że trzeba w obie strony kręcić i na początku stwarzało to problemy, ale potem już było mi mi bez różnicy w którą stronę.
Polecam do środka tego zwykłego hula wsypać np. ryż i dokładnie okleić taśmą izolacyjną - wtedy jest cięższe i efekty szybciej widać ;)

Zwykłe hula hop

26 mar 2013 - 22:29:28

ja kręce zwykłym około 30-45 minut dziennie i tylko w jedna stronę. efekty fajne nie mam boczków :D połowe czasu kręce z wciągniętym brzuchem

Zwykłe hula hop

26 mar 2013 - 22:29:40

cena zwykłego to max 7 zł :D

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Zwykłe hula hop

26 mar 2013 - 22:30:39

Ja hula używam w formie takiej rozgrzewki przed ćwiczeniami i na rozluźnienie mięśni po ćwiczeniach. Przed - pozwala trochę mi się rozruszać, a po - mam wrażenie że te mięśnie które katowałam przy innych ćwiczeniach jakby się rozluźniają i unikam zakwasów :p Wiadomo, że efektów nie będzie widać z dnia na dzień, wszystko wymaga czasu, a przy okazji zdrowego jedzenia i najlepiej uzupełniania innymi ćwiczeniami. Ja próbowałam z chodakowską, ale przy moim totalnym braku kondycji to nie jestem w stanie wykonywać wszystkich ćwiczeń i całego treningu... Zaczęłam dopiero w sobotę moje odchudzanie więc może jak nabiorę trochę formy to wrócę do ewki, a na razie znalazłam fajne ćwiczenia na YT u dziewczyny, która ma nick fitappy2, ma niezbyt trudne ćwiczenia idealne dla początkujących do tego hula i mam nadzieję że do wakacji będę jakoś wyglądać ;)

Zwykłe hula hop

26 mar 2013 - 22:31:05

fajne pomysły :D
mi strasznie szybko spada i bardziej odczuwam to w nogach, bo się staram za wszelką cenę go nie zrzucić :)
martuch, a jak długo trenujesz?

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Zwykłe hula hop

26 mar 2013 - 22:32:08

Cytat
mycherry
a ile dalas za to zwykle? tez planuje kupic

ja za swoje dałam 6 zł :) Mam takiej średniej wielkości.

a z ryżem w środku próbowałam, ale jakoś miało wtedy spowolnione tempo kręcenia i od razu mi spadało :p

Zwykłe hula hop

26 mar 2013 - 22:36:11

dokładnie wczoraj minął miesiąc jak codziennie kręce plus mel b na nogi i po miesiącu mam 4,5 cm z pasa i 2 z tali :) bez diety żadnej

Zwykłe hula hop

26 mar 2013 - 22:45:53

Im cięższe tym łatwiej się kręci. Nie wiem czy takie "puste" coś da...

Zwykłe hula hop

26 mar 2013 - 22:49:38

Ja mam takie zwykłe, ale strasznie lekkie jest dlatego wlałam do niego wodę. Ryż mnie wkurzał tym szumieniem takim:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rower-dobre firmy