Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

polecany dentysta

18 minut temu

elektryka sklep

24 minut temu

wakacje last minute

39 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cwicze od miesiaca.plus dieta.3 kg mniej i 11 cm cialka ubylo.

kasiaKe ale gdzie te 11 cm ?

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

Ja cwicze z ewka, ale nie mogę jej sluchac i wlaczam muzyke :) ale lepiej i szybciej czas mi plynie z mel b , wywołuje u mnie usmiech na twarzy i moge jej sluchac non-stop a ewy nie koniecznie, ale efekty sa i po cw z ewa i mel b ;)

Cytat
Bang_Bang_Bang
kasiaKe ale gdzie te 11 cm ?
Z brzucha i ud.

Cytat
KasiaKE
Cytat
Bang_Bang_Bang
kasiaKe ale gdzie te 11 cm ?
Z brzucha i ud.
gratuluje :)

Cytat
KasiaKE
Cytat
Bang_Bang_Bang
kasiaKe ale gdzie te 11 cm ?
Z brzucha i ud.
gratuluje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-11 10:47 przez Bang_Bang_Bang.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Ja zaczelam ćwiczyc z Ewą tydzień temu, efketow jeszcze powalającyhc nie ma, ale czuje sie super dzieki temu, o wiele lepiej ! Duzo wiecej mam energii i przeszły mi uporczywe bóle pleców. Sport to naprawde zdrowie !

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

JA cwicze z chodakowska od miecha i dodatkowo wspomagam się acetomale, to taki suplement ktory na maxa przyspiesza metabolizm! czuje sie lekka , nie czuje sie senna jak to zazwyczaj na diecie no i nie podjadam miedzy posilkami. schudlam juz 6,5 kg ;)

JA cwicze z chodakowska od miecha i dodatkowo wspomagam się acetomale, to taki suplement ktory na maxa przyspiesza metabolizm! czuje sie lekka , nie czuje sie senna jak to zazwyczaj na diecie no i nie podjadam miedzy posilkami. schudlam juz 6,5 kg ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-17 23:54 przez liliszczecin.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
Majus13
Ja zaczelam ćwiczyc z Ewą tydzień temu, efketow jeszcze powalającyhc nie ma, ale czuje sie super dzieki temu, o wiele lepiej ! Duzo wiecej mam energii i przeszły mi uporczywe bóle pleców. Sport to naprawde zdrowie !

W tydzień to jakiś super efektów nie zauważysz, bez względu na to czy ćwiczysz Chodakowską czy na siłowni ;). Ale mam nadzieję, że się nie poddasz.

zweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Ja ćwiczę w domu ale jestem bardzo zadowolona z efektu, może nie jest to mega różnica ale czuję się znacznie lepiej i uważam że wyglądam też lepiej. Polecam stronę z ćwiczeniami [Moderacja - nieopłacona reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-05 14:55 przez moderator.

Dziewczyny, a moze jest jakas chetna osoba, ktora tez chcialaby zaczac cwiczyc z Ewą razem ze mną i nawiązać kontakt nawet wirtualnie :). Motywować się nawzajem i opowiadac o swoich sukcesach ? :)

Ja ćwiczyłam kiedyś z Ewą, ale przestałam, nie wiem czemu. Od wczoraj zaczęłam jeszcze raz i czuję się bardzo dobrze z tego powodu :) Na pewno niedługo będzie widac efekty! serce :)

Zapraszam też na mojego bloga:
<moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:56 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

A co myślicie o nowym projekcie Ewy? Tzn. o czasopiśmie? Ja nie mogę się doczekać aż się pojawi w kioskach.

:))

Dziewczyny widziałyście nową dietę Ewy którą udostępniła nam? ;) Korzystam z niej od miesiąca i schudłam prawie 6 kg bez żadnych problemów waga nie powraca jestem naprawde szczesliwa ! ;) Zamieszczam wam też zdjęcie jak teraz wyglądam ;)
Tutaj znajdziecie dietę Ewy: www.PoradnikPlaskiegoBrzucha.jea.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-31 10:41 przez Angelus22.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Dziewczyny czy któraś z was kupiła książkę Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską? Warto?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odżywka przed treningiem !