Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

PŁYWANIE, PŁYWACZKI, BASEN - zbiorczy

26 paź 2016 - 17:58:41

Nie lubię basenu, ponieważ śmierdzi tam chlorem :/

A ja tam uwielbiam sobie od czasu czasu do czasu pójść na basen. Chodzę tak mniej więcej raz w tygodniu. Najlepsze jest uczucie po samym basenie. Człowiek czuje się taki rześki i śwież :) No i dla ludzi którzy mają problem z kręgosłupem basen to najlepsze co może być. Jak bym miała basen bliżej domu to bym częściej chodziła.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Teraz są baseny gdzie nie dodaje się chloru tylko coś innego. I tak nie śmierdzi.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

ciezko na taki trafic, ale nie jest az tak źle jak mowisz. Ja tego nie odczuwam, a chodze na basen na ul. Przemysłowa w Krakowie do Saturn Fitness, w klubie fitness mają dodatkowo basen, świetna sprawa, są zajecia z aquaerobiku, mozna sobie poplywac bo cwiczeniach, jest super

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

Basen jest super. Niestety po ciąży miałam takie problemy,że musiałam korzystać z fachowej pomocy. Zabiegi, masaże. Jak któraś jest z Trójmiasta to http://goldental.pl/o-centrum/ naprawdę polecam. Teraz dodatkowo chodzę na gimnastykę Zdrowy Kręgosłup.

Bardzo przydatne są te porady :) Dzięki wielkie, jestem pewien, że mi się przydadzą :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

A ja powiem że jestem trochę w kropce, bo mam problem ze stawami biodrowymi, więc basen dla mnie wskazany jak najbardziej. Ale też mam spory biust, przez co, jak pływam to przestaję dopinać się w bluzki, a i bez tego trudno mi coś na siebie znaleźć. Myślałam, że to bujda, bo pływam raczej tyłkiem po piasku niż wyczynowo, no ale jednak... teraz zdecydowałam się jeszcze dodatkowo na catering dietetyczny macro biso bar i tak się zastanawiam zostać przy tym basenie czy jednak go darować i wsiąść na rower jakiś czy co? Błagam, poratujcie.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tego obszaru. Przynajmniej według mnie...

Cytat
mlodaa89
A ja powiem że jestem trochę w kropce, bo mam problem ze stawami biodrowymi, więc basen dla mnie wskazany jak najbardziej. Ale też mam spory biust, przez co, jak pływam to przestaję dopinać się w bluzki, a i bez tego trudno mi coś na siebie znaleźć. Myślałam, że to bujda, bo pływam raczej tyłkiem po piasku niż wyczynowo, no ale jednak... teraz zdecydowałam się jeszcze dodatkowo na catering dietetyczny macro biso bar i tak się zastanawiam zostać przy tym basenie czy jednak go darować i wsiąść na rower jakiś czy co? Błagam, poratujcie.
powinnaś iśc do jakiegoś klubu siłowni popytać trenera co by dla ciebie było korzystne.

macie jakieś fajne i tanie baseny w trójmieście, zależy mi raczej na małym i żeby nie było tłumów, taki żeby sobie kilka długości zrobić na spokojnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BŁAGAM O POMOC DLA MOJEJ KUZYNKI