Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy polecacie ten typ ruchu ?
Interesują mnie oferty z Wrocławia :)

Ja raczej polecam w Polkowicach;)

U mnie w mieście nie ma basenu... spłonął ( tak, serio ;p ) a chętnie bym na takie coś pochodziła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 18:11 przez dziobaczka.

ja niestety nie pomogę chodzę na siłownię, ale słyszałam dużo pozytywów o tej formie ruchu

<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 11:22 przez moderator.

ja osobiście polecam:) fajna sprawa aqua aerobic,
uważam wręcz, że osoby otyłe powinny zaczynać swoją przygodę z odchudzaniem od tego typu ruchu właśnie,
dla osób szczuplejszych to tez fajne ćwiczenia, ja osobiście potrafiłam się na tym zmęczyć:) a jak widziałam kobiety ok. 50-tki, 60-tki chodzące na to regularnie, które miały jędrniejsze ciała od niektórych 20-latek, to aż zazdrość brała:D

fajny avatar;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-20 21:58 przez pauli05.

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

aqua aerobik, to nie tylko możliwość poprawy kondycji, ale również super zabawa, ja chodzę do http://www.spa.wroc.pl/fitness-club.html . Na początku miałam pewne obawy, bo nie potrafię pływać i byłam sceptycznie nastawiona do tego typu formy aktywności, ale teraz mogę potwierdzić, że to rewelacyjne rozwiązanie dla osób chcących poprawić nie tylko kondycję, ale również i sylwetkę woda wszystko wyciągnie

niezweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 1/5

tylko na filmach widziałam takie rzeczy, ale to może być spoko zabawa ;) weź sobie znajdź na fejsie aplikację fit miejsca figury i tam potem wrocław to powinny być miejsca polecane przez inne dziewczyny, jak jeszcze nie ma to sama dodaj, to może jakieś ciuchy chociaż wygrasz ;)

Ja chodziłam na hydro fitness, czyli to samo ale na głębokiej wodzie. Bardzo fajna sprawa, mozna było się nieźle zmęczyć, jeśli się przykładało (niektóre panie to tam chyba tylko na ploteczki przychodziły;)). Ale na efekty trzeba chyba sporo czekać, chodziłam miesiąc 2 razy w tygodniu i nie zauważyłam ani wpływu na kondycje ani na figurę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciuchy sportowe