Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

2 minuty temu

sprawdzony stomatolog

6 minut temu

sklep detailingowy

30 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja chodzę na basen juz trzeci rok-regularnie trzy razy w tygodniu.Cały rok.Dodatkowo od marca do końca września biegam regularnie około 50 minut i powiem wam,że od tego czasu z rozmiaru spodni 26 ledwo mieszcze się w 29.Fakt ciało jest jędrne ale zamsiat chudnąć przybieram na wadze.Ważyłam 50kg a teraz masakra prawie 60kg.Jednak polecam jakikolwiek sport bo ruch to samo zdrowie.Pomimo tych 10 kilosów,które nprzybrałam i tak nie zamierzam rezygnować z pływania i biegania.To moje jedyne uzależnienie

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Kocham pływać! i biegać! pływam już 16 lat, biegam od kwietnia zeszłego roku :) polecam gorąco!

Cytat
Slyth
Kocham pływać! i biegać! pływam już 16 lat, biegam od kwietnia zeszłego roku :) polecam gorąco!

trenujesz plywanie czy tak bardziej rekreacyjnie? skad jestes?
sory ale trenowalam ijestem ciekawa ;p
moze bylysmy razem na jakis zawodach hehe

Basen jest świetny na wszystko. Wzmacnia kręgosłup i barki - to ważne dla wszystkich, którzy mają pracę siedzącą. I cudnie relaksuje.

też lubię, bywam szczególnie ostatnio na wypady z dzieckiem, ale po wyjściu z basenu zawsze jestem głodna więc raczej nie schudne ;D

Ja uwielbiam pływać, nie ma chyba nic bardziej relaksującego, pływając zapominamy o wszystkim, nie wiem czy zwróciłyście uwagę, ja na przykład nigdy nie dręczę się myślami pływając, ponieważ jestem skoncentrowana na czymś innym ;)
___________
<moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:54 przez moderator.

Zgadzam się, nic tak nie relaksuje i odstresowuje jak basen. A dodatkowo świetnie wpływa na mięśnie i poprawia samopoczucie.

ja pływam już 14 lat, i szczerze polecam;) tylko jak juz złapiecie kondycje to najlepiej by było gdyby ktoś wam ułożył treningi, bo po jakimś czasie pływając nabiera się już tylko masy mięsniowej. na spalanie tkanki tłuszczowej są specjalne treningi;)

sorry, nikt mi nie wmówi, że u kobiet ramiona ,,lepsze szerokie niż wąskie" :P szerokie ramiona to jeden z takich elementów który wg mnie odbiera kobiecość. fakt faktem, pływanie fajnie rzeźbi, a i jest bardzo przyjemnym sportem, bez wyciskania z siebie zmęczeniem siódmych potów:)

ja mam szerokie ramiona, basem omijam szerokim łukiem, chyba ze baseny rozrywkowe :P

mi tez sie zawsze chce jesc po basenie czy rzece:D

pływam od 8 lat z małymi przerwami głównie żabką i mam wąskie ramiona i plecy, więc to nie reguła.

zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

A który aquaprk według Was jest lepszy? Wrocław czy Kraków?

Kochane, co do szerokich barek- jeśli będę chodzić na basen 2, max.3 razy w tygodniu to też zrobią mi się takie szerokie bary? ;O jakś mnie to przeraża :P Chcę schudnąć i ujędrnić ciałko, i raczej szerokie ramiona nie byłyby u mnie wskazane

hej. jestem tu nowa :) chodzę do 3 gimnazjum a na profesjonalne treningi chodziłam od 2 podstawówki do 1 gimnazjum. Niestety już nie ma tych treningów.. A pływać to się nauczyłam w przedszkolu ogólnie to wcześnie.Teraz już nie chodzę na treningi i bardzo żałuję.Miałam o wiele lepszą kondycję.Nigdy nie zależało mi na tym by schudnąć,a wręcz przeciwnie. Chcę przytyć.Powinnam więcej ważyć. Jestem chuda, mam płaski brzuch i chude ręce i nogi.Chciałabym przytyć w nogach,a dokładniej w łydkach.Nie podobają mi się moje nogi,gdyż mam takie wielkie wcięcie pod kolanem.Mało jem i moja rodzina nie jest przy kości.Być może w pewnym stopniu pływanie też przyczyniło się do takiej sylwetki.Kocham pływać ,ale nie chcę chudnąć.nie wiem co robić. Ale dla osób ,które chcą schudną naprawdę polecam pływanie. Jest o wiele lepsze od np.biegania :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak dobrać narty