Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bieganie i siłownia

24 mar 2013 - 10:05:49

Mam do was pytanie dziewczyny :) . Trochę już głupieję od niektórych informacji jak czytam na googlach ;). Chodzi mi mianowicie czy biegac powinno się przed cwiczeniami siłowymi czy odwrotnie ? Zależy mi na wyrobieniu troche miesni ale tez chce schudnac :)no i wiem ze bez odpowiedniej diety nei da rady :) .

Bieganie i siłownia

24 mar 2013 - 10:10:07

PRZED:) tak 20-30 minut:) może być marszobieg na początku,aby się nie zrazić, np. 2 min biegu, 2 minuty marszu:) to działa:) a później siłownia:)

Bieganie i siłownia

24 mar 2013 - 10:11:50

bo czytalam różne opinie i już sama nie wiem niektorzy pisza ze najelpiej jeden dzien silowe cwiczenia a drugi dzień poświecić na aeroby

Bieganie i siłownia

24 mar 2013 - 10:15:55

jeśli to mają być jakieś długie bądź wyczerpujące treningi, to lepiej tak jak piszesz, tj. w inne dni
a jeśli krótkie cardio i żeby schudnąć, to ewentualnie po treningu siłowym



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-24 10:35 przez pauli05.

Bieganie i siłownia

24 mar 2013 - 10:27:45

mi zależy na schudnieciu i także wyrobieniu mięsni :)

Bieganie i siłownia

24 mar 2013 - 10:32:10

to wydaje mi się, że lepiej to podzielić, jeśli masz na tyle czasu w ciągu tygodnia
tj. w inne dni trening siłowy i w inne dni trening cardio



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-24 10:33 przez pauli05.

Bieganie i siłownia

24 mar 2013 - 10:34:40

Cytat
pauli05
to wydaje mi się, że lepiej to podzielić, jeśli masz na tyle czasu w ciągu tygodnia
tj. w inne dni trening siłowy i w inne dni trening cardio

Myslalam by robic tak 30 min trening cardio a potem trening siłowy

Bieganie i siłownia

24 mar 2013 - 10:39:50

tylko wtedy zmęczysz się już trochę i mięśnie będą miały mniej siły na efektywny trening siłowy
jeśli zależy Ci na schudnięciu, ale także wyrzeźbieniu, to ja bym zrobiła jednak w inne dni ten trening siłowy i do tego w inne dni np. pobiegać sobie intwerwałami

ale może Pani Moderatorka powie coś mądrzejszego:P bo ja jestem "nieaktywna" sportowo od roku:D

Bieganie i siłownia

24 mar 2013 - 10:42:27

Cytat
pauli05
tylko wtedy zmęczysz się już trochę i mięśnie będą miały mniej siły na efektywny trening siłowy
jeśli zależy Ci na schudnięciu, ale także wyrzeźbieniu, to ja bym zrobiła jednak w inne dni ten trening siłowy i do tego w inne dni np. pobiegać sobie intwerwałami

ale może Pani Moderatorka powie coś mądrzejszego:P bo ja jestem "nieaktywna" sportowo od roku:D


No wlasnie wczesniej tak robilam i nie czulam sie jakos wypalona i cwiczenia silowe jakos szly .. ale juz sama nie wiem ;//
to czekam na odpowiedz :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rowerek eliptyczny