Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bolące kolano

26 mar 2013 - 10:43:52

hej dziewczyny, ćwiczę od jakiegoś czasu i od 3 tyg czuje ból w kolanie, nie jest jakiś mocny, ale chyba trochę przeciążyłam kolano, mimo to nie przestałam ćwiczyć, dopiero teraz postanowiłam sobie zrobić lekką przerwę ... ale aż mnie kusi, żeby poćwiczyć, chyba zbyt wysokie tempo sobie narzuciłam od razu, zamiast zacząć ćwiczyć co dwa dni to ćwiczyłam codziennie, więc nagle organizm dostał szoku, macie może jakieś domowe sposoby na bolące kolano, niekoniecznie domowe, zależy mi aby jak najszybciej wrócić do ćwiczeń, ale też wiem ze musze troche odpuścić, bo to mnie nie ominie, jeśli nie teraz to za jakiś czas całkiem rozwale kolano, chrzastka się zetrze i będe mogła zapomnieć o ćwiczeniach, może coś mi poradzicie, może któraś z was miała ten sam problem a już nie ma :)

bolące kolano

26 mar 2013 - 10:46:51

może zimne okłady?

bolące kolano

26 mar 2013 - 10:47:07

lód na kolano, kojąca maść, masaże, do ćwiczeń pasek uciskający, a jak nie masz do bandaż elastyczny. staraj się nie obciążać kolana a przez parę dni chodź na spacery zamiast ostrych ćwiczeń ;)

bolące kolano

26 mar 2013 - 10:52:52

ja miałam problem i kończy się operacją:/(nie życze oczywiście) Proponuje maśc Altacet żel

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

bolące kolano

26 mar 2013 - 10:55:12

ja chyba mialam to samo, z dwa miesiace mnie bolalo- chodzilam z opaska uciskowa, zadnych cwiczen, szpilek i ogrzewalam je bo zauwazylam ze przy chlodzie zaczynalo mnie rwac od nowa..

bolące kolano

26 mar 2013 - 10:59:52

mnie kolana bolały od ćwiczeń na brzuch typu rowerek, nie wiem dlaczego. Zdarzało się, że bardzo intensywnie cwiczyłam uda lub pośladki na stojąco i nic mnie nie bolało.
A jak tylko zrobiłam kilka ćwiczeń z uniesionymi nogami to kolana od razu odmawiały posłuszeństwa. Ciesze się, że szybko to zauważyłam i zrezygnowałam z tego typu ćwiczeń.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nutrend Celluherb- zna ktoś?