Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pozdrawiam :) plywaczki :0

tak, wiadomo ... heh . xd ja też dużo pływam . uwielbiam to .no i wodee . serce

pływanie to najlepsza rzecz pod słońcem:) też trenuje i figurke mam ok:) nie narzekam;)
zgadzam sie ze kazda partia miesni pracuje przy plywaniu i nie meczymy sie tak jak przy innych sportach i z tym ze wystarczy przez 2h nic nie jesc po wysilku w basenie i efekty beda widoczne:)
Pozdrawiam wszytskie plywaczki:)

Ja na basen bardzo często , ale od krótkiego zcasu chodzę z rodzinką, bo u mamy w szkole są karnety niedrogie i starczają na 4 osobową rodzinkę na 3 wejścia.Zawsze staram się mieć przy sobie soczek, Kubusia i jakiś owoc. A jak nie,to wpadamy na chwilkę po basenie do Tesco, raz dwa się kupuje jakieś warzywka i owocki i jak przyjeżdżamy do domku, to mama robi sałatkę jakąś na kiolację, bo jeździmy po szkole, po pracy rodziców. Dobrze się śpi po tym i faktycznie, sylwetka jakby ładniejsza ;D

ja własnie 30 min temu wróciłam z 1 od dawna basenu... Postanowiłam, że będę chodziła raz w tygodniu - oby się udało. Mam nadzieje, że to wysmukli moją sylwetkę i poprawi kondycję. Jestem max zmęczona ale bardzo pozytywnie :)
Do tego planuję od października raz w tygodniu chodzić na body ball do łodzkiego fitness klubu :)

Kupiłam karnet na basen myślicie że jak bd chodzić 3-4 razy w tygodniu tak że pływam bez przerwy przez conajmniej godzinę to coś schudnę do wakacji ? Lubię pływać i jakby pływanie coś dało to mogłabym chodzić bo próbowałam ćwiczyć ale strasznie mi się niechce..
Sorki w tytule miało być "odchudzanie" bez tego "ć" ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-16 23:08 przez _Moniczqa_15.

w dodatku wyrzeźbi miesnie brzuszka ;)

w wodzie podobno sie najwiecej spala wiec na pewno bede efekty :)

oo to super bo własnie najbardziej mi zależy na brzuchu bo mam zdecydowanie za duży;p

ktoś jeszcze? może któraś z was chodziła:)?

niezweryfikowana
Posty: 2.714
Ostrzeżenia: 1/5

basen powinien "wyciągnąć" z Ciebie to, czego nie potrzebujesz ;)

Moja córka chodzi na basen,ale tylko raz w tygodniu(brak czasu) od października pięknie wysmuklała, ma super wcięcie w talii i świetną figurę. Muszę dodać,że była trochę przy kości;) Wszyscy pytają jaka to dieta i ćwiczenia:)))

Ja czasem chodzę, przez 45 minut robię jakieś 2 km... ale rzadko. Mniej-więcej raz w tygodniu, bywa że rzadziej i żadnych efektów nie widzę :)
ale myślę, że trzy, cztery razy to całkiem co innego :)

ja pływałam regularnie przez 14lat teraz mam przerwę z powodu zatok:/ pływanie rewelacyjnie kształtuje sylwetkę. Polecam delfina na brzuszek jeśli umiesz pływac tym stylem, na nogi pływanie z deską. Generalnie dobrze robi pływanie interwałem.
powodzenia:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Orbitrek - zbiorczy