Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

sklep detailingowy

7 minut temu

kosmetyki samochodowe

52 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chętnie bym do was dołączyła ale nie wiem jak to jest z tymi udami,mam dość grube i nie chcę ich jeszcze umięśnić..wiem idiotycznie to brzmi bo żeby zwiększyć objętość to trzeba siłowo ale jednak sie obawiam...a u was jak to bylo?

Cwicze od poltora miesiaca z ewka i mel b.plus przysiady dodatkowe i brzuszki.cwicze codziennie plus dieta.widze efekty.

Cwicze od poltora miesiaca z ewka i mel b.plus przysiady dodatkowe i brzuszki.cwicze codziennie plus dieta.widze efekty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-18 17:57 przez KasiaKE.

.

Cytat
kasiunia9119
Cytat
JaSamotna
Cytat
gala-gradiva
Mnie jedna rzecz tylko dziwi u Mel B. Ćwiczę dopiero 4 dni z nią i tylko brzuch. Na tym filmiku od brzucha widać parokrotnie (i słychać), że ona się dosyć męczy przy tym. Ja już po 4 dniach dużo dużo mniej przeżywam ten trening. Więc ona, skoro rzeczywiście PROWADZI te treningi, chyba powinna być bardziej wytrzymała, nie sądzicie? :)

Mam takie samo odczucie,też mnie to zastanawia.:)
ktos pisal wyzej,ze ona. wczesniej robi kazde cwiczenie kilka razy,zeby idealnie wszystko wygladalo w nagraniu ;p wiec nic dziwnego,ze kobieta zmeczona.

Męczy się z tego powodu że dobitnie wykonuje te ćwiczenia, napinając maksymalnie mięśnie, uzyskując idealne kąty wykonując pozycje, a nie jak amatorki które to oglądają i robią marną imitację tego nawet o tym nie wiedząc, oczywiście też to skutkuje i z czasem uczymy się dokładniej je wykonywać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-18 18:09 przez frenetisch.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Mi się rzuca w tych filmikach to jak energicznie podchodzi do wykonywania ćwiczeń. Zresztą takie nagranie na pewno nie robi jednym ciągiem, nic więc dziwnego, że widać pewne zmęczenie.

Ćwiczę z Mel B 2 miesiące, 50min dziennie plus hula hop i co drugi dzień boczki Tiffaniego, dieta 1500 kcal, schudłam 4 kg i 20cm z ciała: obwód pod biustem, pas, brzuch, uda.

zaczełam ćwiczyć z mel B pośladki ale już po pierwszym dniu miałam tzn "zakwasy" na udach i łydkach a pupa nic:D wiec moje pytanie czy ja te ćwiczenia żle robię czy tak musi być ?:P

Polecam cwiczenia z melB rewelacja, tylko trzeba miec motywacje:p której mi czeto brakuje:)

hej dziewczyny, Uważam, że całkiem fajnie się ćwiczy z mel B- ćwiczenia z tą panią dają fajne efekty. Sama zauważyłam po sobie przy czym są one krótkie i naprawdę szybko leci przy nich czas, też nie nudzą się i do tego ten niesamowity humor mel b. ćwiczę z mel b trzy miesiące i naprawdę mam mniejszy brzuch, mniejsze nogi i biodra co mnie bardzo cieszy. Pozbyłam się tego największego tłuszczyku.

Ja ćwiczę z Mel B od maja, rezultaty widać ciuchy z rozmiaru 38 spadły na 36 ciało jest stało się bardziej jędrne, mięśnie bardziej widoczne i co najważniejsze zmieniło się samopoczucie na lepsze. Ćwiczę 5 razy w tyg: Cardio,trening brzucha,abs i pośladki do tego codziennie 10 pompek po każdym treningu piersi zrobiły się podniesione i jędrne:)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Wszyscy tak ją zachwalają, że chyba zacznę ćwiczyć.

Ja też chwalę, choć nie jestem kobietą, ale dla mnie trening Mel B na brzuch jest super. Polecam <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:53 przez moderator.

Ja daję z nią :D
Może i mi uda się coś osiągnąć. :D

Hey dziewczyny ja mam pierwsze 30 minut z Mel B za sobą 10 minut brzuch,pośladki i ABS. Czuję się super i mam nadzieję że zapał mnie nie opuści. Do treningu chcę dołączyć hula hop,skakanke.Trzymajcie kciuki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

cwiczylam kiedys z Mel B, a później przerzuciłam się na Chodakowską. Ostatecznie wolę ćwiczyć w klubie, chodze na fitness do Saturn Fitness na Bielanach w Warszawie, zajęcia są dużo ciekawsze i bardziej intensywne niż takie wykonywane w domu, a poza tym są ludzie w moim wieku, fajne towarzystwo i kontakt z instruktorką.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-06 16:30 przez malakatka.

Tak, mam ustalone ze np w pon, sr i pt robie posladki, a w inne dni rece/brzuch
Jak mam sile to dodaje, meiszam, modyfikuje.
Mierze sie raz na 3tygodnie, bo czesciej nie ma sensu. Pamietaj,. ze miesnie tez waza, wiec nie nalezy sie w tych poczatkowych etapach przejmowac wzrostem wagi jakos szczegolnie. Pozdrawiam :0

Tak, mam ustalone ze np w pon, sr i pt robie posladki, a w inne dni rece/brzuch
Jak mam sile to dodaje, meiszam, modyfikuje.
Mierze sie raz na 3tygodnie, bo czesciej nie ma sensu. Pamietaj,. ze miesnie tez waza, wiec nie nalezy sie w tych poczatkowych etapach przejmowac wzrostem wagi jakos szczegolnie. Pozdrawiam :0

Tak, mam ustalone ze np w pon, sr i pt robie posladki, a w inne dni rece/brzuch
Jak mam sile to dodaje, meiszam, modyfikuje.
Mierze sie raz na 3tygodnie, bo czesciej nie ma sensu. Pamietaj,. ze miesnie tez waza, wiec nie nalezy sie w tych poczatkowych etapach przejmowac wzrostem wagi jakos szczegolnie. Pozdrawiam :0

Tak, mam ustalone ze np w pon, sr i pt robie posladki, a w inne dni rece/brzuch
Jak mam sile to dodaje, meiszam, modyfikuje.
Mierze sie raz na 3tygodnie, bo czesciej nie ma sensu. Pamietaj,. ze miesnie tez waza, wiec nie nalezy sie w tych poczatkowych etapach przejmowac wzrostem wagi jakos szczegolnie. Pozdrawiam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-07 10:19 przez marcelinazawdz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyzwanie! tłuszczu spalanie!