Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

regularne posiłki

19 minut temu

dieta organizacja

33 minut temu

przestrzeganie diety

50 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Cytat
karolka1031
Cytat
BeataJ24
Jej ćwiczenia są opisane w Joy teraźniejszym;) Poza tym ma być płytka w Shape:) Ćwiczenia z pozoru łatwe i banalne, ale są na prawdę fajne i przy każdym pracuje brzuszek:):) Dla mnie kobitka ma ideał ciałka!

oj figurką nie grzeszy :)

no właśnie grzeszy :D

mówi się, że ktoś urodą nie grzeszy czyli jest brzydki, więc jeśli ona by nie grzeszyła to by miała brzydką figurą, a a cudowną więc grzeszy jak największy grzesznik :D

Cytat
karolka1031


oj figurką nie grzeszy :)

Sformułowanie "nie grzeszyć czymś" na pewno nie działa in plus, a chyba intencje były inne - ma świetną figurę, tak? ;)

Cytat
martischa
Cytat
karolka1031
Cytat
BeataJ24
Jej ćwiczenia są opisane w Joy teraźniejszym;) Poza tym ma być płytka w Shape:) Ćwiczenia z pozoru łatwe i banalne, ale są na prawdę fajne i przy każdym pracuje brzuszek:):) Dla mnie kobitka ma ideał ciałka!

oj figurką nie grzeszy :)

no właśnie grzeszy :D

mówi się, że ktoś urodą nie grzeszy czyli jest brzydki, więc jeśli ona by nie grzeszyła to by miała brzydką figurą, a a cudowną więc grzeszy jak największy grzesznik :D



haha no to ładnie powiedziałam chodziło mi oczywiście o to że ma świetną figurkę :) sorry za omyłeczkę ale nie wiem jakoś tak mi się napisało:)

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

mam ten trening na kompie jeśli kogoś interesuje priv

ja od jutran zaczynam... ktos ze mna?:D

mam płyte , rozpisane jej ćwiczenia i jakos nie moge sie zmotywowac ;p
byl czas ,ze cos tam cwiczylam z jej cwiczeniami ... ale kurcze efektów nie widzialam wiec zaprzestałam ;p poza tym niektore ciwczenia byly ciezkie do wykonania ;p

Jak w tytule, ćwiczy ktos?
Po ilą tygodniach widać efekty?
nikt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-27 17:39 przez kana0514.

cos slyszalam i cheteni sie dowiem co i jak

no własnie ja tez jestem ciekawa, wiadomo każde cwiczenia przynoszą jakies rezultaty.. ale w 4 tygodnie ?! ok dieta dietą ... może chwyt marketingowy:)

Oo ja nie słyszałam ;d opowiedzcie coś więcej

efekty świetne,muszę poszukać tych ćwiczeń,ale kurde 4 tyg?

no podobno... ja jestem od 1 marca na Dukanie więc jakieś tam szanse mam... była płytka w gazecie do kupienia, ja ściągnełam z chomikuj i też mam:) także chęcie i podłogi trochę i zaczynam ;)

właśnie przed chwilą je obejrzałam super ćwiczenia(nieskomplikowanie).
Trenerka mówi żeby ćwiczyć min 3 razy w tygodniu :)

ściągnij sobie cały program z netu:) własnie poćwiczyłam 15 min i spuchłam haha :) niepozornie wyglądaja :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

step, Skalpel, Mel B, fat burning + dieta, a waga rośnie