Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny! Czy któraś z was ćwiczyła skalpel Ewy ? Podobno daje zniewalające efekty. Ćwiczę od 2 dni dopiero ,ale mam wielką motywację by ćwiczyć dalej! Jestem cała obolała ,ale myślę że warto:) A wy co myślicie o jej ćwiczeniach ?

MODERACJA. JEST TO WĄTEK ZBIORCZY, WIĘC PROSZĘ ZAGLĄDAĆ NA OSTATNIE STRONY, TAM ZNAJDUJĄ SIĘ AKTUALNE PRZYŁĄCZONE TEMATY I NOWE ZAPYTANIA DZIEWCZYN. POWODZENIA W ĆWICZENIACH! :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-03 09:26 przez moderator.

Ja też zaczęłam robic,jestem mega zmotywowana. Zrobiłam zdjęcia jak zaczynam,i pozniej zrobię jak już będzie efekt końcowy :)

Cytat
ollelunia
Ja też zaczęłam robic,jestem mega zmotywowana. Zrobiłam zdjęcia jak zaczynam,i pozniej zrobię jak już będzie efekt końcowy :)
Ile już ćwiczysz?:D

Ja po 2 miesiącach nie mialam żadnych efektów ale to pewnie przez to że żadnej diety nie stosowałam.

ja właśnie też mam zamiar zacząć :)

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

tez to cw i cwiczenia sa mega he wygladaja tak nie winnie ale czy beda efekty to sie przekonam za jakis czas

Witam szafowiczki!
Jak w temacie słyszeliście? Stosowaliście się do jej zaleceń?
Strasznie przyciągnęły moją uwagę zdjęcia z efektami kobiet, które systematycznie wykonywały te ćwiczenia. Są naprawdę imponujące. Na jej profilu ne facebooku można je zobaczyć, a także rozpisany jest program ćwiczeń wraz ze zdjęciami jak je wykonywać.


Pozdrawiam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 12:42 przez moderator.

pierwszy raz słysze, mozesz tak po krótce przedsrawic o co chodzi? ;]

zweryfikowana
Posty: 1.296
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
eloszzka
pierwszy raz słysze, mozesz tak po krótce przedsrawic o co chodzi? ;]

też chciałabym się dowiedziec :)

PROGRAM TRENINGOWY na 45min:
5min kardio
10min cwiczen wzmacniajacych,
(3 cwiczenia z albumu-po 10-15 powtorzen- x 3 lub filmik caly 3x) przerwa 1min
5min kardio
10min cwiczen wzmacniajacych,przerwa 1 min
5min kardio
10min cwiczen wzmacniajacych

https://www.facebook.com/events/261978867159105/ tu macie link do niej:)

oo nie słyszałam...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Uwielbiam ją i jej ćwiczenia. Są świetne. Teraz 30 marca ma być płyta z jej ćwiczeniami w SHAPE
ja codziennie cwicze tez to:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.186902361383482.45419.186823701391348&type=3



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-28 17:58 przez martischa.

Cytat
paulinka_rybka
oo nie słyszałam...

do wczoraj ja również nie słyszałam;p

Jej ćwiczenia są opisane w Joy teraźniejszym;) Poza tym ma być płytka w Shape:) Ćwiczenia z pozoru łatwe i banalne, ale są na prawdę fajne i przy każdym pracuje brzuszek:):) Dla mnie kobitka ma ideał ciałka!

Cytat
BeataJ24
Jej ćwiczenia są opisane w Joy teraźniejszym;) Poza tym ma być płytka w Shape:) Ćwiczenia z pozoru łatwe i banalne, ale są na prawdę fajne i przy każdym pracuje brzuszek:):) Dla mnie kobitka ma ideał ciałka!

oj figurką nie grzeszy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

step, Skalpel, Mel B, fat burning + dieta, a waga rośnie