Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cwicze od miesiaca.plus dieta.3 kg mniej i 11 cm cialka ubylo.

kasiaKe ale gdzie te 11 cm ?

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

Ja cwicze z ewka, ale nie mogę jej sluchac i wlaczam muzyke :) ale lepiej i szybciej czas mi plynie z mel b , wywołuje u mnie usmiech na twarzy i moge jej sluchac non-stop a ewy nie koniecznie, ale efekty sa i po cw z ewa i mel b ;)

Cytat
Bang_Bang_Bang
kasiaKe ale gdzie te 11 cm ?
Z brzucha i ud.

Cytat
KasiaKE
Cytat
Bang_Bang_Bang
kasiaKe ale gdzie te 11 cm ?
Z brzucha i ud.
gratuluje :)

Cytat
KasiaKE
Cytat
Bang_Bang_Bang
kasiaKe ale gdzie te 11 cm ?
Z brzucha i ud.
gratuluje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-11 10:47 przez Bang_Bang_Bang.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Ja zaczelam ćwiczyc z Ewą tydzień temu, efketow jeszcze powalającyhc nie ma, ale czuje sie super dzieki temu, o wiele lepiej ! Duzo wiecej mam energii i przeszły mi uporczywe bóle pleców. Sport to naprawde zdrowie !

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

JA cwicze z chodakowska od miecha i dodatkowo wspomagam się acetomale, to taki suplement ktory na maxa przyspiesza metabolizm! czuje sie lekka , nie czuje sie senna jak to zazwyczaj na diecie no i nie podjadam miedzy posilkami. schudlam juz 6,5 kg ;)

JA cwicze z chodakowska od miecha i dodatkowo wspomagam się acetomale, to taki suplement ktory na maxa przyspiesza metabolizm! czuje sie lekka , nie czuje sie senna jak to zazwyczaj na diecie no i nie podjadam miedzy posilkami. schudlam juz 6,5 kg ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-17 23:54 przez liliszczecin.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
Majus13
Ja zaczelam ćwiczyc z Ewą tydzień temu, efketow jeszcze powalającyhc nie ma, ale czuje sie super dzieki temu, o wiele lepiej ! Duzo wiecej mam energii i przeszły mi uporczywe bóle pleców. Sport to naprawde zdrowie !

W tydzień to jakiś super efektów nie zauważysz, bez względu na to czy ćwiczysz Chodakowską czy na siłowni ;). Ale mam nadzieję, że się nie poddasz.

zweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Ja ćwiczę w domu ale jestem bardzo zadowolona z efektu, może nie jest to mega różnica ale czuję się znacznie lepiej i uważam że wyglądam też lepiej. Polecam stronę z ćwiczeniami [Moderacja - nieopłacona reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-05 14:55 przez moderator.

Dziewczyny, a moze jest jakas chetna osoba, ktora tez chcialaby zaczac cwiczyc z Ewą razem ze mną i nawiązać kontakt nawet wirtualnie :). Motywować się nawzajem i opowiadac o swoich sukcesach ? :)

Ja ćwiczyłam kiedyś z Ewą, ale przestałam, nie wiem czemu. Od wczoraj zaczęłam jeszcze raz i czuję się bardzo dobrze z tego powodu :) Na pewno niedługo będzie widac efekty! serce :)

Zapraszam też na mojego bloga:
<moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:56 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

A co myślicie o nowym projekcie Ewy? Tzn. o czasopiśmie? Ja nie mogę się doczekać aż się pojawi w kioskach.

:))

Dziewczyny widziałyście nową dietę Ewy którą udostępniła nam? ;) Korzystam z niej od miesiąca i schudłam prawie 6 kg bez żadnych problemów waga nie powraca jestem naprawde szczesliwa ! ;) Zamieszczam wam też zdjęcie jak teraz wyglądam ;)
Tutaj znajdziecie dietę Ewy: www.PoradnikPlaskiegoBrzucha.jea.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-31 10:41 przez Angelus22.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Dziewczyny czy któraś z was kupiła książkę Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską? Warto?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odżywka przed treningiem !