Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

tabernakula sklep

11 minut temu

zakupy internetowe

36 minut temu

Budowa domu

40 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jest to sport, bo angażujesz łapy do ruchu, czego w spacerze nie da się zauważyć :)

Kto jeszcze chodzi z kijkami ? :)

Ja czasem chodzę, ale wiosną / jesienią - zimą zupełnie mi się nie chce... Pierwszy raz byłam na zajęciach z instruktorem w ramach jakiegoś festynu norweskiego i myślę, że całkiem dużo to dało (przynajmniej tak mi się wydaje, jak patrzę na niektórych "kijkersów";).

Chodzę od tygodnia :) jest jeszcze lepiej gdy masz obok przyjaciółke czy kogoś bliskiego z kim w czasie chodzenia możesz poplotkować wtedy czas mija wiele szybciej :)

Chodziłam kilka tygodni temu, Teraz przez pogodę przestałam.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Wiele osob sądzi, ze bieganie jest bardziej wydajne, jednak nie jest to prawda. Uwierz mi, że chodzenie z tymi kijkami może być bardzo męczące, bo pracuje przy tym prawdę mówiąc całe ciało ( praktycznie kazdy mięsień - był to sport wynaleziony dla sportowców narciarstwa biegowego, tak aby mogli trenować latem):
mozna spalić sporo kalorii
wymodelować ciało
jak również sam sport poprawia samopoczucie, wpływa na lepsze dotlenienie organizmu jak i ogólną wydolność
Nie jest równiez kosztowny, trzeba sobie kupić jedynie <moderacja>kijki.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-23 22:37 przez moderator.

ale to jest też trudne dopasowac wysokosc kijków do swojego wzrostu i zeby był efekt najlepiej poradzić się jakiegoś instruktora najpierw może sprzedawcy w sklepie nawet jak chodzić bo dużo osób robi to źle i bez sensu to jest wtedy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

został mi miesiąc ;x