Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

O jakiej porze ćwiczyć ?

24 mar 2013 - 11:01:12

wydaja sie latwe, ale jak sie troche poskacze to wiadomo, ze sie czlowiek zmeczy :) zastanawiam sie tylko czy zadziala tu spalanie tluszczu, nie znam sie, ale ja robie 10minutowy trening brzucha, tez mel b :)

O jakiej porze ćwiczyć ?

24 mar 2013 - 11:02:14

Ćwiczę bo lubię! Dla mnie pora nie ma jakiegoś znaczenia. Nabiera mnie ochota to rozkładam matę i daję czadu!:P A tak na poważnie to treningi, ćwiczenia, te wszystkie brzuszki, pajacyki - mi to naprawdę sprawia przyjemność. Wolę ćwiczyć, biegać, jeździć na rowerze niż kisić tyłek przed telewizorem albo komputerem. Każdy ma inną pasję:)

O jakiej porze ćwiczyć ?

24 mar 2013 - 11:04:51

Od tygodnia ćwiczę skalpel z Chodakowską, około 18. Wczoraj byłam u rodziców i brat stwierdził, że mi nogi schudły, haha :D
To dla mnie najlepsza pora - tak koło 18. Jetem już w domu, troszkę odpocznę, zjem coś, potem poćwiczę i zostawiam sobie jeszcze czas na wieczorne lenistwo :D

Tak btw - ćwiczyła któraś sam skalpel i zrzuciła troszkę sadełka? Bo u góry czytałam, że koleżanka jeździ na rowerze, a potem skalpel, a potem jeszcze killer i się nieco załamałam :D chociaż ma on w końcu 40 minut aż...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rowerek eliptyczny