Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chętnie bym do was dołączyła ale nie wiem jak to jest z tymi udami,mam dość grube i nie chcę ich jeszcze umięśnić..wiem idiotycznie to brzmi bo żeby zwiększyć objętość to trzeba siłowo ale jednak sie obawiam...a u was jak to bylo?

Cwicze od poltora miesiaca z ewka i mel b.plus przysiady dodatkowe i brzuszki.cwicze codziennie plus dieta.widze efekty.

Cwicze od poltora miesiaca z ewka i mel b.plus przysiady dodatkowe i brzuszki.cwicze codziennie plus dieta.widze efekty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-18 17:57 przez KasiaKE.

.

Cytat
kasiunia9119
Cytat
JaSamotna
Cytat
gala-gradiva
Mnie jedna rzecz tylko dziwi u Mel B. Ćwiczę dopiero 4 dni z nią i tylko brzuch. Na tym filmiku od brzucha widać parokrotnie (i słychać), że ona się dosyć męczy przy tym. Ja już po 4 dniach dużo dużo mniej przeżywam ten trening. Więc ona, skoro rzeczywiście PROWADZI te treningi, chyba powinna być bardziej wytrzymała, nie sądzicie? :)

Mam takie samo odczucie,też mnie to zastanawia.:)
ktos pisal wyzej,ze ona. wczesniej robi kazde cwiczenie kilka razy,zeby idealnie wszystko wygladalo w nagraniu ;p wiec nic dziwnego,ze kobieta zmeczona.

Męczy się z tego powodu że dobitnie wykonuje te ćwiczenia, napinając maksymalnie mięśnie, uzyskując idealne kąty wykonując pozycje, a nie jak amatorki które to oglądają i robią marną imitację tego nawet o tym nie wiedząc, oczywiście też to skutkuje i z czasem uczymy się dokładniej je wykonywać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-18 18:09 przez frenetisch.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Mi się rzuca w tych filmikach to jak energicznie podchodzi do wykonywania ćwiczeń. Zresztą takie nagranie na pewno nie robi jednym ciągiem, nic więc dziwnego, że widać pewne zmęczenie.

Ćwiczę z Mel B 2 miesiące, 50min dziennie plus hula hop i co drugi dzień boczki Tiffaniego, dieta 1500 kcal, schudłam 4 kg i 20cm z ciała: obwód pod biustem, pas, brzuch, uda.

zaczełam ćwiczyć z mel B pośladki ale już po pierwszym dniu miałam tzn "zakwasy" na udach i łydkach a pupa nic:D wiec moje pytanie czy ja te ćwiczenia żle robię czy tak musi być ?:P

Polecam cwiczenia z melB rewelacja, tylko trzeba miec motywacje:p której mi czeto brakuje:)

hej dziewczyny, Uważam, że całkiem fajnie się ćwiczy z mel B- ćwiczenia z tą panią dają fajne efekty. Sama zauważyłam po sobie przy czym są one krótkie i naprawdę szybko leci przy nich czas, też nie nudzą się i do tego ten niesamowity humor mel b. ćwiczę z mel b trzy miesiące i naprawdę mam mniejszy brzuch, mniejsze nogi i biodra co mnie bardzo cieszy. Pozbyłam się tego największego tłuszczyku.

Ja ćwiczę z Mel B od maja, rezultaty widać ciuchy z rozmiaru 38 spadły na 36 ciało jest stało się bardziej jędrne, mięśnie bardziej widoczne i co najważniejsze zmieniło się samopoczucie na lepsze. Ćwiczę 5 razy w tyg: Cardio,trening brzucha,abs i pośladki do tego codziennie 10 pompek po każdym treningu piersi zrobiły się podniesione i jędrne:)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Wszyscy tak ją zachwalają, że chyba zacznę ćwiczyć.

Ja też chwalę, choć nie jestem kobietą, ale dla mnie trening Mel B na brzuch jest super. Polecam <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:53 przez moderator.

Ja daję z nią :D
Może i mi uda się coś osiągnąć. :D

Hey dziewczyny ja mam pierwsze 30 minut z Mel B za sobą 10 minut brzuch,pośladki i ABS. Czuję się super i mam nadzieję że zapał mnie nie opuści. Do treningu chcę dołączyć hula hop,skakanke.Trzymajcie kciuki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

cwiczylam kiedys z Mel B, a później przerzuciłam się na Chodakowską. Ostatecznie wolę ćwiczyć w klubie, chodze na fitness do Saturn Fitness na Bielanach w Warszawie, zajęcia są dużo ciekawsze i bardziej intensywne niż takie wykonywane w domu, a poza tym są ludzie w moim wieku, fajne towarzystwo i kontakt z instruktorką.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-06 16:30 przez malakatka.

Tak, mam ustalone ze np w pon, sr i pt robie posladki, a w inne dni rece/brzuch
Jak mam sile to dodaje, meiszam, modyfikuje.
Mierze sie raz na 3tygodnie, bo czesciej nie ma sensu. Pamietaj,. ze miesnie tez waza, wiec nie nalezy sie w tych poczatkowych etapach przejmowac wzrostem wagi jakos szczegolnie. Pozdrawiam :0

Tak, mam ustalone ze np w pon, sr i pt robie posladki, a w inne dni rece/brzuch
Jak mam sile to dodaje, meiszam, modyfikuje.
Mierze sie raz na 3tygodnie, bo czesciej nie ma sensu. Pamietaj,. ze miesnie tez waza, wiec nie nalezy sie w tych poczatkowych etapach przejmowac wzrostem wagi jakos szczegolnie. Pozdrawiam :0

Tak, mam ustalone ze np w pon, sr i pt robie posladki, a w inne dni rece/brzuch
Jak mam sile to dodaje, meiszam, modyfikuje.
Mierze sie raz na 3tygodnie, bo czesciej nie ma sensu. Pamietaj,. ze miesnie tez waza, wiec nie nalezy sie w tych poczatkowych etapach przejmowac wzrostem wagi jakos szczegolnie. Pozdrawiam :0

Tak, mam ustalone ze np w pon, sr i pt robie posladki, a w inne dni rece/brzuch
Jak mam sile to dodaje, meiszam, modyfikuje.
Mierze sie raz na 3tygodnie, bo czesciej nie ma sensu. Pamietaj,. ze miesnie tez waza, wiec nie nalezy sie w tych poczatkowych etapach przejmowac wzrostem wagi jakos szczegolnie. Pozdrawiam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-07 10:19 przez marcelinazawdz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyzwanie! tłuszczu spalanie!