Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sińce:(

05 mar 2013 - 11:13:39

czesc dziewczęta;) zakupilam sobie hula hop z wypustkami i pocwiczylam na nim moze przez 20 min jak na 1 raz... poszlam spac rano sie budze patrze a na brzuchu mam normalnie az czarne siniaki :( czy moje cialo sie przyzwyczai? czy za kazdym razem bede miala te okropne siniolce?

sińce:(

05 mar 2013 - 11:16:04

ojej nie wiem bo nigdy nie ćwiczyłam ale siniaków współczuję

sińce:(

05 mar 2013 - 11:19:17

przyzwyczają sie do Ciebie :D

sińce:(

05 mar 2013 - 11:23:13

wiem, ze wielu osobom robią się od tego siniaki, moim zdaniem te wypustki nic nie dają, ważniejsze, żeby dobrac odp. rozmiar i ciężar obręczy dla siebie.
Poszukaj na forach sportowych wątków o hula hop.

zweryfikowana
Posty: 913
Ostrzeżenia: 3/5

sińce:(

05 mar 2013 - 11:28:32

Nie jestem pewna ale wydaje mi sie ze takie siniaki to nie jest standard, tez radze poczytac zeby nie robic sobie krzywdy;)

sińce:(

05 mar 2013 - 11:29:11

Moja mama takiego używala i też miała siniaki, więc zmieniła je na gładkie ale obciążone. Jest zadowolona, brzuszek ma ładny i zero siniakow;)

sińce:(

05 mar 2013 - 11:30:33

Myślę że Twoje ciało musi się przyzwyczaić. Może na początek zmniejsz czas i stopniowo zwiększaj. :)

sińce:(

05 mar 2013 - 11:33:03

Pewnie tak na początku masz, podobnie jak z zakwasami, zanim się rozćwiczą mięśnie i przyzwyczają ;) no chyba, że masz takie delikatne ciało, są takie osoby, które mocniej się dotknie i mają po tym siniaki - jeśli nie, to nie martw się, zejdą i będzie ok ;)

sińce:(

05 mar 2013 - 11:56:28

Z tego co mi wiadomo, to mało komu nie robią się siniaki na początku. Ja kręciłam na początku w dwóch bluzkach i polarze, a później stopniowo zmniejszałam ilość rzeczy, aż w końcu kręciłam na goły brzuch.
Swoją drogą skoro masz takie sińce, to chyba jesteś masochistką, bo to przecież bardzo boli już jak się obije o kość miednicy i co... kręciłaś dalej?

Radziłabym teraz poczekać, aż zejdą siniaki i spróbować z warstwami ubrań...

sińce:(

05 mar 2013 - 12:05:09

Masz kruche naczynia, dlatego zafunduj sobie przez pewien okres rutinoscorbin, albo wit. C

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hula hop - co zrobic ?