Obecnie rozmawiamy o:

25 zł za free?

gorący temat

Weryfikacja

dzisiaj o 15:10

Co zrobic

wczoraj o 13:23

salony kosmetyczne katowice

przedwczoraj o 14:41

Jakie macie meble w kuchni?

przedwczoraj o 13:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki strój na fitness polecacie?

22 mar 2013 - 08:29:07

Strój nie ma wpływu na zrzucanie kilogramów- owszem, dzięki niemu skóra może swobodnie oddychać. Ale, by zrzucić musisz trzymać się kilku zasad: ćwiczyć regularnie, zdrowo się odżywiać i unikać zbędnych kalorii.

24 mar 2013 - 10:54:19

Cytat
julianne09
jak można mieć 9 ostrzeżeń na 5? Ja źle widzę?
ja też to widzę :D

co do odzieży sportowej, ja mam bluzkę firmy Expedus z serii AthleticLine z jonami srebra i jest genialna
bardzo komfortowo się w niej ćwiczy, nie czuć, że jest się upoconym, a nie długo po treningu koszulka jest z powrotem sucha

edit. oo teraz weszłam na stronę Expedusa i jest w promocji za 49zł, brać bez zastanowienia:D

jakby ktoś szukał to:

Katalog » EXPEDUS » AthleticLine- kolekcja damska z jonami Ag+ » Tunika damska AT/TU-D/001

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-24 10:56 przez pauli05.

24 mar 2013 - 10:56:31

Cytat
julianne09
jak można mieć 9 ostrzeżeń na 5? Ja źle widzę?

31 maj 2013 - 21:56:47

Ważne, żeby strój był wygodny i nie krępował Twoich ruchów! Co do materiału z jakiego wykonany jest strój... powiem szczerze, że nie wierzyłam w zalety termoaktywnej odzieży sportowej do czasu aż skusiłam się na jej wypróbowanie! Materiał przylega do ciała i daje uczucie chłodzenia! Wiem, że to brzmi jak magia, ale to naprawdę działa ;) Ja ćwiczę od paru tygodniu Ewe i używam do ćwiczeń Crop Topu oraz spodenek 3/4. Zamówiłam sobie je w sklepie Brubecka, bo mają fajną ceny. Oprócz tego wygodne adidaski. W bawełnianej odzieży okropnie się pociłam, dlatego jestem zaskoczona efektem, tym bardziej, że zrobiło się ciepłej :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

04 cze 2013 - 13:53:11

Jak chcesz sobie kupić fajny strój na fitness to zajrzyj do tego sklepu: http://www.activestyle.pl/odziez/odziez-na-fitness

Mają mega obniżki, więc można kupić fajne rzeczy w dobrych cenach. Ja za cały zestaw koszulka + spodenki zapłaciłam 53 zł. Nie wiem, czy w takiej cenie można gdzieś kupić to samo taniej. Byłam w innym sklepie sportowym i się za głowę złapałam, ceny takie, że szok.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

27 sie 2013 - 12:32:50

Nie można zapominać też o dobrych butach! To podstawa. Ja jak zaczynałam ćwiczyć (jakieś 2 lata temu) to mój trener na siłowni polecił mi buty. Ostatnio kupiłam sobie nowe, takie: http://air-max.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=149 I spisują się równie dobrze :)

27 sie 2013 - 12:36:20

zacznij ćwiczyć, a nie przejmuj się ubraniem. Śmieszy mnie takie podejście :)

27 sie 2013 - 14:59:01

Ja zazwyczaj zakładam spodenki i koszulkę,tak aby było mi po prostu wygodnie i abym czuła się komfortowo. Równie ważne jak sam strój są same wygodne buty,to moim zdaniem połowa sukcesu.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 8/5

17 lut 2014 - 19:16:06

Ja zakładam taki strój jak do biegania. Troche szukałam po sklepach odpowiedniego srtoju ale w końcu znalazłam sklep z odzieżą sportowa MikeSport, i tam zrobiłam zakupyc. Pod czas fitnessu musisz czuć się swobodnie i mieć nie skrępowane ruchy. To bardzo ważne.

26 lut 2014 - 14:12:36

Ja po pół roku zumbowania zakupiłam sobie porzadne buty easytone,firmową koszulke,spodenki capri w lidlu oraz spodenki neoprenowe i jestem z tego zestawu bardzo zadowolona .

07 lip 2015 - 14:10:16

Ja tam lubię fajnie wyglądać na fitness. Najbardziej zależy mi na tym żeby było mi wygodnie, żeby nic nie krępowało moich ruchów. Strój kupiłam tu http://senseishop.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Materiał bardzo dobrej jakości.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

14 gru 2017 - 08:01:44

Wygodny. To najważniejsze. Sama początkowo cwiczyłam w bawełnianych podkoszulkach ale szybko się pociłam i potem chodziłam taka mokra ;) Poza tym trzeba takie ubrania prać codziennie i dobrze jest sobie wybrać takie, które będą szybko schły....

Skompletowanie stroju na fitness może nie być tanie ale jeśli kupujecie sobie co jakiś czas jedna rzecz ( ale porządna) to nie będzie to takie problematyczne.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

25 paź 2018 - 11:53:55

Ja tam zawsze zakładam spodenki albo legginsy, sportowy biustonosz, koszulkę i adidasy :) Po prostu załóż to w czym będzie ci wygodnie i co nie będzie krępowało ci ruchów.

07 maj 2019 - 09:41:19

U mnie legginsy to podstawa, często szukam je na https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/odziez-sportowa-damska/leginsy-sportowe . A do tego luźna koszulka i obowiązkowo stanik sportowy. Najlepszy jaki mam udało mi się kupić na wyprzedaży w Etam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?