Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

Prostowanie włosów

37 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 65 66 67 68 69 ... 71 72 -->

Moja koleżanka właśnie robi i jak spotkałam ją na cmentarzu w piątek to mówiła,że ledwo chodzi,a w nocy spać ie może tak ją wszystko boli.

Boli,bo może cwiczy za bardzo:)tzn,ja jeszcze tez nie zrobie w 100:,jak bardzo zaczyna bolec ,to przestaję,i robie następne cwiczenie.A efekty bardziej widać u osób z dużą nadwagą,szybciej sie chudnie,wiem po sobie:)

Nie wiem czy ćwiczy za bardzo,nie wnikałam.

ja tak miałam.Z poczatku jak sie cwiczy ramiona w półprzysiadzie nie umiałam dokonczyc ani jednego cwiczenia,bo nogi mi siadały,wiec byłam w tej pozycji tak długo,jak potrafiłam,potem sie prostowałam.Teraz wytrzymuje do końca.

Ćwiczyłam przez jakiś czas skalpel i tak jak miałam tak jak jedna z szafowiczek - bez efektów w kg czy cm, ale poprawiła się moja kondycja. Zrezygnowałam po kilku tygodniach. Na początku zakwasy, aż "paliły" mnie mięśnie, ale zawsze dawałam radę wytrzymać do końca. Ale cóż - bez szału.

Pierwsze 3 razy będą bolały, ja tez zdychałam po 1 razie nawet do konca nie dotrwałam, a teraz jestem juz po 2 tygodniach i bólu wogle nie czuc, zadnych zakwasow, no ale efektów póki co nie widze..

ogólnie bol znika po 5-6 skalpelach trzeba sobie odpouscic 1 dzien i zrobic przerwe, najgorzej bolały mnie łydki

Cytat
Kociiii
Cytat
bdaviss
ja ćwiczyłam,dość długo,nie tylko skalpel ale inne jej ćwiczenia,nie miałam żadnych widocznych efektów poza poprawą kondycji,jedyne za co mogę Ewie podziękować to że zmobilizowała mnie do ćwiczeń,bardziej polecam Mel B ;)



ile to dość długo?:P Przerwałaś Chodakowską z jakiegoś powodu ? Widzisz większe osiągniecia po Mel B ?

ok 3 miesięcy,dla mnie to długo,poza tym ona na swoich płytach obiecuję efekt po s-4 tygodniach,ćwiczyłam codziennie,sumiennie,6 dni w tygodniu,nie było żadnych efektów,więc dlatego przestałam.Tak po 1 mel b mnie bardziej motywuje,Ewka mnie usypiała,jeśli chodzi o efekty to po wiem Ci że jeśli chodzi np o brzuch to nie ale nogi,ręce,pupa jak najbardziej tak ;)

ja cwiczylam az 2 razy, pozniej nadeszla @, a przy bolącym brzuchu bylo ciezko:/ ogolnie cwiczenia spoko, mam zamiar wziac sie za nie ponownie juz bez wymowek;)

zweryfikowana
Posty: 246
Ostrzeżenia: 2/5

ja kiedys cwiczyłam ale troche mi sie nudziło:))

ja ćwiczyłam przez jakiś czas, ale jednak wole chodzić na siłownie

a czy ja mogę prosić na prv link do tych ćwiczeń??

Ćwiczę z koleżankami drugi miesiąc na przemian z killerem i turbo spalaniem. Ogólnie skalpel jest najlżejszy z wszystkich zestawów ćwiczeń. Zniknął mi cellulit, chociaż dużo go nie było, zadek mi się podniósł, koleżanki zauważyły podobne efekty. Mięśnie wyrabiają się bardzo długo, więc nie spodziewajcie się po miesiącu ćwiczeń spektakularnych efektów

Cwiczenia to nie wszystko co z tego ze cwiczycie jak pewnie jecie wszystko co popadnie

przede wszystkim odpowiednia dieta drogie panie, jesc male ilosci ale co 3 godziny i zdrowo i nie cwiczyc tego samego codziennie tylko na przemian, Ewka ma tyle tych treningów ze mozna wybrac sobie ze 3 i robic raz taki raz taki, a jezeli chcecie spalic "troche" boczków to musicie sie najpierw napocic i nameczyc tak zeby pot wam kapal z czoła i tak przez 3/4 miesiace, wtedy bedziecie zadowolone

Tylko ciezką pracą i samozaparciem mozna osiagnąc cel Powodzenia !!

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy jest killer, a 6-cio minutowki wymiataja oczywiscie jak sie zrobi 30 min trening ;) za skalpelem nie przepadam ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Po cwiczeniach jeszcze gorzej