Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy 96 cm w biodrach to dużo?

19 mar 2013 - 19:30:01

to na prawdę zależy od osoby... i jędrności ciała. ja np przy 1,70cm mam 88cm a mam tłusty tyłek :P a znam osobę która ma 93cm i ma fajny.

Czy 96 cm w biodrach to dużo?

19 mar 2013 - 19:30:27

Mierzysz biodra na wysokości kości biodrowych, czy w najszerszy punkcie tyłka?

Czy 96 cm w biodrach to dużo?

19 mar 2013 - 19:32:01

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
fajneubrania
To jest bardzo dużo,powinnaś schudnąć.I mniej jeść.
Specjalistka za dychę się znalazła.

Skoro twierdzisz, że masz szerokie ramiona i masz tak mało w talii to na pewno wyglądasz świetnie. Masz coś, co Cię najbardziej denerwuje w figurze? Ja jestem proporcjonalna, a od tyłka w dół kołki, które nie chcą się odchudzić :P

Wszystko byłoby dobrze gdyby nie ten mały biust, takie C byłoby idealne to i nie narzekałabym na biodra wtedy ;)
Cytat
Carollaz
Mierzysz biodra na wysokości kości biodrowych, czy w najszerszy punkcie tyłka?
W najszerszym punkcie tyłka
Cytat
Carollaz
Mierzysz biodra na wysokości kości biodrowych, czy w najszerszy punkcie tyłka?
W najszerszym punkcie tyłka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-19 19:33 przez blackangel69.

Czy 96 cm w biodrach to dużo?

19 mar 2013 - 19:32:54

Nie jest źle. :) sama mam 169, 56 kg, 90 w biodrach 64 w talii i 86 biust. Niby wymiary 'idealn ' ale schudne! Wymiary wymiarami, ale moje ciało wygląda źle. Tzw. Chuda grubaska. Pokaż zdjęcia np. E kostiumie kapielowym :)

Czy 96 cm w biodrach to dużo?

19 mar 2013 - 19:33:15

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
fajneubrania
To jest bardzo dużo,powinnaś schudnąć.I mniej jeść.
Specjalistka za dychę się znalazła.
:D
Autorko, nie wiem czym się przejmujesz. Jeśli jest tak jak piszesz, to wszystko jest ok. Kobieta to nie wieszak i powinna mieć kształty.

Czy 96 cm w biodrach to dużo?

19 mar 2013 - 19:33:50

nie wygladamy tak samo, ludzie sa rozni. ja mam 179cm wzrostu i w biodrach mam 93 chyba (jakos tak) i w sumie nie mam wielkich bioder, wlasciwie sa kobiece ale mocno szczuple. mam dlugie nogi przy tym. niektorzy uwazaja, ze mam za waskie biodra (zazwyczaj mowia to dziewczyny, ktore moim zdaniem np. powinny mocno schudnac) a inni strasznie mi zawiszcza. takze wszytsko zalezy od punktu widzenia i.. siedzenia :)

Czy 96 cm w biodrach to dużo?

19 mar 2013 - 19:35:11

Cytat
blackangel69
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
fajneubrania
To jest bardzo dużo,powinnaś schudnąć.I mniej jeść.
Specjalistka za dychę się znalazła.

Skoro twierdzisz, że masz szerokie ramiona i masz tak mało w talii to na pewno wyglądasz świetnie. Masz coś, co Cię najbardziej denerwuje w figurze? Ja jestem proporcjonalna, a od tyłka w dół kołki, które nie chcą się odchudzić :P

Wszystko byłoby dobrze gdyby nie ten mały biust, takie C byłoby idealne to i nie narzekałabym na biodra wtedy ;)
Ech .. Wiem, że Ci to biustu nie zwiększy, ale niesamowicie denerwuje mnie jak baby opisują cycki literką. Ja Noszę 65F i pewnie pomyślisz "boże, F, to jest coś większego od D?!", a mam wręcz 'na oko' standardowe cycki. 75B są stanowczo większe niż 65B. Teraz widzisz, że literka nic nie mówi ;)?

Czy 96 cm w biodrach to dużo?

19 mar 2013 - 19:35:47

Wszystko byłoby dobrze gdyby nie ten mały biust, takie C byłoby idealne to i nie narzekałabym na biodra wtedy ;)

Cytat
Carollaz
Mierzysz biodra na wysokości kości biodrowych, czy w najszerszy punkcie tyłka?
W najszerszym punkcie tyłka[/quote]
Mam ten sam problem co ty, tylko ja jestem w gorszej sytuacji noszę Xs-S ale w biodrach mam podobnie ale za sprawą szerokiej miednicy która u nas w rodzinie jest genetycznie szeroka schudłam aż mi kości wystają o obwód się nie zmienił i nigdy już ponoć nie zmieni:(

Czy 96 cm w biodrach to dużo?

19 mar 2013 - 19:36:08

Nie przejmuję się ;) tylko chciałam się dowiedzieć czy to dużo ;)

Czy 96 cm w biodrach to dużo?

19 mar 2013 - 19:38:50

Pokaż może zdj całej sylwetki, ale nie sądzę, żeby było to mega dużo. Teraz straszna moda na chudzielce nastała. Im mniej wszystkiego tym lepiej.

Czy 96 cm w biodrach to dużo?

19 mar 2013 - 19:39:17

ja tez mam w biodrach ok 90, ale mam szerokie biodra i dlatego :(

Czy 96 cm w biodrach to dużo?

19 mar 2013 - 19:39:30

najlepiej jakbyś wstawiła zdjęcie:)

Czy 96 cm w biodrach to dużo?

19 mar 2013 - 19:42:22

Cytat
oxxxtomorrowxxxo
najlepiej jakbyś wstawiła zdjęcie:)
podzielam, ale uważam też że wszystko zależy od reszty ciała... je mam 94 w biodrach, 61 talia, 88 biust i m.ój facet uwielbia mój duży wystający tyłek w połączeniu z wąską talią.. Mówi na mnie osa xD

Czy 96 cm w biodrach to dużo?

19 mar 2013 - 19:42:46

Ja mam 155 cm i 92 w biodrach co bardzo mi się podoba - to w zamian za brak piersi. :)

Czy 96 cm w biodrach to dużo?

22 mar 2013 - 11:50:21

W ramionach będę miała tyle samo co w biodrach podobnie ;) więc są mega szerokie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki strój na fitness polecacie?