Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ok a jesli moge jeszcze zapytac to jak czesto cwiczylas?

cztery razy w tygodniu:) bez żadnej diety oczywiście ograniczyłam słodycze do minimum ( raz w tygodniu góra dwa) :))

ja ćwiczyłam i nadal ćwiczę 6 razy w tygodniu ;) jasne, że są efekty;) Zaczęłam od turbo, które przeplatałam ze skalpelem I i II, później dodałam jeszcze 10minutówki z Mel B. Od kilku tygodni ćwiczę 6min treningi domowej roboty Ewy, dostępne na yt, raz w tygodniu Skalpel I, później Skalpel II i w ostatni dzień przed przerwą na regeneracje robie turbo. Dodaje jeszcze Mel, tak żeby każdego dnia ćwiczyć około 45 minutek;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-29 19:14 przez japrs.

ok rozumiem...ja w sumie chodze na zajeci fitness i pracuje ale chcialam sprobowac z jej treningu... :) zobaczymy jak mi pojdzie;)
i jak ile udało Ci sie schudnąć i w jakim czasie? domyslam sie ze duzo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-29 19:17 przez gosika8.

spróbuj , bo warto:) życzę powodzenia:)

także polecam ćwiczenia Ewy Chodakowskiej ;D są ciężkie to fakt, ale efekty są zniewalające ;) na you tube poszukaj ;D tam jest mnóstwo jej ćwiczeń ;D

Słyszałam, że Ewa sama w sobie jest trochę nudna, ale w miarę skuteczna. Moja znajoma przez miesiąc (4x w tygodniu, różne zestawy) zrzuciła sporo centymetrów, podniosła pupę, ujędrniła nogi itp. Filmiki brała z youtube.

ja też ćwiczylam i ćwiczę, efekty są już po miesiącu tak jak zapewnia, nawet bez żadnej diety ;-) fajne jest to że można zmianiać sobie różne programy, w gazecie Shape często są jej płyty i kosztują 14zł- to nie majątek, a na prawdę warto!

Cześć dziewczyny, odświeżam wątek, bo również zamierzam zacząć ćwiczyć regularnie z Ewą. Mam cały Skalpel, trwa ok. 40 minut... ale... wczoraj się za to wzięłam i wytrzymałam 15 :( załamało mnie to strasznie. Ale może wypowiedzą się jakieś expertki - może tak powinno być? Małymi kroczkami i dopiero całość? Czy to ze mną jest tak źle?

Cytat
Asia6049
Cześć dziewczyny, odświeżam wątek, bo również zamierzam zacząć ćwiczyć regularnie z Ewą. Mam cały Skalpel, trwa ok. 40 minut... ale... wczoraj się za to wzięłam i wytrzymałam 15 :( załamało mnie to strasznie. Ale może wypowiedzą się jakieś expertki - może tak powinno być? Małymi kroczkami i dopiero całość? Czy to ze mną jest tak źle?


spokojnie :) znam kobitki które nie dały rady nawet 15 min za pierwszym razem. zarówno nad kondycją jak i ciałem trzeba pracować stopniowo. nie wymagaj od siebie na początek z byt wiele, to prawie tak jakbyś chciała podnosić sztangę z 50 kg od razu. nie zrobisz tego prawda? bo nie da rady, trzeba na to troszkę popracować. poćwicz na spokojnie po 15 min z 3-4 razy w tyg i stopniowo zwiększaj długość treningów. Zobaczysz sama się zdziwisz jak szybko uda Ci się wykonać całość. Nie zniechęcaj się :) każda z nas kiedyś zaczynała :)

Dziewczyny jestem z siebie dumna, zrobiłam dziś pierwszy raz turbo spalanie, w zyciu chyba po żadnym treningu nie byłam tak spocona, że pot sie ze mnie lał. Będę robiła co drugi dzień turbo na zmianę z killerem (jeśli dam radę go zrobić bo podobno jest cięższy od turbo)

ja 3 tydzień ćwiczę i jestem zadowolona powoli widać już efekty :)

Ćwiczę 7 tyg. jestem z siebie bardzo dumna :)

ja ćwiczyłąm skalpel przez 2 miesiace i schudłam 10 kg!!!! jadlam 5 posilkow dziennie
także trenuj dalej;))

O matko, ja tak strasznie chcę zacząćććććć ale lenistwo jest silniejsze;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(