Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Przedszkole

10 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

50 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 16:38:11

niedlugo wiosna trzeba wziasc sie za siebie tez dzis zaczynam z mel b :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 17:13:39

wiosna a potem lato, plaża i bikini ;D

motywacje ;D


Cytat
dzina55
Ja myslalam ze to tylko ja nie moge cwiczyc z Ewka bo nudno mi jakos nie mam mobilizacji, cwicze z Mel b i 10min na brzuch dziennie czasami dwa powoli ukazuje efekty.

mi też się z nią źle ćwiczy, zamiast mnie motywować to przynudza, i po kilku treningach ma się jej dość i nawet się tego włączać nie chce ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-20 16:00 przez xXxPaLiSiAxXx.

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 21:20:24

ja zaczynałam ćwiczenia z Chodakowską, lecz w międzyczasie poznałam ćwiczenia Mel B. Bardzo podobne do siebie lecz u Mel B mogłam sobie ćwiczyć to na czym mi najbardziej zależy czyli brzuch i pośladki, a nie ramiona i nogi jak to jest u Ewki... Ewa mnie motywuje swoimi postami na facebooku, by odpalić yt i zacząć ćwiczyć, lecz w trakcie ćwiczeń to Mel B ma tą moc w sobie, że ćwiczenia są przyjemnością, a nie koniecznością :) i widzę efekty po ok 1,5 tygodnia :) pupa jędrna, mniej cm w talii i brzuchu :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 21:43:39

mnie osobiście Mel irytuje swoim śmiechem i dziwnymi odgłosami, Ewkę lubię i dobrze mi się z nią na razie ćwiczy. Jestem w sumie po 8 treningach każdy około 4 minut. Panie będę robić naprzemiennie. Mówicie, że pupa rośnie. Ja bym chciała moją ujędrnić i podnieść bo mam taką murzyńską krągłą i dużą :/ Nie chcę żeby mi już rosła. Czy ćwiczenia codziennie są dobre? Nie przepalimy mięśni? Zależy mi na efekcie (pierwszym) do Wielkanocy, myślicie, że się uda? Chcę mieć szczupły brzuch a nie flak. Teraz mam nadmiar skóry i tłuszczu. P. dieta mż

Co lepsze mel b czy chodakowska?

11 mar 2013 - 20:27:19

jak tam efekty? Ja ćwiczę z Mel B
.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-11 20:29 przez kubek1234567890.

Co lepsze mel b czy chodakowska?

11 mar 2013 - 22:03:08

Cytat
BeatkaGG23
Ja ćwiczę codziennie z mel b właśnie pośladki od ponad miesiąca i powiem tak:
- ćwiczenia są super, nie miałam i nie mam z nimi problemu
- pupa rośnie w oczach :)
- pupa jest jędrna i twarda
- w końcu mam tyłek a nie płaską deskę.

Konsekwentnie trzymam się ćwiczeń z mel b czasem robię 2x dziennie ale to rzadko.

Robię tez czasem inne ćwiczenie z mel b jest ich sporo na YT.

POLECAM!!!


a ja szukam czegoś po czym moja pupa mogłaby się zmniejszyć :(

Co lepsze mel b czy chodakowska?

11 mar 2013 - 22:07:49

Mel B 10 min na pośladki serce3
Ja mam trochę latynoski tyłek mam nadzieję,że mi się nie zmniejszy pupa po tych ćwiczeniach : ) tylko ew. jeszcze uwypukli



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-11 22:10 przez eduski933.

Co lepsze mel b czy chodakowska?

11 mar 2013 - 22:10:01

ja chodakowska killer:)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

11 mar 2013 - 22:10:06

Ja ćwiczę z Mel B od dwóch dni , mam zamiar codziennie tak: rano ramiona i brzuch, wieczorem nogi i pośladki.

I mam pytanie czy tylko ja mam problem z tym, że w tych pierwszych ćwiczeniach na pośladki (noga w bok wyprost, zegnij) strasznie bolą mnie stawy (chyba stawy) ? Czasami nie mogę wytrzymać tych 30s. (x2), pozostałe ćwiczenia nie sprawiają mi jakoś problemu.

A te na nogi to czasami nie daję rady bo mięśnie strasznie słabe mam i sobie skracam troszkę, ale poćwiczę i jak będę w stanie to je przywrócę do właściwego czasu. To samo z brzuchem :(

Co lepsze mel b czy chodakowska?

11 mar 2013 - 22:11:59

ja ćwiczę od 2,5 tyg Ewę, ale chyba przerzucę się na Mel B bo tak jak mówicie, strasnzie mi się już nudzi...ale pamiętajcie..jeslu chcecie widzieć efekty to co jakiś czas musicie zwiększyć albo ilośc powtórzeń albo obciążenie bo mięśnie się przyzwyczajają i wtedy nie ma żadnego progresu!

Co lepsze mel b czy chodakowska?

11 mar 2013 - 22:13:50

Dziewczyny a które ćwiczenia będą dobre na boczki? Ćwiczyłam z Chodakowską, ale chciałabym spróbować czegoś nowego.Widzę, ze dobrze się czujecie w temacie i mam do Was ogromną prośbę, czy możecie podesłać linka? Będę bardzo wdzięczna :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

11 mar 2013 - 22:16:17

dziewczyny, blagam, podeslijcie mi link z filmikiem Mel B, nA POSLADKI .. z gory dziekuje :*

Co lepsze mel b czy chodakowska?

11 mar 2013 - 22:17:30

chetnie sie dowiem :D

Co lepsze mel b czy chodakowska?

11 mar 2013 - 22:18:00

Cytat
jolieetolie
obejrzałam raz z ciekawości filmik na YT z ćwiczeniami mel b i stwierdziłam, że są to za ciężkie ćwiczenia dla osoby, która dopiero zaczyna :P
też muszę się w końcu zabrać za jakieś ćwiczenia i chodakowska chodzi mi cały czas po głowie:P

Skalpel Chodakowskiej jest o wiele trudniejszy niż ćwiczenia Mel B. W przypadku Mel nie trzeba być super przygotowanym. Na początku sprawiają niewielką trudność, ale po około tygodniu idzie coraz lepiej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaką bieżnie do domu?