Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki strój na fitness polecacie?

22 mar 2013 - 08:29:07

Strój nie ma wpływu na zrzucanie kilogramów- owszem, dzięki niemu skóra może swobodnie oddychać. Ale, by zrzucić musisz trzymać się kilku zasad: ćwiczyć regularnie, zdrowo się odżywiać i unikać zbędnych kalorii.

Jaki strój na fitness polecacie?

24 mar 2013 - 10:54:19

Cytat
julianne09
jak można mieć 9 ostrzeżeń na 5? Ja źle widzę?
ja też to widzę :D

co do odzieży sportowej, ja mam bluzkę firmy Expedus z serii AthleticLine z jonami srebra i jest genialna
bardzo komfortowo się w niej ćwiczy, nie czuć, że jest się upoconym, a nie długo po treningu koszulka jest z powrotem sucha

edit. oo teraz weszłam na stronę Expedusa i jest w promocji za 49zł, brać bez zastanowienia:D

jakby ktoś szukał to:

Katalog » EXPEDUS » AthleticLine- kolekcja damska z jonami Ag+ » Tunika damska AT/TU-D/001



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-24 10:56 przez pauli05.

Jaki strój na fitness polecacie?

24 mar 2013 - 10:56:31

Cytat
julianne09
jak można mieć 9 ostrzeżeń na 5? Ja źle widzę?

Jaki strój na fitness polecacie?

31 maj 2013 - 21:56:47

Ważne, żeby strój był wygodny i nie krępował Twoich ruchów! Co do materiału z jakiego wykonany jest strój... powiem szczerze, że nie wierzyłam w zalety termoaktywnej odzieży sportowej do czasu aż skusiłam się na jej wypróbowanie! Materiał przylega do ciała i daje uczucie chłodzenia! Wiem, że to brzmi jak magia, ale to naprawdę działa ;) Ja ćwiczę od paru tygodniu Ewe i używam do ćwiczeń Crop Topu oraz spodenek 3/4. Zamówiłam sobie je w sklepie Brubecka, bo mają fajną ceny. Oprócz tego wygodne adidaski. W bawełnianej odzieży okropnie się pociłam, dlatego jestem zaskoczona efektem, tym bardziej, że zrobiło się ciepłej :)

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki strój na fitness polecacie?

04 cze 2013 - 13:53:11

Jak chcesz sobie kupić fajny strój na fitness to zajrzyj do tego sklepu: http://www.activestyle.pl/odziez/odziez-na-fitness

Mają mega obniżki, więc można kupić fajne rzeczy w dobrych cenach. Ja za cały zestaw koszulka + spodenki zapłaciłam 53 zł. Nie wiem, czy w takiej cenie można gdzieś kupić to samo taniej. Byłam w innym sklepie sportowym i się za głowę złapałam, ceny takie, że szok.

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki strój na fitness polecacie?

27 sie 2013 - 12:32:50

Nie można zapominać też o dobrych butach! To podstawa. Ja jak zaczynałam ćwiczyć (jakieś 2 lata temu) to mój trener na siłowni polecił mi buty. Ostatnio kupiłam sobie nowe, takie: http://air-max.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=149 I spisują się równie dobrze :)

Jaki strój na fitness polecacie?

27 sie 2013 - 12:36:20

zacznij ćwiczyć, a nie przejmuj się ubraniem. Śmieszy mnie takie podejście :)

Jaki strój na fitness polecacie?

27 sie 2013 - 14:59:01

Ja zazwyczaj zakładam spodenki i koszulkę,tak aby było mi po prostu wygodnie i abym czuła się komfortowo. Równie ważne jak sam strój są same wygodne buty,to moim zdaniem połowa sukcesu.

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

Jaki strój na fitness polecacie?

17 lut 2014 - 19:16:06

Ja zakładam taki strój jak do biegania. Troche szukałam po sklepach odpowiedniego srtoju ale w końcu znalazłam sklep z odzieżą sportowa MikeSport, i tam zrobiłam zakupyc. Pod czas fitnessu musisz czuć się swobodnie i mieć nie skrępowane ruchy. To bardzo ważne.

Jaki strój na fitness polecacie?

26 lut 2014 - 14:12:36

Ja po pół roku zumbowania zakupiłam sobie porzadne buty easytone,firmową koszulke,spodenki capri w lidlu oraz spodenki neoprenowe i jestem z tego zestawu bardzo zadowolona .

Jaki strój na fitness polecacie?

07 lip 2015 - 14:10:16

Ja tam lubię fajnie wyglądać na fitness. Najbardziej zależy mi na tym żeby było mi wygodnie, żeby nic nie krępowało moich ruchów. Strój kupiłam tu http://senseishop.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Materiał bardzo dobrej jakości.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Jaki strój na fitness polecacie?

14 gru 2017 - 08:01:44

Wygodny. To najważniejsze. Sama początkowo cwiczyłam w bawełnianych podkoszulkach ale szybko się pociłam i potem chodziłam taka mokra ;) Poza tym trzeba takie ubrania prać codziennie i dobrze jest sobie wybrać takie, które będą szybko schły....

Skompletowanie stroju na fitness może nie być tanie ale jeśli kupujecie sobie co jakiś czas jedna rzecz ( ale porządna) to nie będzie to takie problematyczne.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki strój na fitness polecacie?

25 paź 2018 - 11:53:55

Ja tam zawsze zakładam spodenki albo legginsy, sportowy biustonosz, koszulkę i adidasy :) Po prostu załóż to w czym będzie ci wygodnie i co nie będzie krępowało ci ruchów.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki strój na fitness polecacie?

07 maj 2019 - 09:41:19

U mnie legginsy to podstawa, często szukam je na https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/odziez-sportowa-damska/leginsy-sportowe . A do tego luźna koszulka i obowiązkowo stanik sportowy. Najlepszy jaki mam udało mi się kupić na wyprzedaży w Etam.

Jaki strój na fitness polecacie?

07 wrz 2023 - 10:40:14

A jak to widzicie - https://hop-sport.pl/pilki-gimnastyczne/pilka-fitness-z-wypustkami-65-cm-z-pompka-czerwona.html ? Czy ćwiczenia na takiej piłce powodują różnicę? Jeśli tak, to jak dużą? Jaka jest zmiana, czego można się spodziewać? Podzieliście się doświadczeniami? Czy to wystarczy, aby schudnąć, poprawić sylwetkę?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Joga,rozciąganie od czego zacząć ?