Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jest to sport, bo angażujesz łapy do ruchu, czego w spacerze nie da się zauważyć :)

Kto jeszcze chodzi z kijkami ? :)

Ja czasem chodzę, ale wiosną / jesienią - zimą zupełnie mi się nie chce... Pierwszy raz byłam na zajęciach z instruktorem w ramach jakiegoś festynu norweskiego i myślę, że całkiem dużo to dało (przynajmniej tak mi się wydaje, jak patrzę na niektórych "kijkersów";).

Chodzę od tygodnia :) jest jeszcze lepiej gdy masz obok przyjaciółke czy kogoś bliskiego z kim w czasie chodzenia możesz poplotkować wtedy czas mija wiele szybciej :)

Chodziłam kilka tygodni temu, Teraz przez pogodę przestałam.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Wiele osob sądzi, ze bieganie jest bardziej wydajne, jednak nie jest to prawda. Uwierz mi, że chodzenie z tymi kijkami może być bardzo męczące, bo pracuje przy tym prawdę mówiąc całe ciało ( praktycznie kazdy mięsień - był to sport wynaleziony dla sportowców narciarstwa biegowego, tak aby mogli trenować latem):
mozna spalić sporo kalorii
wymodelować ciało
jak również sam sport poprawia samopoczucie, wpływa na lepsze dotlenienie organizmu jak i ogólną wydolność
Nie jest równiez kosztowny, trzeba sobie kupić jedynie <moderacja>kijki.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-23 22:37 przez moderator.

ale to jest też trudne dopasowac wysokosc kijków do swojego wzrostu i zeby był efekt najlepiej poradzić się jakiegoś instruktora najpierw może sprzedawcy w sklepie nawet jak chodzić bo dużo osób robi to źle i bez sensu to jest wtedy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

został mi miesiąc ;x