Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 21:25:21

Witam Drogie Szafiarki :)
Nie wiedziałam, że kiedykolwiek się przełamie i napiszę tutaj o jednym z moich największych kompleksów - mianowicie jak wskazuje tytuł, jest nim mój brzuch.
Z góry chcę uprzedzić, że nie mam zamiaru dowartościować się/załamać, tylko szukam porady!
Nawet kiedy wciągam brzuch nie jest on idealnie płaski i zastawiam się dlaczego? Po za tym, zaczęłam ćwiczyć 10 minutowy trening brzucha z Mel B oraz raz w tygodniu chodzę na fitness (w ramach zajęć w-f na uczelni), czy któraś z Was potrafiłaby mi wskazać, jakie jeszcze ćwiczenia mogłyby przyczynić się do poprawy mojej figury? Z góry dziękuję za odpowiedzi (również te, dlaczego mój brzuch nawet po wciągnięciu go nie jest idealnie płaski - wiem, ze większość uzna to pytanie za idiotyczne, ale mnie strasznie ono nurtuje. ;])

P.S. Wiem, że moja postawa nie jest poprawna - mam po prostu skrzywiony kręgosłup i o 2 cm jedna noga jest krótsza...
Poniżej dodaje zdj
(Przepraszam za odpięte spodnie, ale inaczej nie udałoby uchwycić się zdj sylwetki)



zdjęcia po 'wciągnięciu brzucha'


Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 21:28:41

Ja mam większy i też za nim nie przepadam ale cóż brzucha sie nie wybiera i raczej musze się pogodzic z tym że jestem na niego skazana":)

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 21:31:11

Dwa słowa- Ewa Chodakowska:)

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 21:31:18

ja mam identyczny!!! nawet jak wciągnę to trochę odstaje, wydaje mi się,że to kwestia ćwiczeń,w sensie że dopóki go nie skatuję ćwiczeniami na brzuch to tak będzie dyndał.. myślę,że to po prostu oponka:) witaj w klubie!hehe:)

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 21:31:36

też mam większy ale zaczynam ćwiczyć, muszę do lata mieć płaski !

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 21:31:42

Cytat
natixa
Ja mam większy i też za nim nie przepadam ale cóż brzucha sie nie wybiera i raczej musze się pogodzic z tym że jestem na niego skazana":)
a ja właśnie nie mogę sobie tego wybaczyć, bo sama się zapuściłam, jeszcze dwa lata temu było wszystko z nim ok, ale niestety, skoro o siebie nie dbałam, to teraz są skutki :(

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 21:31:46

zacznijmy od tego,że te spodnie masakrują Ci figurę niestety;/
a ćwiczenia mel b i ewy chodakowskiej są podobno najlepsze. Oczywiście warto wprowadzić w życie dietke.

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 21:31:52

hej fajnie, ze cwiczysz z mel b ;) bardziej bym jednak doradzala ewe chodakowska :) ja cwicze skalpel i killera (raz to raz to) jestem po dwoch tygodniach a moje cialo juz powoli nabiera ladnych ksztaltow, a jest juz takie jedrne, ze nie moge sie nadziwic, ze to tak szybko zadzialalo :)

polecam jej cwiczenia z calego serca, poniewaz dzialaja na kazda partie ciala, widze ze masz dosc szerokie biodra, wiec w tym tez na pewno Ci pomoga!
powodzenia! :)
a co do spodni to tak jak poprzedniczka... radze je odlozyc bo te wstawki bardzo Cie pogrubiaja :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-21 21:34 przez Ingenue1792.

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 21:32:21

ciesz sie, ze nie masz takiego jak ja ;]]

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 21:32:27

achaaaa... myślałam, że ujrzę tu wałki tłuszczu, a widzę normalny, ładny brzuszek tylko blady...

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 21:32:31

Cytat
lilthug1
ja mam identyczny!!! nawet jak wciągnę to trochę odstaje, wydaje mi się,że to kwestia ćwiczeń,w sensie że dopóki go nie skatuję ćwiczeniami na brzuch to tak będzie dyndał.. myślę,że to po prostu oponka:) witaj w klubie!hehe:)
a już myślałam, że może ze mną coś nie tak :D

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 21:32:41

To jest naturalny kształt brzucha, przecież nigdy nie będzie jak deska...

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 21:32:42

Przepraszam ale chciłlabym miec taki brzuch!
Może nie jest jakoś super plaski wyrzeźbiony - a osiągniesz to przez wytrwałą pracę - itd.... ale mnie takii by zadowolił.

Tez cwiczę i z Ewa i z Mel B.
Daje w kośc ale da się życ ;)



Powodzenia i trzymam kciuki byś osiągnęła szybko upragniony efekt.

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 21:33:53

Cytat
natixa
Ja mam większy i też za nim nie przepadam ale cóż brzucha sie nie wybiera i raczej musze się pogodzic z tym że jestem na niego skazana":)

Na nic nie jesteś skazana. Gdyby bardzo Ci przeszkadzał to coś byś zmieniła.

Autorko, najlepsze na spalanie tkanki tłuszczowej są AEROBY! Bo z tego co widać, to powinnaś spalić tłuszcz, a dodatkowo wyrobić mięśnie, żeby brzuch był wyrzeźbiony. Samymi ćwiczeniami nie osiągniesz super efektów. Oczywiście, mięśnie będziesz miała wyćwiczone, ale przykryte pierzyną tłuszczu.

Nienawidzę swojego brzucha!

21 mar 2013 - 21:34:10

Hm, na mój brzuch też nie działają żadne ćwiczenia. Skalpel- jedynie na tyłek, biodra i nogi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ćwiczenia w ciąży