Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?

22 mar 2013 - 16:35:58

Joga zawsze kojarzyła mi się z czymś nudnym do czasu w którym zobaczyłam różne zdjęcia dotyczące tych ćwiczeń:)Mam chęć zacząć ćwiczyć robić szpagaty ,asany rozciągać się tylko nie wiem od czego zacząć mam prawie 20 lat i pamiętam ,że jako dziecko byłam strasznie gibka ale teraz jest słabiutko;(
Ps:Chcę ćwiczyć w domu ponieważ u mnie w mieście nie ma takich klubów ,znacie jakieś strony i filmiki w necie ?



Joga,rozciąganie od czego zacząć ?

22 mar 2013 - 16:42:28

ja też jak byłam mała robiłam szpagaty, sznurki, mostki, gwiazdy bez rąk, przejścia w przód i tył, a teraz nie mogę dotknąć rękami podłogi przy prostych nogach :(
na pewno coś jest na youtubie ;)

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?

22 mar 2013 - 16:42:43

Joga z Jillian np. Ale na chomikuj jest joga z programu p90x i p90x 2 - pierwsza dłuższa i wolniejsza natomiast druga bardziej dynamiczna.

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?

22 mar 2013 - 16:49:02

Cytat
BeataJ24
Joga z Jillian np. Ale na chomikuj jest joga z programu p90x i p90x 2 - pierwsza dłuższa i wolniejsza natomiast druga bardziej dynamiczna.

Mogę prosić linki na priv jak macie coś godnego polecenia ?:D

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?

22 mar 2013 - 16:51:14

Oj szczerze mówiąc trudna sprawa.
Sama kiedyś chodziłam na zajęcia z jogi i nie wyobrażam sobie początków bez instruktora. Tak wiele rzeczy robiłam źle:) Później w domu próbowałam Jogę (płytki z Shape), ale nawet mając jakieś doświadczenie nie szło mi najlepiej.

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?

22 mar 2013 - 16:56:41

tak wiadomo ,że to nie łatwa sprawa ;p

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?

22 mar 2013 - 17:08:28

Ale ta joga (dodatek do Shape) podobno jest niezła;) Mną się nie sugeruj i tym, że mi nie wychodziło;)

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?

22 mar 2013 - 17:29:31

nie mówie ,że jadam radę ale przecież warto spróbować

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?

23 cze 2013 - 22:13:24

Chodzę na jogę od kilku lat trzy razy w tygodniu i nadal nie wyobrażam sobie samodzielnych ćwiczeń, bez nauczyciela. Joga to nie filmiki z popisami na youtube, tylko ciężka praca z własnymi ograniczeniami i budowanie świadomości własnego ciała. Mi nawet teraz czasem zdarzają się ataki paniki w zamkniętych pozycjach.

A ćwiczenia przygotowujące do szpagatu znajdziesz w wielu miejscach w sieci, przecież nie musisz robić hanumanasany.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 7/5

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?

09 wrz 2013 - 16:27:54

Ja polecam zaopatrzyć się w takie porządne pomoce do jogi - odpowiednio dobrane bardzo pomagają w codziennych ćwiczeniach. Dlatego warto zaopatrzyć się w coś porządnego.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 4/5

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?

26 lut 2014 - 11:02:01

To może zobaczcie sobie jeszcze tutaj te różne sposoby na rozciągnięcie, które jest bardzo ważne podczas treningu: http://www.hellozdrowie.pl/blogi/jest-moc/rozciaganie-po-treningu
Dzięki temu można uniknąć bólu po ćwiczeniach oraz ogólnie usprawnić stawy.

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?

05 mar 2014 - 10:04:32

Myślę, że od zakupu dobrej maty do jogi - sama ostatnio zamówiłam sobie matę w tym sklepie ponieważ z tego co widziałam mieli zdecydowanie najlepsze ceny w sieci ;) Firma Diamond ma moim zdaniem porządne produkty.
Ćwiczę już od 2 lat i muszę przyznać, że joga bardzo dużo mi dała. Zwiększyła się wydolność mojego organizmu ale również nauczyłam się jak radzić sobie ze stresem, który szczerze mówiąc bardzo utrudniał mi wcześniej życie. ...

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?

20 kwi 2014 - 14:17:23

joga z denise austin, ma jeszcze pilates, który zreszta w duzym stopniu bazuje na jodze, balecie i cwiczeniach wzmacniajacych i rozciagających mięśnie.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?

15 lip 2014 - 20:23:10

Ja stosowałam jagę jako rozgrzewkę przed ćwiczeniami siłowymi. Bardzo pomogła mi, miałam większe możliwości siłowe i znacznie się rozciągnęłam. Dzięki niej mogłam też uspokoić swój oddech podczas ćwiczeń. Swoją matę, która jets wybitnie dobra, bo nie jest zbyt cienka kupiłam w internetowym sklepie JogaStyl.pl, świetna sprawa, polecam wam jeśli ktoś jest zainteresowany.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

O jakiej porze ćwiczyć ?