Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak efektów

04 mar 2013 - 17:48:57

Cytat
luckaa
Cytat
beata0904
14dni i się łamiesz? ja ćwicze z nią 9miesięcy i waga w ogóle nie spada:) no ale jak to już pisałam wcześniej w wątkach to wszystko przez brak diety:P same ćwiczenia nic nie dadzą:))
Nie łamie się. Mam jako taką dietę , nie jem białego chleba , kartofli ryżu za o dużo warzyw owoców i piję wodę . Słodkie ograniczam do minimum. Po prostu jestem zmartwiona,ale będę ćwiczyć dalej , nie poddam się!


też musisz wziąć pod uwagę że obiętość mięśni się powoli zwiększa to i ciężar ciała się zwiększa...jeśli jesz mniej a ćwiczysz to w sumie się wychodzi na 0 bo to co spalisz i Ci ubędzie to znowu ćwicząc zwiększa się masa mięśniowa:) nie wiem czy zrozumiale to napisałam:)
u mnie jest tak że
ćwicze ale nie stosuję diety a ubyło mi kilka cm.Waga natomiast jest taka sama jak przed rozpoczęciem treningów...

Brak efektów

04 mar 2013 - 17:49:14

Cytat
luckaa
Cytat
colin225
Ja ćwiczę 2 miesiące i nic nie schudłam. 14 dni to bardzo mało czasu.
ALe ćwiczysz z Ewą?
O to chodzi też mnie to bardzo zniechęca ,ale nie mogę się poddać. Postanowiłam sobie ,że będę ćwiczyła 3 miesiące i muszę dać radę ;)


Przez 1,5 miesiąca ćwiczyłam 5-6 razy w tyg. z Ewą i rano 10min treningi z Mel B. W ubiegłym tygodniu ćwiczyłam już tylko z Mel B. Rano 25 min a wieczorami 50min.

Brak efektów

04 mar 2013 - 17:50:26

Cytat
mzap88
nie od razu Rzym zbudowano...
nie przestawaj, tylko zaciśnij zębiska i ćwicz dalej!

niezweryfikowana
Posty: 630
Ostrzeżenia: 1/5

Brak efektów

04 mar 2013 - 17:51:58

Moze Ty tego nie widzisz? Ja kiedys uwazalam,ze przytylam a kazdy mowil,ze schudlam. Czasami tego po prostu nie widzimy.

Brak efektów

04 mar 2013 - 17:52:08

Można jeść po 18 tylko godzinę przed snem nie jedz, a same ćwiczenia nie dadzą szybkich efektów. Podstawą jest dieta, a co do ćwiczeń cierpliwości nie rezygnuj a nawet jakbyś zrezygnowała to co ci to da ? Bądź cierpliwa ja dopiero zaczęłam ćwiczyć a pierwsze efekty będę wypatrywać po miesiącu.

Brak efektów

04 mar 2013 - 17:53:13

Cytat
colin225
Cytat
luckaa
Cytat
colin225
Ja ćwiczę 2 miesiące i nic nie schudłam. 14 dni to bardzo mało czasu.
ALe ćwiczysz z Ewą?
O to chodzi też mnie to bardzo zniechęca ,ale nie mogę się poddać. Postanowiłam sobie ,że będę ćwiczyła 3 miesiące i muszę dać radę ;)


Przez 1,5 miesiąca ćwiczyłam 5-6 razy w tyg. z Ewą i rano 10min treningi z Mel B. W ubiegłym tygodniu ćwiczyłam już tylko z Mel B. Rano 25 min a wieczorami 50min.
I żadnych efektów? az 1,5miesiaca?:O

Brak efektów

04 mar 2013 - 17:54:16

Może źle wykonujesz ćwiczenia. Ja też bym chciała ćwiczyć, ale demotywuje mnie to, że mogłabym je źle robić i nawet o tym nie wiedzieć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-04 17:55 przez paulenka987.

Brak efektów

04 mar 2013 - 17:54:59

14 dni? Cha, cha, cha! Sama Ewka mówi, że najwcześniej po miesiącu coś widać. Nie panikuj.

Brak efektów

04 mar 2013 - 17:54:59

może masz takie wrażenie tylko,że nic nie ruszyło

Brak efektów

04 mar 2013 - 17:56:08

Co do ćwiczeń wiele moich koleżanek ćwiczy z Ewą, one dopiero po pół roku zobaczyły efekty. Więc nie myśl że przez te kilka marnych dni będziesz miała szczupłą figurę, i staraj się wykonywać je poprawnie a nie tak od niechcenia bo efektów nie będzie. I co najważniejsze, myśl pozytywnie i nie zniechęcaj się. Bo motywacja i pozytywne myślenie rownież dają efekt w odchudzaniu.

Brak efektów

04 mar 2013 - 17:57:13

Hej a bierzesz tabletki antykoncepcyjne??

