Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cwiczyłam killer i turbo spalanie i powiem, że efekty były niezłe zniknął mi cellulit, pupa też wydawała się fajniejsza ale rzeczywiście pierwsze 2 dni miałam takie zakwasy, że chodzić nie mogłam i do tego poobdzierane łokcie, że wyglądałam jakbym się przewróciła

Hej.
Ja jestem osobą w zasadzie szczupłą wiec zawsze ciezko mi bylo pozbyc sie tego co mi jednak gdzie nie pasowalo. Po 30 treningach z Ewa (skalpel I) stracilam kilka centymetrow- 5 w brzuchu, 3 w udach. Znacznie zmienila sie jedrnosc mojej skory, pupa podniosla sie do gory. Polecam wszystkim, trening to 40 minut a daje super efekty. Co do diety- ograniczalam slodycze, nie pilam coli (prawie) wiec nie to ze jakas ostra dieta :) nie zalowalam sobie gdy mialam ochote, ale wszystko z umiarem ;)

ćwiczyłam, ale nie mam w sobie samodyscypliny po kilku dniach zrezygnowałam
nie potrafię sięzmobilizować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-05 22:42 przez luiza2012.

Hej dziewczyny ; )
Ćwiczę z Ewką już 3 miesiące (12.11.2013) bd równe 3 miesiące, oczywiście różne jej treningi ale Skalpel najczęściej plus kręcę hula hop 20min dziennie, Ewka jak dla mnie jest super motywacją ;) oczywiście stosuje dietę 1200kcal (albo i mniej) jem regularnie o 8,10,13 i 15 schudłam dzięki temu w 3miesiące już 20kg Jestem z siebie dumna.! Polecam do diety ćwiczenia ciało jest jędrne nie mam cellulitu mój brzuch nogi pośladki są boskie ;) A Ewki treningi są b. bogate gdyż każdy kawałek ciała się wzmacnia, Życzę POWODZENIA!

samcia gratulacje!!! ja właśnie zaczęłam ćwiczyć 3 miesiące temu z Ewką, jednak zabrakło motywacji. Może jest tu jakaś dziewczyna chętna ćwiczyć ze mną? min. 3 miesiące, bez żadnych wymówek:) razem raźniej:)

leel dziękuję ;* uważam, ze jestem dowodem na to, że jeśli się czegoś bardzo chce osiągnie się to ;) moim znajomi są w szoku podziwiają mnie i to tez jest dla mnie cholerną motywację ;) leel kochana z chęcią bym z tb poćwiczyła ale na pewno km na to nie pozwolą ;/ a jeśli chodzi ci o ćwiczenia takie na odległość jestem jak najbardziej za ja ćwiczę 4-5 razy w tyg ;) możemy pisać na priv i w tym samym czasie ćwiczyć i się nawzajem motywować ;) Pozdrawiam ;)

leel Ja też chcę zacząć ćwiczenia z ewą, ćwiczyłam tydzień ale zabrakło mi silnej woli, możemy się wspierać :)

Dziewczyny, przyznaję ze wstydem, że Chodakowska doprowadziła mnie do łez, spazmów i wymiotów. To moja pierwsza próba. Ćwiczyłam jakieś zestawy dla kobiet po ciąży, ale z lenistwa doprowadziłam do 2-miesięcznej przerwy i brzuch pozostał nietknięty, w związku z tym chciałam popracować nad nim tymi cudownymi ćwiczeniami Ewki, bo wszystkie je tak zachwalacie.

I Ewka mnie pokonała. Proszę, powiedzcie co ja mam zrobić, bo ćwiczenia owszem są super, mięśnie czuję tam gdzie powinnam, ale jak doprowadzić do tego, żebym po 10 minutach tych ćwiczeń nadal mogła oddychać? Bo te pierwsze 10 minut było ok, a następne 15 już było koszmarem ciągniętym na siłę wśród łez, strug potu i zadyszki. Jak ćwiczyć nad kondycją?

ja też, dlatego robie z mel b, a chodakowska stopniuje sobie.

spróbuj cwiczenia z mel B, o niebo lepiej:P

Nic nie zrobisz. Ja przebiegnę 10km w 45min bez problemu, a przy tych ćwiczeniach zawsze wymiotowałam. One nie są dla każdego. Poszukaj sobie innych ćwiczeń, np. fittappy albo Mel B, tiffany rothe itd.

zacznij od skalpela - jest łatwiejszy, killer to już wyzwanie dla osoby zaczynającej przygodę ze sportem.

musisz uważać na siebie, zwłaszcza żeby się nie przeforsować bo tylko sobie krzywdę zrobisz!
ja przy pierwszym podejściu do Ewki wytrzymałam ledwo ponad 7 minut!
mniejszą zadyszką i szybkimi efektami okazał sie dla mnie wieczorny jogging.
nigdy nie lubiłam biegać ale już po tygodniu efekt był zachwycający co strasznie motywowało by wieczorem wskoczyć w dresy

niestety padły mi stawy kolanowe i musiałam przestać a brzuszek rośnie...:(
bardzo chciałabym stracić pociążowy brzuch który noszę od 4 lat ale jak już wspomniałam zwyrodnienia stawów kolanowych i jednego biodrowego nie pozwalają mi na większość ćwiczeń, robią brzuszki ale efektów jakoś brak:(

Ja chętnie bym pobiegała, ale problem w tym, że jestem sama z dwójką dzieci i nie mogę sobie pozwolić na wyjście. Biegałam jakiś rok temu i dwa lata temu, tak właśnie tylko dla kondycji, a teraz po prostu nie mam jak.

ja zrobilam 2 razy Ewkę, dzien po dniu, na sile dociągalam do konca treningu ale bylo przyjemnie go ukonczyc, pozniej byla miesieczna przerwa i zrobilam ledwo 10 minut, odpuscilam, kondycja do d...
trzeba sie wziac za cos lzejszego na poczatek;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 21:49 przez kashvi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Po cwiczeniach jeszcze gorzej