Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć !
Od dawna zastanawia mnie co myślicie o takiej aktywności jak uprawianie nordic walking ( mam na myśli poprawne chodzenie z kijkami - nie jak emeryci z balkonikami:)) Podobno angażuje się 90% mięśni,i po pół godziny marszu zaczyna się spalać tłuszcz.. Sport dla leniuchów ? Hot czy not. Ktoś próbował ?

Też się zastanawiam,słyszałam pochlebne opinie:)

Też się zastanawiam,słyszałam pochlebne opinie:)

Cytat
asienka20
Wartoooo:) Ja chodzę.

Jakieś spektakularne efekty ? Powiem wam, że zakupiłam kijki i byłam kilka razy, ale ludzie u mnie w mieście patrzą na mnie jak na "idiotke" - bez kitu :) Myślę że to przez tych emerytów spacerujących z kijkami - nie żebym miała coś przeciwko, podziwiam takich ludzi, ale cholera jasna .. żeby mnie tak mierzyć z góry na dół jakbym była z Marsaaa.. ? hehe
Cytat
RetroGlamour
Też się zastanawiam,słyszałam pochlebne opinie:)

Moja sąsiadka ze 140 kg zeszła do 90 .. - chodziła codziennie bardzo długi czas.. - Może i ja się w końcu przełamie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-14 13:16 przez laraa.

No z tymi ludźmi faktycznie jazdy są ;D ja mieszkam na wiosce to możecie sobie wyobrazić co się dzieje.Jak na małpe w zoo się patrzyli!

Tak,właśnie,z tego,co wiem,to ogólnorozwojówka,wymuszona praca rąk daje efekty na plecach,ramionach,w talii.Chyba się skuszę,ale jeszcze poczytam.
Swoją drogą,u mnie na osiedlu,to co druga osoba chodzi,albo całe stada:)

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

od tego tygodnia chodze z kolezaką 7km dziennie i zastanawiamy sie nad kupnem kijkow.

Cytat
asiunia0163
No z tymi ludźmi faktycznie jazdy są ;D ja mieszkam na wiosce to możecie sobie wyobrazić co się dzieje.Jak na małpe w zoo się patrzyli!

Dlatego poprzez właśnie ten wątek,chcę zebrać opinię "Waszą Szafowiczki", bliżej mi wiekowo osoby,a nie ...

Mobilizacja moja wzrasta w siłę :)
Cytat
dodziaa000
od tego tygodnia chodze z kolezaką 7km dziennie i zastanawiamy sie nad kupnem kijkow.

Ah ,czego dziewczyny nie jesteście z Rzeszowa ..;( :D, Podobno podczas zwykłego marszu w godzinę spala się ok 200,250 kcal,a z kijkami podwaja się spalone kcal.. całe ciało pracuje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-14 13:23 przez laraa.

Sama nigdy nie próbowałam, ale moja koleżanka chodzi z mamą - obie znacząco schudły, także efekty są :)

a jakie kije polecacie dla początkujących ? Chodzenie głównie po asfalcie...

Cytat
Eduarda
a jakie kije polecacie dla początkujących ? Chodzenie głównie po asfalcie...

Ja mam jakieś neverlandy, kupione w sklepie sportowym, cena ok 90 zł, z amortyzatorem i rączkami korkowymi ... Ale jakie są najlepsze to niestety nie wiem. A na asfalt są takie specjalne nakładane buciki z gumy.. :)
Cytat
vixen89
Sama nigdy nie próbowałam, ale moja koleżanka chodzi z mamą - obie znacząco schudły, także efekty są :)

Moja mama od niedawna chodzi codziennie.. Jak będą efekty to dam wam znać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-14 13:27 przez laraa.

ja osobiście chodziłam z koleżanką to było mi raźniej,bo wieczorem to trochę sama się boje.Niestety jej się odechciało więc czekam tylko jak będzie dłuższy dzień.A czy są efekty?napewno ja nie chodziłam długo a czułam się jak młody Bóg;)

Cytat
asiunia0163
ja osobiście chodziłam z koleżanką to było mi raźniej,bo wieczorem to trochę sama się boje.Niestety jej się odechciało więc czekam tylko jak będzie dłuższy dzień.A czy są efekty?napewno ja nie chodziłam długo a czułam się jak młody Bóg;)

Moje znajome się wstydzą ..... może kiedyś ktoś się da namówić :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-14 15:00 przez laraa.

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

ja szukałam kiedyś czy jest coś takiego jak chodzenie z kijkami instrukcja :) i znalazłam zeskanową kartkę z jakiejś książki - druknełam i bez problemu się nauczyłam - poszukaj może tak jak ja :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy 96 cm w biodrach to dużo?