Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Sklep internetowy

12 minut temu

tabernakula sklep

35 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak efektów

07 mar 2013 - 10:57:53

Cytat
marysiamd
nie zalezy mi na zrzuceniu wagi, bo waze 50kg przy 168cm wzrostu. Chcialam miec przyjemnosc z cwiczen i efekty w postaci ujedrnienia-ten miesiac mi tego nie dał;]
ważysz bardzo malutko...
a żeby się ujędrnić czy wyrzeźbić, to potrzeba trochę więcej czasu;) i najlepiej ćwiczyć z obciążeniami

Brak efektów

07 mar 2013 - 10:59:38

to nie ćwicz
po co się męczyć jak nie ma efektów, po dwóch tyg juz cos powinno byc

Brak efektów

07 mar 2013 - 11:01:39

14 dni? Ja ćwiczę 3 miesiące i efektów nie mam...

Brak efektów

07 mar 2013 - 11:01:45

Cytat
zanetazanetka18
Nie każdy organizm spala tak szybko tkankę tłuszczowa.
Każda z nas potrzebuje innego wysiłku taki już jest organizm.
Nie martw się może jeszcze troszkę poćwicz i napewno bedzie widać jakieś efekty. Ja uważam,że to jeszcze za mało...

dokladnie, ja twez tak uwazam, u kazdego jest inaczej, ja tez cwicze z Ewka ale nie zeby schudnac bo jadam nawet o 23 chodzi mi glownie o wyrobienie sobie brzuszka i lepsze samopoczucie.

Brak efektów

07 mar 2013 - 11:03:34

Też miałam nie raz takie odczucia, teraz jak ćwiczę z Mel B wiem że wczesniej wykonywałam źle ćwiczenia. Czujesz jakieś zakwasy, bardziej spiansz mięsnie itd? AJ teraz kiedy tylko mogę to napinam mięśnie zwłaszcza brzucha. Też czuję że szybko nie schudnę ale się nie poddaję:)

zweryfikowana
Posty: 573
Ostrzeżenia: 5/5

Brak efektów

07 mar 2013 - 11:50:47

A ile razy dziennie ćwiczysz?:) Bo z tego co wiem to dziewczyny od Ewki ćwiczą np 5x w tyg + jakaś dieta itp Drugą rzeczą może być to, że jesteś szczupła i nie masz za wiele do zrzucenia- wtedy też efekty są mniejsze. Ja np tak miałam, że chciałam zrzucić 2kg i mi to zajęło przy odpowiedniej diecie, ćwiczeniach i w ogóle miesiąc :D Jak się jest grubszym, ma się więcej do spalenia- bardziej jest to widoczne :) Ale najważniejsze- NIE PODDAWAJ SIĘ :) Bo czasami jest tak, że dopiero po miesiącu kilogramy Ci lecą w dół:) Trzymam za Ciebie kciuki, ja również w tym tygodniu zacznę ćwiczenia z Ewą (jak skończą się urodziny wszystkich koleżanek :D),

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 1/5

Brak efektów

07 mar 2013 - 11:52:31

Cytat
darczz
jedni mają lepszą przemianę materii inni gorszą..
wytrwałości życzę :)

Brak efektów

07 mar 2013 - 12:18:42

No to akurat racja że jak ktoś ma mało do zrzucenia to wtedy jest to ciężko zrzucić;)Ja odkąd pamietam to chudłam do 53kg i wtedy waga stawała i za nic w dół nie chciała iść, więc stwierdziłam że widocznie taka waga jest dla mnie odpowiednia i nic na siłe. Oczywiście nadal ćwiczę bo nawet jesli mamy troszkę ciałka to o niebo lepiej wygląda ujędrnione i twarde niż takie sflaczałe:)

Brak efektów

07 mar 2013 - 12:21:29

ja po 3 treningu mam cm w talii mniej :d kocham ja :)

Brak efektów

07 mar 2013 - 12:27:59

nie ma co się poddawać :) każdy organizm inaczej reaguje na te same ćwiczenia. Ja ćwiczę z nią od listopada i dopiero od m-ca widać jakieś różnice ;) poza tym bilans musi być ujemny. Pamiętaj, że mięśnie ważą więcej, więc Twoja waga może czasem wzrosnąć. 14 dni to jak dla mnie za mało, pierwsze efekty są po m-cu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hula hop - co zrobic ?