Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Cytat
karolka1031
Cytat
BeataJ24
Jej ćwiczenia są opisane w Joy teraźniejszym;) Poza tym ma być płytka w Shape:) Ćwiczenia z pozoru łatwe i banalne, ale są na prawdę fajne i przy każdym pracuje brzuszek:):) Dla mnie kobitka ma ideał ciałka!

oj figurką nie grzeszy :)

no właśnie grzeszy :D

mówi się, że ktoś urodą nie grzeszy czyli jest brzydki, więc jeśli ona by nie grzeszyła to by miała brzydką figurą, a a cudowną więc grzeszy jak największy grzesznik :D

Cytat
karolka1031


oj figurką nie grzeszy :)

Sformułowanie "nie grzeszyć czymś" na pewno nie działa in plus, a chyba intencje były inne - ma świetną figurę, tak? ;)

Cytat
martischa
Cytat
karolka1031
Cytat
BeataJ24
Jej ćwiczenia są opisane w Joy teraźniejszym;) Poza tym ma być płytka w Shape:) Ćwiczenia z pozoru łatwe i banalne, ale są na prawdę fajne i przy każdym pracuje brzuszek:):) Dla mnie kobitka ma ideał ciałka!

oj figurką nie grzeszy :)

no właśnie grzeszy :D

mówi się, że ktoś urodą nie grzeszy czyli jest brzydki, więc jeśli ona by nie grzeszyła to by miała brzydką figurą, a a cudowną więc grzeszy jak największy grzesznik :D



haha no to ładnie powiedziałam chodziło mi oczywiście o to że ma świetną figurkę :) sorry za omyłeczkę ale nie wiem jakoś tak mi się napisało:)

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

mam ten trening na kompie jeśli kogoś interesuje priv

ja od jutran zaczynam... ktos ze mna?:D

mam płyte , rozpisane jej ćwiczenia i jakos nie moge sie zmotywowac ;p
byl czas ,ze cos tam cwiczylam z jej cwiczeniami ... ale kurcze efektów nie widzialam wiec zaprzestałam ;p poza tym niektore ciwczenia byly ciezkie do wykonania ;p

Jak w tytule, ćwiczy ktos?
Po ilą tygodniach widać efekty?
nikt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-27 17:39 przez kana0514.

cos slyszalam i cheteni sie dowiem co i jak

no własnie ja tez jestem ciekawa, wiadomo każde cwiczenia przynoszą jakies rezultaty.. ale w 4 tygodnie ?! ok dieta dietą ... może chwyt marketingowy:)

Oo ja nie słyszałam ;d opowiedzcie coś więcej

efekty świetne,muszę poszukać tych ćwiczeń,ale kurde 4 tyg?

no podobno... ja jestem od 1 marca na Dukanie więc jakieś tam szanse mam... była płytka w gazecie do kupienia, ja ściągnełam z chomikuj i też mam:) także chęcie i podłogi trochę i zaczynam ;)

właśnie przed chwilą je obejrzałam super ćwiczenia(nieskomplikowanie).
Trenerka mówi żeby ćwiczyć min 3 razy w tygodniu :)

ściągnij sobie cały program z netu:) własnie poćwiczyłam 15 min i spuchłam haha :) niepozornie wyglądaja :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

step, Skalpel, Mel B, fat burning + dieta, a waga rośnie