Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 390
Ostrzeżenia: 1/5

a polecacie ćwiczyć 2 razy dziennie?:)
:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-14 13:34 przez xaguchaxa.

Cytat
xaguchaxa
a polecacie ćwiczyć 2 razy dziennie?:)
:)
dwa razy dziennie nie polecam bo to nie przyspieszy a spowolni efekt budowy mięsni..:)

zweryfikowana
Posty: 390
Ostrzeżenia: 1/5

dzięki za odpowiedź;)

ja robie 6/5 razy w tyg mel b nogi, pośladki, cardio abs i brzuch tylko wazna jest dieta do tego bo same cwiczenia malo daja efekty pozdrawiam

A ja nie ćwiczyłam, póki co z Ewką, ale jak polecacie na pupkę Mel B to spróbuję :D

ćwiczenia mel b na pośladki i brzuch są rewelacyjne ! :) ja ćwiczyłam do tej pory 3 razy w tygodniu a teraz zaczynam codziennie :))

ja zaczełam wczoraj z Mel B, brzuszek i pośladki a dzisiaj mam takie zakwasy, że szok.
Efekty pokaże za 2 miesiące jak dam rady ;) powodzenia :)

a myślicie że to dobry pomysł biegać rano z 15/ 20 min a po południu robić ćwiczenia z mel b (codzienny trening z mel b ramiona, pośladki, nogi, brzuch)mam problem ogólnie z brzuchem ale kondycji to w ogóle nie mam i dlatego to bieganie.

Ćwiczę z Mel B. pośladki i szczerze z moim płaskim tyłkiem zdziałały cuda. Jest uniesiony i twardy. Trzeba ćwiczyć systematycznie (robię codziennie) wtedy są efekty :) Polecam

zweryfikowana
Posty: 390
Ostrzeżenia: 1/5

pytanie 1 : trzeba jakoś szczególnie napinać mięśnie?
pytanie 2: czy same ćwiczenia są efektywne?

Dziewczyny a co myślicie o 15 minutowym treningu całego ciała i tym 20 minutowym ? Czy to też pomaga w walce z tłuszczykiem . Zastanawiam się czy właśnie trening taki jak pupa , nogi i te dwa treningi ciała zdziałaja jakieś cuda ...

wypróbowałam mel i przysiady i dopiero po przysiadach tyłek się podniósł i znikł cellulit. teraz znowu robię challenge squat do tego 2 części brazylijskie pośladki z Ewką i mel b ;)więcej na blogu www.look-for-solutions-not-excuses.blogspot.com



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-17 09:39 przez ewe237.

ja przedłużałam sobie ćwiczenia do 15minut... niby widziałam efekty, ale w pracy siedze 8h i nie wiem czy to ma sens, cwiczyc ja, a pozniej i tak tylek się płaszczy przez pół dia ;| nie mam mozliwosci stania w pracy. Musze z kims pogadac kto sie na tym zna :) czy to jest jakas zaleznosc, ze nie widze az takich efektów cwiczen, bo tyle siedze ;/

A ćwiczenia które wykonujesz są wykonywane starannie ? Napinasz mięśnie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jillian Michaels - Banish Fat Boost Metabolism