Brak efektów

04 mar 2013 - 17:59:25

Cytat
luckaa
Cytat
colin225
Cytat
luckaa
Cytat
colin225
Ja ćwiczę 2 miesiące i nic nie schudłam. 14 dni to bardzo mało czasu.
ALe ćwiczysz z Ewą?
O to chodzi też mnie to bardzo zniechęca ,ale nie mogę się poddać. Postanowiłam sobie ,że będę ćwiczyła 3 miesiące i muszę dać radę ;)


Przez 1,5 miesiąca ćwiczyłam 5-6 razy w tyg. z Ewą i rano 10min treningi z Mel B. W ubiegłym tygodniu ćwiczyłam już tylko z Mel B. Rano 25 min a wieczorami 50min.
I żadnych efektów? az 1,5miesiaca?:O

No niestety 8 marca mija 2 miesiące jak ćwiczę i nic, ale ja ogólnie nie mam tendencji do chudnięcia. Jak do czerwca nic nie zejdzie to wtedy będę się martwiła ;)

Brak efektów

04 mar 2013 - 18:04:20

mam tak samo ćwicze 14 dni skalpel i killera na przemian do tego hula hop 0,5h dziennie nie objadam sie i nic masakra zaczełam sie poddawać

Brak efektów

04 mar 2013 - 18:10:47

Cytat
ryznarcia
mam tak samo ćwicze 14 dni skalpel i killera na przemian do tego hula hop 0,5h dziennie nie objadam sie i nic masakra zaczełam sie poddawać
Nie poddawaj się ćwicz! Ja też będę !:D

Brak efektów

04 mar 2013 - 18:19:42

Cytat
marysiamd
Cytat
bessi
Cytat
marysiamd
ja cwiczylam miesiac-co drugi dzien i moze troche nabralam gibkosci,ale tez nic poza tym.tym bardziej,ze po zaprzestaniu cwiczen powrocilam do dawnego wygladu :P
wiec jest przereklamowana wg mnie.chyba,ze ktos ma zapał cwiczyc juz do konca zycia i najlepiej codziennie :P
ale jak dla mnie 45min to bardzo duzo czasu


a myślałaś , ze poćwiczysz przez miesiąc co drogi dzień czyli dwa tygodnie wychodzi i myślałaś po pierwsze , ze będą efekty po drugie juz na całe zycie?!, bez ćwiczeń?!
Kochana na ciało trzeba pracować całe życie! No rozbawiłąs mnie , krytykując ćwiczenia Ewy robiac je przez dwa tygodnie i myśląc , że efekty maja sie utrzymać jak juz przestaniesz ćwiczyć.
Na początku trenig z ewą codzienny lub na siłowni po połtorej godziny trzy cztery razy w tygodniu, potem gdy osiągniesz efekt jaki chciałać, to możesz sobie zostawic dwa trzy razy w tygodniu trening.
A i chciałam dodac ze 45 minut to malo jak na ćwiczenie co drugi dzień.
Mozna sobie cwiczenia rozlozyc np. dzisiaj godzinka skalpel i szok trening a jutro juz tylko skalpel po jutrze szok i potem znowu to i to.
A, i napisz mi jeszcze co jesz , tylko tak serio:)


No wiesz co drugi dzien to taka srednia,zdarzalo sie i codziennie;)
Wyluzuj.tylko napisałam, ze jednak po miesiacu powinno cokolwiek ruszyc a jesli nie widze efektow,to nie mam zamiaru sie katowac codziennie 45min. Mam swoje zycie i nie kręci sie ono wokol sylwetki ;P Ewa sobie moze cwiczyc ciagle,bo to jej praca. ja mam mnostwo obowiazkow,wiec sobie darowałam. Wole isc godzinke pobiegac co jest przyjemniejsze niz skakac przed ekranem TV ;]
nie zalezy mi na zrzuceniu wagi, bo waze 50kg przy 168cm wzrostu. Chcialam miec przyjemnosc z cwiczen i efekty w postaci ujedrnienia-ten miesiac mi tego nie dał;]

no jak mówisz nie miesiąc i tylko 45 minut to jakich efektów ujedrnienia się spodziewałaś? Co jesz? Zmieniłas diete, przyjmujesz duzo białka?
Ja też mam obowiązku, pracuje codziennie do 18 tej, ale jakos znajduje czas na pojscie trzy razy w tudodniu na trening po dwie godziny. mialam przerwe w silowni i cwiczylam z Ewa codziennie wieczorem , pozniej , wczsniej, no jakos tam przerwe mialam z dwa trzy dni. Więc wiesz na poczatku trzeba ćwiczyc codziennie a jak sie cwiczy co drugi dzien to trzeba dłużej na efekty czekac i juz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie buty polecacie do ćwiczeń /biegania ?